Netia

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Opiszę mój ciekawy przypadek.

Mam internet z Netii i od wczoraj obserwuję znacznie większy "przesył" (w obie strony), niż powinien mieć. Wg umowy mam mieć download 4 Mbit/s oraz upload 0,5 Mbit/s, tymczasem od wczoraj mam 20 Mbit/s download i 5 Mbit/s upload. A niektórzy narzekają, że nie mają tyle, co w umowie :).
2009-2021
gottsu
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 16 lut 2015, 15:11

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gottsu »

Nie mam z tą firmą dobrych skojarzeń. Od prawie roku co ok. miesiąc mam "awarie" internetu i telefonu. Muszę wtedy przedzwonić z 20 razy na ich infolinię i dokopać się do jakiegoś bardziej kompetentnego konsultanta.

W czerwcu przechodzę do Orange.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Kilka dni temu Netia w usłudze Giganagrywarka wyłączyła możliwość nagrywania i cofania (Timeshift) na wszystkich kanałach Telewizji Polskiej. Oczywiście nie poinformowała o tym klientów. Dopiero po pojawieniu się negatywnych komentarzy na FB łaskawie ogłoszono:
Z dniem 27.11.2020r usługa GigaNagrywarki na kanale TVP została wyłączona. Nie była to usługa gwarantowana. Niewykluczone, że w najbliższym czasie taka możliwość pojawi się ponownie.
To nie tylko „kanał TVP”, a wszystkie kanały TVP. Tak że zmiana dość istotna, nawet jeśli „Operator nie gwarantuje, że funkcja nagrywania będzie dostępna dla każdego programu telewizyjnego” (fragment regulaminu).
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

Od 1 sierpnia do nowej oferty Netii dołączą kanały tematyczne CANAL+. Dotychczas były one dostępne dla abonentów posiadających stare pakiety w ramach Telewizji Osobistej.
abc70620
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 10 lis 2019, 18:48
x 2
x 98

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abc70620 »

Ale wśród kanałów tematycznych CANAL+, które Netia doda, to brakuje wyłącznie kanału sportowego nSport+.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

Jeszcze brakuje Novelas+ ;)
Miłego dnia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości