Plus

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

Zapraszam do dyskusji na sieci komórkowej Plus (Polkomtel)
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Dziwi mnie to ze ta siec ma podobno najmniej abonentow.Ja sam jestem w tej sieci od kilku lat i w spisie telefonu na prawie 300 numerow,280 to numery z plusa.Czyli wiekszosc moich znajomych korzysta z uslug tej sieci,ale mimo to zajmuje ona trzecie miejsce wzgledem ilosci abonentow.
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

Tak to już jest. Ktoś musi być pierwszy, ktoś ostatni :) Jak to mówią: Nie liczy się ilośc, a jakość.
Osobiście sam jestem w Plusie, bo moi najbliżsi, z którymi najcześciej się kontaktuje tez są w tej sieci. W takiej sytuacji komunikacja między nami jest bardzo atrakcyjna cenowo... czasami nawet darmowa :)
Awatar użytkownika
fat
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2006, 11:31
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fat »

Moim pierwszym telefonikiem w życiu był właśnie PLUS - kupiłem SIEMENSA a50 za 260zł... z nr 697176557 (nawet pamiętam do dziś;)... płaciłem po 1,97za minutę (naliczanie minutowe) i 45groszy za SMS... ehhh to były czasy ;)

później miałem mix'a na babcie kupionego i było dość dobrze... teraz jest w ogóle dobrze - mix plusa jest lepszy od mixa oryncza a ery nigdy nie miałem to nie porównam...
Awatar użytkownika
simon.b
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:16

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: simon.b »

Mam Plusa i jestem zadowolony. Dziwią mnie nieraz ataki na jekiś forach na operatora, jakiegokolwiek. Dosyć dobrze, moim zdaniem, orientuję się w ofercie Plusa i nie mam problemów typu: "...ale mnie oszukali, bo...", bo ktoś był niedoinformowany. Leci mi piąty rok w Plusie (2 lata Simplus i 3 lata abonament) i uważam, że jest ok.
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

Ja też jestem zadowolony z tego operatora. Najważniejsze jest orientacja w ofertach operatora, później użytkowanie to tylko przyjemność.
Damian
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2006, 20:49

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian »

a mi sie coś dzieje sie że jak dzwonie to mi pisze połączenie niedozwolone ale ja jestem zadowolony z tej taryfy!!!
Awatar użytkownika
simon.b
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:16

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: simon.b »

A jaki masz model telefonu i jaką taryfę?
Damian
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2006, 20:49

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian »

mi sie cos dzieje ze jak dzwonie to pisze niedozwolone ja mam SONY ERICSSON K500I i mam w plusie bardzo mi zalezy na szybkim naprawieniu
Awatar użytkownika
M!chal
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 21 cze 2006, 20:35

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M!chal »

Osobiscie też mam telefon w plusie i jestem zadowolony. Za darmo co miesiac dostahe pakiet smsów lub minut. Tą sieć krytykują ci co jej nie znają!! Ja uważam że jest super. I nawet z bramki sms można za darmo wyslac w przeciwienstwie do innych sieci...
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

z Orange też można za darmo wysyłać.... tylko ERA ma płatna bramke SMS :)
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Tyle że Plus ma strasznie często przekroczony limit smsów na swojej bramce.
fafik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:45

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fafik »

plus to o ile pamietam byla moja pierwsza siec w ogole, z ktorej uslug korzystalem. i to bylo laaadne kilka lat temu. a teraz? kupa moich znajomkow ma plusa, a w dodatku wykupilem sobie nowy pakiet "niemozliwe a jednak", mam dzieki temu w weekendy i popoludniami polaczenia za 5zl/min . wiec cholernie mi sie to oplacilo. i jakos mi sie nie spieszy ze zmiana operatora ;)
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

5zl/min. ???? Chyba 5 gr :D ... Ja rowniez korzystam z plusa i to od czterech lat,wiekszosc moich znajomych rowniez.Dzieki temu mamy do siebie taniej...
fafik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:45

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fafik »

hahaha, no jasne, ze 5 groszy:P ....gdybym placil 5 zl/minute, to moje zycie legloby w gruzach...:P. uuuf, dobrze, ze plus jest chojny ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości