Netia

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
pvs
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2006, 23:11
Lokalizacja: Wasilków
Kontakt:

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pvs »

Witam czy ktoś zgromadzonych na tym forum ma lub wie coś na temat "NETIA" dokąłdnie interesuje mnie pakiet Internetowy czy warto podpisywać z nimi umowe, w czym są lepsi od TP-sa.

Z góry dziękuje za wszystkie wypowiedzi na temat firmy NETIA
loturo
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2007, 17:41

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: loturo »

Hehe, dobre pytanko :D To tak jak pytać czy Audi A4 jest lepsze od poloneza ;) Ofkoz są ludzie sentymentu. Ja niestety cały czas siedze na Neo i mimo ze az tak nie narzekam to widze, jak moi koledzy ciagle ślą wiązanki pod adresem TP. Hmm, jezeli jednak interesuja Cie konkrety to mysle, ze Netia ma naprwde ciekawa i bardziej elastyczną oferte. Pomijam juz fakt nizszych [ok 10%] cen. U nich podpisujesz umowy promocyjne np. na 12 miesiecy na lacze 512kbs i masz gwarantowana stala cene. Zreszta prawda jest taka, ze nawet gdybys chcial zerwac umowe to kara bedzie nizsza, bvo w TP sa to horrendalne sumy. Ogólnie przeanalizuj sobie oferte dwóch operatorów i zdecyduj czy wspierasz monopoliste czy firme ktora powoduje revolucje na rynku :) Wszak juz nawet TP odeszlo od limitu transferow :D Pozdrawiam
bartosz_48

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartosz_48 »

Witam
jestem w trakcie zmiany z TPSY neostrady na netię jest taniej ale trwa to już drugi tydzień nie odpowiadają na telefony leją na klientów jakiekolwiek próby skomunikowania się z nimi to porażka ten drugi dostawca internetu jest jeszcze gorszy żeby chociaż w neti odbierali telefony i powiedzieli pocałuj nas w dupę
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Nie chce mi się mówić, że na inflinii powiedział ktoś takie słowa. Wypowiedzenie takich słów przez pracownika = utrata pracy.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Netia jest o wiele lepsza niż TP. W tp ciągle mi zrywało połączenie, a w netii nigdy. Polecam, chociaż od połowy września będę korzystać z internetu Fiber Power w Upc i tak na prawde nie wiem czego się spodziewać
sluchacz
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2010, 18:24

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sluchacz »

http://www.Najj.pl Najlepsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, najj...
mango07
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 15 lip 2010, 13:57

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mango07 »

Netia ma swoje plusy i minusy. Dla mnie korzystne jest to , że można 2-krotnie modyfikować umowę, co jest pewną wygodą. Brakuje mi natomiast możliwości brania neta na próbę, jak to jest właśnie w Tp. Nikt chyba nie lubi brać kota w worku, więc taka możliwość to spore udogodnienie. No i pozostaje kwestia cen, bo po obniżce cen neostrada wypada chyba jednak korzystniej.
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maqs6 »

Powodzenia przy przechodzeniu z Netii do innego operatora (ery, orange). Ja żeby zrezygnować z usług Netii musiałem interweniować w UKE. Netia nie przesłała w czasie wypowiedzenia zwolnienia lini telefonicznej na interneti przez dobry miesiąc nie mogłem mieć żadnego internetu, ciekawe ile by to trwało gdyby nie pomoc UKE?. Ile mnie to wypowiedzenie zdrowia kosztowało ludzkie pojęcie przechodzi, nic na mnie nie zarobili tylko sztucznie mnie zablokowali tylko, nigdy w życiu tego operatora.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Netia zmieniła dzisiaj logo. No cóż... zobaczcie sami. http://[link zakazany]/artykul/ne ... kota-wideo
Obrazek
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maqs6 »

lepiej dla nich jak zmienią podejście do klienta
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Lepiej dla nich, jeśli nie będą robili ciągłych problemów na łączach. Chociaż może w niektórych przypadkach to wina TP (aby masowo do nich przechodzić - haha już tam lecę) to jednak Netia daje o sobie znać jako ciężki dostawca netu. Rozłączanie sieci co 5 minut, do tego zmniejszenie prędkości to tylko niektóre ich 'problemy' (których nigdy nie potrafią rozwiązać).

Jak dla mnie ta cała ich nowa identyfikacja jest tak samo żałosna jak cała ta firma. No niestety.
nowa
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2011, 14:06

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowa »

U mnie jedyne problemy, jakiebyły przy przejściu do netii wyniknęły z winy tp. Totalne chamstwo lub zero kontaktu plus wprowadzenie w błąd - pani w infolinii powiedziała, ze internet będzie do końca umowy, a odłączyli go miesiąc przed. TP to skandal.
Awatar użytkownika
ssszaman
Obserwator
Posty: 341
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:50
Lokalizacja: Wrocław
x 2

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ssszaman »

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html

Netia ostatecznie kończy z Dialogiem.
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 24 lut 2012, 0:02
Lokalizacja: Podkarpacie

Netia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flis »

Jak ja chciałem przejsć z tp do netii to ja nie miałem problemów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości