Plus

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
maxglick
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:46

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maxglick »

Korzystając z sieci PLUS byłem zadowolony. Obecnie ERA, tez nie jest źle. Oferta Plusa tez spoko jesli będzie tak za rok, to całkiem możliwe że wróce... :) Do ***goscia z miasta Plusa nie ma limitu wysyłanych smsów, które są łączone w całość i bez reklam, z raportem doręczenia na własny telefon komórkowy. A czy ktoś wie czy można jeszcze w plusie jak kiedyś wysyłać nieograniczoną liczbę mms z plusnetu do abonentów tej sieci?
Awatar użytkownika
PR
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:51

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PR »

Plus jest dla mnie świetny:
rozmowy za 10 groszy w Biznes Klasie
i ekstra telefony w ofertach biznesowych
mortal
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 01 gru 2006, 14:05

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortal »

mnie Plus pozytywnie zaskoczył tą promocją Mixa. Już nie mówiąc o genialnej reklamie i atmosferze napięcia, jaką stworzyli, co uważam za mistrzostwo w skierowywaniu oczu i uszu ludzkich w odpowiednim kierunku, ale sama oferta jest bardzo poztywna. Sam osobiście jestem w Orange, ale aktualnie poważnie rozmyślam nad przejsciem na Plus, bo moja cierpliwość pomału dobiega końca.
fafik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:45

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fafik »

nom, przynam , ze rowniez bylem zaskoczony pozytywnie ta promocja, jak i w ogole cala otoczka...przyznam nawet, ze bardziej zwrocilem uwage na sama kampanie niz produkt, poniewaz na codzien nie korzystam z takich dobrodziejstw. mam jednak wrazenie, ze ogromna czesc sukcesu zalezy od ciekawie i z glowa przeprowadzonej kampanii reklamowej, i plus na prawde sie postaral i osiagnal spory sukces. oby tak dalej.
coolpix
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2007, 17:43

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: coolpix »

no raczej, agencja, która go obsługiwała wykazała się pomyślunkiem:) no i to napiecie towarzyszące calej akcji na forach, w TV, w gazecie reklamy i niczego ne było wiadomo. Gazeta Prawna nawet napisala że to Inteligo wirtualny operator hehe. ale chyba o to miało chodzić. Telefon SE 510i jest spoko, ma go moja koleżanka i jest zadowolona (nie kupowała w tej promocji tylko wcześniej). pzdr
fafik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:45

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fafik »

no chyba najmocniejsze bylo to, ze do ostatniej chwili nie bylo zadnych przeciekow, nie sadzilem , ze taka sytuacja jest w ogole mozliwe, wszedzie sie znajdzie jakis madrala, ktory za odpowiednia cene sprzeda wiadomosc, ale tu sie to nie stalo...
Maq
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 sie 2006, 12:08

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maq »

Ja tam widziałem spekulacje w Gazecie Wyborczej że to niekoniecznie musi być nowe MVNO, a jedynie promocja dotychczasowego operatora, ale nie kogo i jaka.
fafik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:45

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fafik »

no tak, spekulantow bylo sporo, rozne opcje wymyslali....ale chyba nikomu nie udalo sie strzelic bezblednie;) wielki szacun dla organizatorow ;)
coolpix
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2007, 17:43

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: coolpix »

fafik pisze:no chyba najmocniejsze bylo to, ze do ostatniej chwili nie bylo zadnych przeciekow, nie sadzilem , ze taka sytuacja jest w ogole mozliwe, wszedzie sie znajdzie jakis madrala, ktory za odpowiednia cene sprzeda wiadomosc, ale tu sie to nie stalo...
byl przeciek:) w telepolis dzień przed premierą wrzucili temat ze to Plus i dali nawet ulotke! ciekawe skąd mieli:) a takto ogólnie nawet jak się zegar już zatrzymal to niektórzy pisali ze "no i co? nic nie ma' hehe
fafik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:45

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fafik »

no co ty ? w telepolis cos wiedzieli ? nie sadze,zeby to byla potwierdzona wiadomosc, spekulowali, w tym serwisie pracuja glowy nie od parady, postawili pewnie wszystko na jedna karte i napisali, ze to plus. wyobraz sobie co by bylo, jaki wstyd, gdyby sie okazalo, ze to jednak nie plus ;]
coolpix
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2007, 17:43

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: coolpix »

hehe no jakieś pól dnia przed premierą wiedzieli ze to Plus i nawet wrzucili ulotki skan więc było potwierdzone:) no ale co to była za kampania:D
Awatar użytkownika
PR
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 21 sty 2007, 19:51

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PR »

Taryfy KUBALI

No po prostu szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zamiast walczyć o klienta oni robią jeszcze gorsze taryfy
Nie no, normalnie mi ręce opadają.

Ale przejdę do rzeczy
przykładowo
Taryfa Godziny 55 Kubali 55
l.darmowych 90 90
koszt za min. 0,66 zł 0,60 zł
pakiet
darmowe rozmowy po 18 450 min 240 min - ale tylko do plusa


SZOK
fafik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2006, 22:45

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fafik »

walcza walcza , chociazby tym, ze miesiac po wprowadzeniu na polski rynek sagem my411x trafia w promo cenie w mix plus. co moze takie zabiegi to malo ? trza wytezyc czasem wzrok.
fakit
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2007, 13:26

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fakit »

wlasnie gdzies na necie przeczytalem, że jutro plus rusza z nową kampania wizerunkową; mają popromowac swoje działania społeczne; jakies filmiki maja sie w tv pokazac; ciekawe czy z mumio czy juz bez nich
Awatar użytkownika
miedziumaly
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:32
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: miedziumaly »

fakit Nie gdzieś w necie tylko na Media2 :)
Takie rzeczy tylko... w PLAY...

wybrany okres: od: 22.09.2007 do: 22.10.2007
czas połączeń: wychodzące: 64:39
przychodzące: 169:24
wiadomości: wychodzące: SMS: 200 szt. MMS: 7 szt.
łączny koszt w wybranym okresie: 2,41 PLN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości