T-Mobile (dawniej Era)

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Grzegorzek
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 19 maja 2007, 9:05
x 1

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorzek »

Niemieckie media doniosły, że w ofercie telekomunikacyjnego koncernu T-Mobile pojawi się amerykański hit ostatnich dni - telefon komórkowy iPhone. To może oznaczać, że w Polsce telefon ten prawdopodobnie pojawi się w ofercie sieci Era.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Kurcze telefon jak marzenie tylko niestety nie na moją kieszeń :/
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
djswistak
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 08 cze 2007, 16:12

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: djswistak »

przeciez ten iphone nawet nie obsuguje mms. kolejna lipa marketingowa. wole nokie z symbianem-wieksze mozliwosci
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

No kurcze brak mms to w naszych czasach duży brak jak na taki telefon. A szkoda bo pięknie się prezentuje ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

Generalnie w to nie wierzę że się pojawi w tym roku w Polsce a po drugie HTC szykuje nowy produkt o nazwie HTC Omni, który jest lepszym produktem niż Iphone. U mnie jest produkt mogący śmiało konkurować z Iphone (HTC Touch) i jest dużo tańszy...ale są jakieś dziwaki które ponoć kupują Iphona żeby pokazać że jest i mają go mimo że nie działa w Polsce...:)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Z tego co mi wiadomo to ludzie pracują nad zdjęciem sim-locka i za tydzień, dwa można się spodziewać konkretnego sposobu na jego zdjęcie. A co do tych ludzi co kupują telefony z simlockami zagranicznymi to są chyba sami szpanerzy bo kto kupi iphone po to zeby korzystac tylko z odtwarzacza mp3? Już chyba lepiej kupić mp3 tej firmy i wyjdzie taniej ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
kanjira
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2007, 16:00

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kanjira »

a ja mam Erę i bardzo się z tego faktu cieszę, jestem zwolenniczka prepaidu czyli tak tak, nie lubie niespodzianek z rachunkami a tak mogę zawsze sobie kupic doładowanie za tyle za ile chcę.
tak tak z prepaidu jest chyba najlepszy, wszyscy moi znajomi jak mieli gdzie indziej to poprzechodzili i tak w końcu do ery.
lefika
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:06

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lefika »

ja tez generalnie jestem zadowolona, ale przeciez kazdy op. nas troche oszukuje..;)
Namiastka
Obserwator
Posty: 253
Rejestracja: 20 gru 2008, 18:55

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Namiastka »

Jeśli się ma znajomych w Erze to nie ma co myśleć, tylko przejść. Oferta na połączenia wewnątrzsieciowe jest teraz fantastyczna, że nie wspomnę o takich cukierkach jak podwójne, czy teraz potrójne doładowanie. Tyle kasy na raz za darmo, bez limitu czasowego i na wszystkie dostępne usługi nie daje żaden inny operator.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Ja podobnie jak i wy mam zdecydowaną większość znajomych w Erze, podobnie jak rodzinę, więc rozmawiam ile wlezie za śmieszną kasę. W ramach sieci rodzinnej mam 2 tyś minut do dwóch osób, a dodatkowo jeszcze kupuję pakiet 1000 minut za 9 zł, dzięki któremu rozmawiam z pozostałymi z Ery. Korzystam dokładnie z Tak-tak HOT.
Namiastka
Obserwator
Posty: 253
Rejestracja: 20 gru 2008, 18:55

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Namiastka »

To faktycznie bardzo dużo rozmawiasz. Też mam i rodzinę i znajomych w sieci, ale spokojnie daję radę obslużyć sobie to wszystko w ramach pakietu minut odjechanej promocji, czasami mi jeszcze trochę zostaje :)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Czy rozmawiam dużo? Zależy od okresu. Teraz przed świętami rzeczywiście sporo minut mi zejdzie, ale wykorzystam 1000 minut z odjechanej promocji. Do innych sieci muszę wykonać raptem kilka telefonów ;-)
Krzysztof136
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2011, 20:02

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krzysztof136 »

Uwaga na loterie ery "miliony od ery" poszukuje poszkodowanych przez operatora ,w celu złożenia pozwu zbiorowego.Zapraszam na strone:http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Nic nie zrobisz. W reklamie, regulaminie, oraz w SMSach jest informacja zawarta że po wysłaniu darmowego SMS wlączasz się do gry o milion i że codziennie będzie pobierana oplata 4,88.
Dofcipny
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2011, 18:51

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dofcipny »

Ja mam tel w ERA TAK TAK Chyba i ja przejde do innej sieci. Jestem w ERA Tak Tak pare lat. Tak Tak wymyslił sobie jakies głupawe wiadomosci na dzien dobry . Była to nagroda ze wziołem udział w jakims głupawym konkursie. Nagroda obejmowała krótki okres tych głupawych kawałów. Oczywiscie pisali sms- em ze mozna zarzadzać tymi wiadomosciami ale niemozna było ich otrzymywania wyłączyć. Byłem w salonie ERY tam obsłóga tez niepotrafiła wyłączyc mi tej usługi. Poniewaz doprowadzało mnie to do szewskiej pasji za powyzej 2 zł - zadzwoniłem do operatora i kazałem sobie wyłączyć. O dziwo owe SMS-y były płatne ( przez całe 2 lata) wiec zatrzymałem w telefonie kilka na dowód. Złoze reklamacje pisemna. Uzbierała sie tam spora kwota za te SMS-y ale hoduje odsetki ))). Jak nie zwrucą mi kasy to opluję ich we wszystkich mozliwych mediach, i przejdę do innej sieci. A moze ktos zaproponuje mi jeszcze cos bardziej atrakcyjnego? Poprosze o meila.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości