T-Mobile (dawniej Era)

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

Zapraszam do dyskusji na sieci komórkowej Era (Polska Telefonia Cyfrowa)
Roman

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roman »

A co jest temat rozmowy? Pojęcie sieci ERA jest bardzo szerokie...
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

To już od Ciebie zależy o czym chcesz dokładnei rozmawiać ważne aby to tyczyło sie sieci ERA
Damian
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2006, 20:49

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian »

ja nie mam ery bo to badziewie
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Damian pisze:ja nie mam ery bo to badziewie
A może jakieś argumenty na poparcie tego stwierdzenia. Bo ta wypowiedz mnie nie zadowala.


Ja również nie mam Ery i nigdy nie miałem z ta siecią do czynienia wiec nie wypowiadam sie na temat tej sieci i jakości świadczonych przez nią usług
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Ja miałem wcześniej sieć ERA ale to było za czasów, kiedy za minutę połączenia płąciło sie okolo złotówki, ale nie narzekaałem. Potem przerzuciłem się na pokrewną sieć z erą czyli na Heyah i do tej pory mam tą sieć!
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Posty: 409
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Lokalizacja: Gdzieś daleko stąd...
x 1
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: master »

Ja mam od samego poczatku Idee (teraz orange) i mi to pasuje bo mamy w domu kilak wsumie telefonów na abonament w Orange i jak przychodzą co 2 lata propozycje z nowymtelefonem to ceny sa takie maluteńkie że hohoho

Siorka nietak dawno wzieła sobie na wymiane SE K600i za 1zł i do tego pełno darmowych usług! Moja kolej jest już na gwiazdke
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Jeżeli dzwonisz na numer z Polski do użytkownika który aktualnie znajduje się w Anglii to on również płaci za połączenie. Natomiast jeżeli dzwonki na numer Angielski to płacisz jedynie ty. A co do ceny połączeń to nie wiem dokładnie chyba jest to koszt wg twojego aktualnego planu taryfowego plus oplata za połączenie międzynarodowe wg stawek TP
TP
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:46

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TP »

Jesli chodzi o erę, to Tak Tak jest chyba najbardziej krozystnym pre-paidem w Polsce.. nikt nie oferuje minuty za 59 groszy poza siec.. :)
Pozdrawiam,

http://telekomunikacja.blogspot.com - Telekomunikacja w Polsce i na świecie
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

TP pisze:Jesli chodzi o erę, to Tak Tak jest chyba najbardziej krozystnym pre-paidem w Polsce.. nikt nie oferuje minuty za 59 groszy poza siec.. :)
No nie wiem czy dla nowych użytkowników jest to takie korzystne - na dzień dobry masz 77gr, po 4 miesiącach 69gr i dopiero po 8 miesiącach 59gr - a za parę miesięcy ceny mogą się nieco pozmieniać - u wszystkich operatorów. W Samych Swoich masz 66gr na dzień dobry. Oczywiście każdy wybiera to co mu najbardziej odpowiada - bo SMSiarze raczej Samych Swoich nie wybiorą :).
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nomik »

Nie lubie Ery, niegdy bym nie została ich abonentką, poza tym ze nie ciekawi mnie ich oferta to same reklamy daja dużo do myslenia. Nie potrafią przyciągnąc klienta. Marnie ich dale jwidze, to nie tylko moja opinia
Awatar użytkownika
maxglick
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:46

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maxglick »

No cóż. Najlepiej oceniam ERE i PLUSA. Kiedyś kilka lat temu postanowiłem, że nie podążając żadnym trendom chcę mieć tel każdej sieci. I Tak miałem tel w plusie przez 2 lata, w Orange rok i obecnie mam w erze. Nie patrze na przyjaciół w jakich sieciach mają fony. Poprostu teraz już mogę wybrać to co ja chce a nie to co ma ktoś. Jedno jest pewne, napewno już nigdy nie zdecyduje sie na tel w Orange, w ciągu roku reklamowałem 3 razy błędne rozliczenie faktur!!! Poza tym dość drogo wychodziło dzwoniąc do różnych sieci. Poza tym te prefiksy 500 coś tam jakoś mnie nie przekonały. Nie mogłem się doczekać końca umowy. Na szczęscie byl to tylko rok gdyż podpisałem umowe bez tel.
Wracając do tematu ERY tu mam mały problem, lubie ją na równi z Plusem i najchętniej miałbym tel z obu sieci :) Ale póki co mam abo w Erze a co potem to sie okaże. :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Pewnie troche nie wygodne jest twoim przyjaciołom co chwilę zmieniać twój numer w książce telefonicznej :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maxglick
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:46

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maxglick »

hehe :) na święta napisałem smsa kuzynce z życzeniami. Niestety nie miala mojego ostatniego numeru i nie wiedziała ze to ode mnie ;) Stwierdziła ze zmieniam numery jak rękawiczki :) Ale przecież w ciągu 7 lat zmieniłem numer 3 razy. Niektórzy są dziwni :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

T-Mobile (dawniej Era)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

heh... Ja w sumie zmieniłem numer tylko raz ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości