T-Mobile (dawniej Era)

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Aż rok/dwa? raczej nie, T-mobile jest znana z zagranicy, więc większość Polaków też ją na pewno zna.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Shadow7
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:51

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Shadow7 »

Ale takie sprzedawczynie w jakichś małych sklepikach/stacjach benzynowych/etc. raczej w większości nie znają T-Mobile ;) Tak więc tam może potrwać to rzeczywiście z rok/dwa aż przyzwyczają się do nowej nazwy.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Przyzwyczają się, poza tym trudno, żeby takie sprzedawczynie (jak to napisałeś) nie widzieli żadnej reklamy (w TV bądź w "Tele-Tygodniu").
Obrazek
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Jeszcze w To&Owo na pierwszej stronie się reklamowali, trudno tego nie zauważyć.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
mango07
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 15 lip 2010, 13:57

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mango07 »

a jak oceniacie tą ofertę roamingową w T- Mobile? Da się to jakoś porównać do pakietów w Planach optymalnych Orange/ Tam w ramach ekstra nagrody dają 11 h na połączenia do krajów UE.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Widzę, że operator pod nową nazwą ma lepsze opinie niż przy poprzedniej ;-)
Zobaczcie: http://www.recomena.pl/pozycja,414,t-mobilepl.html
Z czego to wynika? Jak myślicie?
nowa
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2011, 14:06

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowa »

Te dobre opinie się skończą, jeśli T-mobile będzie dalej prowadzić tak irytujący telemarketing jak do tej pory... Czy was też to tak wkurza? :)
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

T-Mobile tworzy całkiem kreatywną kampanię reklamową na święta. O ile całą kampanię towarzyszącą rebranding'owi uważałem za słabą i mało kreatywną o tyle z kampanią świąteczną jest lepiej. Przez listopad pojawiają się spoty ciężarówką wiozącą ogromny prezent świąteczny w barwach stacji. Natomiast następnie pojawi się spot przedstawiający rozpakowanie prezentu na Rynku w Krakowie. W środku prezentu znalazł się hologram Miariah Carey, która dała krótki koncert. Taka akcja miała jeszcze miejsce w kilku miastach świata jednocześnie.
Jak widać kampanie przygotowywane takie przygotowywane są przez dobre światowe agencje reklamowe, które potrafią wymyślić coś bardziej kreatywnego, niż ludzi stojących przy bilbordzie i odrywających plakat :)
Admiral18
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2010, 15:37

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Admiral18 »

Miałem dziś bardzo ciekawe przeżycia z T-Mobile Tak Tak.
Kupiłem wczoraj starter za 5 zł, doładowałem konto również za 5 i wykupiłem pakiet 1500 minut do wykorzystania w sieci i na stacjonarne. Nie korzystałem prawie z telefonu, jedynie odebrałem jedno połączenie. Wieczorem nawet nie miałem włączonego aparatu. Dziś dostałem sms od T-Mobile, że stwierdzono niedozwolone korzystanie z karty sim i wyłączono mi ją. Jest to zwykłe złodziejstwo, bo innych słów nie znajduję. Okradziono mnie na 10 złotych. Napisałem reklamację e-mailem, ale nie wierzę że przyniesie skutek. Odradzam wszystkim korzystanie z usług tego pre-paida. Szkoda nerwów i pieniędzy. Na szczęście są inne sieci.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

http://www.youtube.com/watch?v=orukqxeW ... re=related

Nigdy o tym nie pisałem, ale T-Mobile mogłoby w Polsce przygotować tego typu akcje promocyjne.
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 24 lut 2012, 0:02
Lokalizacja: Podkarpacie

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flis »

No by to było interesująca akcja, może zrobią kiedyś. Teraz to prezenty dodają w TO&OWO. jak karty sim itp.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

media2.pl/telekomunikacja/93620-Uwaga-W ... konta.html - od 9 sierpnia 2012 r. sprawdzenie stanu konta w ofertach T-Mobile na kartę oraz w Heyah będzie kosztowało 4 gorsze (bezpłatnie będzie tylko poprzez Internetowe Biuro Obsługi Abonenta). Zwariowali?
W komentarzach na Media2.pl pojawiają się głosy, że jest to niezgodne z prawem, a jak jest w rzeczywistości, trudno mi powiedzieć. W każdym razie moim zdaniem ten pomysł to strzał w stopę.

Gwoli uzupełnienia dodam, że Telepolis.pl podaje, iż...
użytkownik będzie mógł uruchomić darmowy serwis SMS-owy, który raz na 2 tygodnie będzie informował o aktualnym saldzie.
2009-2021
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dlatego nie przeniosę się do T-Mobile/Heyah. Nie dość, że nigdy nie było tam tanio, to w dodatku kolejne pomysły tego operatora są śmieszne i wcale nie zachęcają do korzystania z jego usług... Póki co dalej najlepiej wypada Play, choć tam w zasadzie nie trzeba sprawdzać stanu konta - pieniądze po prostu są na koncie, bo pewnej sumy już trudniej wygadać.
Krzysztof N
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:21
Lokalizacja: Wiechowice

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krzysztof N »

Wydaje mi się , ze warto przenieść się do operatora T-Mobile. Mają jedną z najlepszych ofert zwłaszcza w segmencie ofert bez telefonu. Na przykład za abonament 29 zł otrzymujemy pakiet rozmów 240 minut do wszystkich sieci. Ciężko przebić taką ofertę.
-----------------------------------------------------------------------
Zobacz także na stronie http://przeniesienie.com/ oferty przeznaczone wyłącznie dla abonentów przenoszących numer do innego operatora.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Właśnie otwarłem pismo z T Mobile i jestem wysoce .... zniesmaczony (co najmniej), T mobile ukręciła kolejnego bata na klientów T na kartę, po płatnym sprawdzaniu konta, szykują płatną roczną ważność konta, aktywacja już wkrótce będzie kosztować 5zł, a co miesiąc będzie ubywać 3 zł, na domiar tego dobrego jest to tylko promocja która być może jeszcze w tym roku się skończy na dobre!

Płatne sprawdzanie konta uważam, za krok do tyłu, ale ta nowa promocja to podróż wehikułem czasu.
▲waldus_5
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości