GTA / Grand Theft Auto (dawniej: GTA San Andreas)

Czyli wszystko co z nimi związane, Hardware, Software, Gry, a także nowości na rynku IT - nowych technologii.
Awatar użytkownika
Greeting
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 31 gru 2007, 12:28
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt:

GTA / Grand Theft Auto (dawniej: GTA San Andreas)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Greeting »

Widze że wiele osób na forum, posiada i chętnie gra w GTA SA, słyszałęm wiele zagadek w tej grze naprzykład: Baza Wojskowa na pustyni, Matka CJa na cmentarzu, kosmici, wielka stopa ,zwierzęta w grze aha i prostytutka w domu Dealera w Los Santos.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

baza wojskowa jest.. i co? Nawet misje tam robisz (kradniesz jet pack). Zwierząt w tej grze nie ma, tak samo jak wielkiej stopy, ufo czy duchów na cmentarzu... zpędziłem na tej gdzie ok. 400 godzin i mogę z całą pewnością powiedzieć że nie ma żadnych tajemnic.
Awatar użytkownika
Greeting
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 31 gru 2007, 12:28
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt:

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Greeting »

Aha, i mam pewien problem gdy przeplyne przez rzekę lub polecę latającym plecakiem i chce się dostać na pustynie, dostaje 4 gwiazdki Wanted, dlaczego tak się dzieje?
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Greeting pisze:Aha, i mam pewien problem gdy przeplyne przez rzekę lub polecę latającym plecakiem i chce się dostać na pustynie, dostaje 4 gwiazdki Wanted, dlaczego tak się dzieje?
Bo jeszcze nie masz odblokowanego kolejnego miasta, KODZIARZU :)
Greeting pisze:Widze że wiele osób na forum, posiada i chętnie gra w GTA SA, słyszałęm wiele zagadek w tej grze naprzykład: Baza Wojskowa na pustyni, Matka CJa na cmentarzu, kosmici, wielka stopa ,zwierzęta w grze aha i prostytutka w domu Dealera w Los Santos.
-Baza wojskowa:
jest
-Matka CJa:
ściema
-Kosmici:
ściema
-Wielka stopa:
ściema
-Zwierzęta:
ptaki i ryby

Ale co do tych kosmitów, itd... być może to zabawa RG, i stworzyli coś takiego, ale musi być to bardzo dokładnie ukryte, choć szczerze w to wątpię.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

GTA SA było znakomite, obecnie czekam na GTA IV na PC !! Bo ma ponoć wyjść.
Polsat-Włącz Emocje!
sluchacz
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2010, 18:24

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sluchacz »

http://www.Najj.pl Najlepsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, najj...
piter123456789
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2012, 16:55

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piter123456789 »

Wy wszyscy po prostu nie umiecie szukać.Wiecie gdzie jest bar UFO?? To tam czasem widać palący się samolot,a baza wojskowa jest daleko,daleko więc nie mogli go zestrzelić,a jak ten samolot spadnie to drzwi do baru same się otwierają.Jak to wyjaśnicie?.Poza tym w tym barze UFO jest na ścianie MAPA NA KTÓREJ JEST PRZEDSTAWIONE MIEJSCE GDZIE UFO MOŻE BYĆ,A I JESZCZE JEDNO:JEST TAM TEŻ MOWA O 5 ASTRONAUTACH,A NA PUSTYNI LEŻY WŁAŚNIE 5 CIAŁ.A I NIE MÓWIŁEM JESZCZE O NIEWIDZIALNYM SAMOCHODZIE.TO TAK NA PUSTYNI NIE UMIEM DOKŁADNIE POWIEDZIEĆ GDZIE ISTNIEJE NIEWIDZALNE AUTO.JAK JECHAŁEM PRZEZ PUSTYNIĘ TO COŚ WE MNIE UDERZYŁO A POTEM USŁYSZAŁEM SILNIK A JA BYŁEM NA ŚRODKU PUSTYNI,I JESZCZE NIE LECIAŁ ANI HELIKOPTER ANI SAMOLOT
piter123456789
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2012, 16:55

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piter123456789 »

nie wiem czy wiecie,ale istnieje świecący głaz.To tak:widać to wtedy kiedy jest:mgła,i noc bez księżyca.Jadąc przez jakiś las zauważyłem,że coś się świeci.Podjeżdżam do tego a tam widzę głaz który świeci na żółto.A co do tego cmentarza to on istnieje ale podobno prowadzi do niego jakaś rura do podziemi.Podobno jeden gościu widział jak coś czarnego wchodzi do ZIEMI.Nie wiem czy to prawda ale podobno ma on nagrania z tego momentu ale niewiele z tego widać.Ale prawdopodobnie TO istnieje :)
piter123456789
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2012, 16:55

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piter123456789 »

wpiszcie sobie w goglach .TAJEMNICE GTA SAN ANDREAS. I KLIKNIJCIE W 1 STRONE
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jeżeli chodzi o GTA San Andreas to ja najbardziej lubię wojny gangów - wtedy mi najbardziej przydaje się bazuka z kodem na niekończącą się broń.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

W sumie jak wpadłem na ten temat to polecam taki mały filmik o "GTA: San Andreas Downgrader", który pomoże dostosować gry GTA SA (steam) do dzisiejszego stanu używalności :)

Stanu używalności, bo uważam, że wersja GTA SA na PC była zawsze okropna - brzydkie tekstury, nieprzyjemne klatkowanie (zwłaszcza podczas jazdy na rowerze), obrzydliwy rozciągnięty ekran w ustawieniu panoramicznym (to sam jest w GTA 3 i GTA Vice City - podobne też są do tego mody, ale jeszcze nie próbowałem). Jak po latach zainstalowałem sobie tą grę to po kilku minutach zaczęła mnie boleć głowa i zbierało mnie na wymioty. Z innymi częściami "Uniwersum 3D" (trójeczką i VC) nie miałem takich dolegliwości.

Paczka samo ściągających się i instalujących modów, które prezentuje gościu w filmiku wyżej sprawa, że gra wygląda dla mnie jak GTA 5 (z poprawką, że tekstury mają swoje lata). Wreszcie po latach mogłem przejść całą grę od początku do końca :). A to przecież długi i ogromny tytuł, który by mnie ominął, gdyby ktoś nie naprawił niekompetencji Rockstar Games w konwersji na komputery osobiste.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Dokładnie - GTA SA gorzej wyglądała od GTA3 choć przecież pomiędzy było jeszcze GTA Vice City... Ale i tak moje serce skradła Mafia I - jeśli nie grałeś to polecam...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jak dla mnie, najsensowniejszą wersją GTA bylo Vice City :-) W SA przedobrzono z funkcjonalnością, różnorodnością pojazdów oraz wielkością mapy. Po wyjściu GTA IV i wycofaniu kilku pomysłów typu latanie samolotem, prowadzenie pociągu czy BMXa, mimo duzo lepszej grafiki i grywalności, mozna było odczuć, ze wydawca w pewnych aspektach cofnął sie w rozwoju. No i nie działały kody z klawiatury ;-)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

GTA San Andreas była jedną z moich ulubionych gier komputerowych zaraz po GTA Vice City. Najlepsze było w GTA SA latanie jetpackiem oraz wojny gangów. Trudne było natomiast latanie samolotem/jetpackiem w okręgu bazy wojskowej, gdzie automatyczne rakiety zabijały CJ-a.

GTA IV była najsłabszą grą z tej serii, natomiast GTA V już nieco była lepsza (nawet w GTA V są zwierzęta, które atakują typu pies czy rekin).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

GTA San Andreas

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

bustram pisze:Dokładnie - GTA SA gorzej wyglądała od GTA3 choć przecież pomiędzy było jeszcze GTA Vice City... Ale i tak moje serce skradła Mafia I - jeśli nie grałeś to polecam...
W Mafię grałem w czasach jej premiery, ale nigdy nie ukończyłem (GTA Vice City mnie wtedy bardziej kręciło).

Mam zamiar zająć się nią, gdy skończę GTA Liberty City Stories w wersji na PS2 oraz dla przypomnienia - "Scarface - The World is Yours" (także GTA-podobna gra, będąca alternatywnym sequelem filmu "Człowiek z Blizną", polecam).
Karol pisze:Jak dla mnie, najsensowniejszą wersją GTA bylo Vice City :-) W SA przedobrzono z funkcjonalnością, różnorodnością pojazdów oraz wielkością mapy. Po wyjściu GTA IV i wycofaniu kilku pomysłów typu latanie samolotem, prowadzenie pociągu czy BMXa, mimo duzo lepszej grafiki i grywalności, mozna było odczuć, ze wydawca w pewnych aspektach cofnął sie w rozwoju. No i nie działały kody z klawiatury ;-)
Też lubię najbardziej GTA Vice City i GTA 3, ale to raczej kwestia klimatu miasta (neonowego-różowego VC i mglisto-szarego LC) oraz stacji radiowych* niż rozgrywki, która tak bardzo przez te trzy części nie zmieniła się. Może nie licząc spadającej trudności.

Mi wielkość mapy w GTA SA odpowiada - fajnie jeździło się mi motocrossem po lasach oraz podziwiało się światełka Las Venturas. Jako gracze nie byliśmy skazani przez 100% gry na murzyńskie, gangsterskie Los Santos, ale dostawaliśmy cały, różnorodny stan (który po naprawie grafiki wygląda bajecznie). Co do funkcjonalności to nie miałem większych problemów z nią - gra jest przez większość czasu łatwa i w sumie dopiero misje z samolotem mnie doprowadzały do nerwów (wcelowanie w obręcz latającego samolotu ;/).

Z GTA IV jest ten problem, że postawiono głównie na grafikę (która szybko starzeje się) i realistyczniejszą fizykę jazdy (z której zrezygnowano w GTA V), a olano wiele innych rzeczy. Mnie denerwuje w tej grze bardzo mało zieleni, przestrzeni. Do tego po latach karkołomnie wygląda instalowanie legalnie tej gry. Nawet teraz, gdy kupuje się ją na steamie to trzeba zarejestrować się na Games for Windows Live, a to rodzi mały problem, bo ta usługa już... nie istnieje. Musiałem przeszukać internet i okazało się, że muszę założyć konto na Xboxa :lol:.
Frontowiec pisze:GTA IV była najsłabszą grą z tej serii, natomiast GTA V już nieco była lepsza (nawet w GTA V są zwierzęta, które atakują typu pies czy rekin).
Z GTA V mam ten problem, że gra sama przechodzi się. Mogli zrobić krótsze misje, ale wywołujące trochę irytacji. Po zakończeniu czułem jakiś taki niedosyt.

* - przy czym hity z VC tak mi przejadły się (grę do tej pory przeszedłem z 8-10 razy), że zamieniłem je na muzyką japońską, listy przebojów Trójki oraz inne rozgłośnie z lat 80 :lol:
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery i nowe technologie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości