hosting i domena

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
jurzysta
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2012, 14:20

hosting i domena

Post autor: jurzysta »

co polecacie?
dust
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2012, 17:14

hosting i domena

Post autor: dust »

może dih.pl? ja kiedyś korzystałem z ich usług i było ok
apogeum
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 21 wrz 2012, 8:37

hosting i domena

Post autor: apogeum »

Sprawdź sobie jeszcze serwery dla firm Atman. Jeżeli chodzi o parametry to są jedne z lepszych na rynku. Przeznaczone są do stronek i projektów o wysokim obciążeniu ruchem, zużywające dużo transferu. Zerknij sobie na to. Jak widzisz Stosunek cena jakość też jest korzystna.
pakt
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 22 paź 2012, 10:46

hosting i domena

Post autor: pakt »

Sprawdźcie sobie jeszcze ofertę Ateny http://www.atena.pl
Mają tam zaawansowane usługi serwerowe jak clodu computing, wirtualizacje czy sap system. Oferują także outsourcing IT dzięki któremu można zrezygnować z własnego działu IT i wygenerować przy tym spore oszczędności.
alexos
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2015, 23:42
Kontakt:

hosting i domena

Post autor: alexos »

Ja polecam Webd.pl
Awatar użytkownika
Printex
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2015, 10:58
Lokalizacja: Nowe
Kontakt:

hosting i domena

Post autor: Printex »

Ja większość domen trzymam w Masternet. Co zaś się tyczy serwera, to tutaj mogę polecić linuxpl.com
hauerpower
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2011, 11:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

hosting i domena

Post autor: hauerpower »

domeny w ovh, serwer na linuxpl.com / hekko / zenbox
Hauerpower Warszawa - agencja z branży IT, Tworzymy strony internetowe w typie minimalistycznym. Optymalizujemy i dbamy o poprawny kod. Wprowadzamy marki do internetu. Agencja 306. Projektujemy strony www indywidualnie.
nikon
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2013, 6:43

hosting i domena

Post autor: nikon »

Warto sprawdzić dhosting.pl maja dobre rozwiązania zarówno dla firm jak i na prywatne potrzeby.
U nich jest tani i bezpiecznie - znalazłem tam wiele ciekawych rozwiązań miedzy innymi fantastycznie funkcjonalny panel do zarządzania.
Jak to działa można sobie przez 14 dni przetestować.
kkorde
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2016, 15:12

hosting i domena

Post autor: kkorde »

Tego akurat nie znam, ale za swój hosting płacę poniżej 100 zł, przy czym nie mam żadnych problemów z usługą, więc zakładam, że chyba nie jest źle. A ogólnie serwer radzę dobierać na podstawie samodzielnie przeprowadzanych testów.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości