Strzelający boombox

Gdy twoja domowa elektronika szwankuje poproś o pomoc w tym dziale
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Strzelający boombox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Przyznam się że moją potrzebę zakupu nowego boomboxa o której to pisałem w innym temacie spowodowała pewna awaria radia o której chciałbym porozmawiać w tym temacie. Otóż będący w boomboxie tuner radiowy nieoczekiwanie zamiast odbierać stacje zaczął "strzelać" to znaczy wydawać z siebie różne odgłosy.
Sytuacja wygląda tak że z początku radio działa mniej więcej dobrze po czym przełącza się mniej więcej na takie strzelanie jak w załączonym pliku: https://www.sendspace.com/file/d6d9xj
Wszystko jest całkiem dobrze choć w samym radiu szwankują już przyciski (włączają się nie te funkcje co trzeba) a i funkcja radia padła. Od strony radia wszystko wygląda w kwestii kabli co najmniej w porządku.
Chciałbym zatem się dowiedzieć co jest tego przyczyną i czy da się to naprawić. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Tradycjonalista

Strzelający boombox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Z opisu wnioskuję że radio było rozbierane i nie da się naprawić. Słuchałem załączonego pliku mp3. Czyli już jest po radioodbiorniku.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Strzelający boombox

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Radio właśnie nie było rozbierane.
Sytuacja wygląda mniej więcej tak że raz radio idzie a raz wyskakują takie dźwięki jak w załączonym pliku. Dodatkowo też takie takie piski pojawiają się po chwili gdy radio działa poprawnie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt RTV - problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości