Orange

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
Orange
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24 lis 2006, 18:42
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Orange »

Orange jest spoko i tyle :)
Fajna ta najnowsza oferta Nowe Orange GO. ;)
Za reklamę w sygnaturze - specjalny VIP-owski ban.[Trzeciak]
greegrex
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2007, 0:23

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: greegrex »

cześć , jestem nowy na forum . a o orange to mam zdanie gorsze niż o Hitlerze .od kilku tygodni mam neta u nich masakra . a przeciążenia to nic wielkiego,moj kumpel ma rozrywane rozmowy , jak korzysta z telefonu w domu. nie co jakiś czas tylko kilka razy dziennie. od trzech lat pisze do nich zażalenia oni przyjeżdżają ,robią pomiary i odpisują ze sygnał w granicach normy . od trzech lat z miesiąca na miesiąc gorzej.a ten typek , przedłożył kolejny raz umowe z nimi , bo za free mu jakiś fajny aparat dali . dużo czytam na rożnych forach o orange i to widoczne golmy okiem zostają w tyle za innymi operatorami. ludzie od nich odchodzą . do bankructwa maja jakieś dwa lata ,jak im coś kolo miliona ludzi podziękuję za współprace. może wtedy zaczną inwestować w przekaźniki . oni po prostu zapomnieli ze przy obecnym układzie sil na rynku usług, ten kto nie dba o stałych abonentów , tylko wymyśla kłamliwe promocje , ginie . stary twój problem to pestka wobec ich defektu mózgów . pozdrawiam
Kasiulka1510LDZ
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:53

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasiulka1510LDZ »

Mam pytanie... Jadę do Włoch i mam tel w orange i czy będę mogła normalnie pisać do Polski na orange z pakietu czy będę płaciła za eski? Bo jedni mówią, że normalnie z pakietu a inni, że będę za to płaciła... i juz nie wiem komu wierzyć.. Czekan na odpowiedź
Awatar użytkownika
Svan
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2009, 20:41

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Svan »

Będąc poza granicami kraju korzystasz z konta podstawowego-konta promocyjne i pakiety minut/sms nie działają
Kasiulka1510LDZ
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:53

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasiulka1510LDZ »

szkoda. dzieki za info
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Pojawiają się problemy z internetem w telefonach z Orange. Wczoraj transmisja danych zanikała co jakiś czas i wracała, teraz padła chyba całkiem. W tej chwili są również kłopoty z połączeniami. Awaria obejmuje głównie Śląsk i Warszawę oraz w mniejszym stopniu kilka największych miast (Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wrocław, Łódź). Obszar awarii dobrze ilustruje mapa na stronie: http://downdetector.pl/status/orange/mapa/.
2009-2021
Tradycjonalista

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

U mnie na osiedlu w Katowicach - Piotrowicach była instalowana sieć kablowa Orange. Ale to raczej nie może być powód.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Nie, to większe problemy. Są już wpisy ludzi na profilu Orange na FB. Samo Orange na razie milczy.
2009-2021
Tradycjonalista

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Również na Twitterze jest głośno o Orange. Cytat: Awaria sieci Orange w dniu szczytu NATO.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Potwierdzam problemy we Wrocławiu. Ok. 17:30 przestał mi działać internet w telefonie, a chwilę później nie mogłem również wykonywać rozmów. Aktualnie wciąż nie działa internet mobilny, a przed chwilą na kilka minut nie miałem łączności przez internet światłowodowy.
Tradycjonalista

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Awaria Orange została usunięta, ale czy to oznacza że klientom tej sieci skończyły się problemy?
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/po-wielki ... 59470.html
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wiesz, nie każdy też potrafi się obsługiwać posiadaną elektroniką, dlatego co niektórzy mają problemy także dzisiaj. Faktycznie, internet mobilny zniknął wczoraj przed 18, z samymi połączeniami głosowymi i smsami nie miałem kłopotów. Mój telefon działał tylko w trybie HSDPA, chociaż ten nie był dostępny, przy "włączeniu" LTE całkowicie wylogowywał się z sieci.

Problemy ustały gdzieś o 1-2.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Re: Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Rzecznik Orange poinformował na blogu, że w ramach rekompensaty za wczorajszą awarię, w sobotę i w niedzielę każdy klient Orange na kartę i na abonament będzie mógł korzystać z mobilnego internetu za darmo. Z kolei osobom z wykupionym pakietem transfer w weekend nie będzie go zmniejszał.
2009-2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Kurcze no, przez takie akcje jak wykorzystać przysługujące mi 39GB w Nju Mobile? :D
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

https://www.tabletowo.pl/2018/06/25/ora ... -2018/amp/

Na otarcie łez kibicom z powodu przegranego meczu Orange daje 3 GB do wykorzystania na 3 dni za darmo. :evil:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości