Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
joker44
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2013, 20:22
Kontakt:

Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Post autor: joker44 »

Jeżeli szukasz małej i szybkiej aplikacji do konwersji plików, to IrfanView jest idealny do tego typu zadań.
Tradycjonalista

Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Post autor: Tradycjonalista »

Adblock Plus: Nie będziemy blokować reklam w urządzeniach mobilnych.
http://[link zakazany]/artykul/ad ... -mobilnych
autor12
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:53
Lokalizacja: Warszawa
x 1
Kontakt:

Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Post autor: autor12 »

przeskanuj adwclener zawsze mi pomagało ale niestety dziś trojanów i malware jest mnóstwo a aktualizacje przeglądarek nie pomagajaą jeszcze bardzie daja do popisu takim programikom
samuel
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2015, 9:41

Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Post autor: samuel »

Oddaj komputer do serwisu komputerowego lub speca informatyka.
Awatar użytkownika
Metro
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 20 lip 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Post autor: Metro »

Ale o czym wy piszecie? Po pierwsze post jest sprzed roku, a po drugie to adBlock blokuje reklamy w przeglądarkach. Jak wyskakuje coś na pulpicie, to zainstalował się jakiś niechciany adware na komputerze. Trzeba wtedy czymś przeskanować komputer, np. AdwCleanererm.
Jesteś dokładnie tym, kim myślisz, że jesteś!
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Post autor: Ama18 »

Coraz więcej twórców przeglądarek zawiera w swoich produktach mechanizmy blokujące reklamy. Robi tak na pewno Opera, pamiętam, że chyba apple'owskie produkty też. Ostatnio ogłoszono plany takiej funkcji w Microsoft Edge.

A ja postawiłem sobie ambitne zadanie - usunąłem AdBlocki etc. w diabły. Efekt? Może nie jestem dobrym przykładem, ale nie odczułem natłoku reklam. Tu na forum nie ma ich w ogóle, na innych to nieinwazyjne linki. Facebook - wiadomo. Nawet reklamy na YouTube da się w większości przewinąć lub zamknąć. Może po prostu zmieniłem swoje preferencje, bo jakieś 8 lat temu zaglądanie na WP czy Onet to była ostra jazda. NK też dawała w palnik spersonalizowanymi reklamami maszynek do golenia ;) Serwisy VOD takie jak player.pl czy Ipla do teraz wstawiają reklamy aż miło, ale co się dziwić, skoro dostęp darmowy.
Tradycjonalista

Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Post autor: Tradycjonalista »

Ale również Flash Control do blokady automatycznego odtwarzania filmów. To naprawdę jest denerwujące.
Tradycjonalista

Jak pozbyć się wyskakujących reklam?

Post autor: Tradycjonalista »

A wyskakujące filmy? Bo o tym nie wspominasz, a sam Adblock tego nie zablokuje.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość