Heyah

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
dziku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 paź 2008, 17:55

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dziku »

Hahaha, wolę bobra niż smsy do plusa :) teraz jest podwójne doładowanie w Heyah, si? Z moich przeliczeń wychodzi, że minuta rozmowy w pakiecie taniej do wszystkich to koszt kilkunastu groszy do wszystkich. W Równej Taryfie też wychodzi taniej, niz w taniej do wszystkich w sim+ czy pf. :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

media2.pl pisze:Nowa Heyah: Darmowe SMS-y, 29 gr za rozmowy

W czwartek 28 maja 2009 roku komórkowa sieć Heyah wprowadza na rynek nową taryfę - Nowa Heyah. W ramach oferty wiadomości SMS wysyłane wewnątrz sieci będą darmowe. Obniżona została także cena za rozmowy głosowe - do 29 groszy.

więcej:http://media2.pl/telekomunikacja/51767- ... zmowy.html
Cóż, widzę, że ostatnio na przełomie maja i czerwca oferty na karte dla młodzieży potrafią się uaktywniać:D. A skoro są darmowe SMS-y, to pewnie ta oferta dużą rzesze klijentów zainteresuje :).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

http://www.youtube.com/watch?v=1n9SYRim ... annel_page - reklama nowej taryfy "Heyah na kartę".
Skomentuję reklamówkę krótko i żartobliwie - fajna reklama, ale najfajniejszy to chyba kotek :).
Pozdrawiam, Trzeciak
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

Urocza reklama ;) Czy ten kotek ma coś wspólnego z Filemonem? Najlepsze w tej reklamie jest: masz tanio tu, tanio do UE. A do Play drożej ;) Boskie. Jeszcze nie widziałam tej reklamy w telewizji...mam nadzieję, że ją puszczą.
dziku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 paź 2008, 17:55

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dziku »

Spoko reklama :) Może wprowadzą Lesson 2, kiedy lada dzień podrożeją rozmowy międzynarodowe w Heyah...
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

No i jest , oczekiwana druga reklama, jednak ni ema związku z żadną podwyżką cen a raczej z przedstawieniem bieżącej oferty i lekka aluzją do Play:)
dziku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 paź 2008, 17:55

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dziku »

Kruczki Heyah mają chyba zabić haczyki Play'a ;) Reklama bardzo spoczko. Ciekawe, czy zareklamują również podwójne doładowanie w Heyah.
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Zreklamowali, kryczki wystąpiły po raz drugi i po raz drugi wypadły świetnie;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Markę Heyah czeka największa w ponad 7-letniej historii oferty zmiana wizerunku. Z reklam znikają słynni już kot Rysiek i pies Winston, którzy w reklamach tej oferty byli obecni ponad 2 lata. Ale to nie koniec zmian. Od przyszłego tygodnia oferta będzie miała nowy design oraz odświeżone logo ("łapa" pozostanie, ale nie będzie już czerwona). Zmieni się także czcionka, jaką napisany będzie napis "heyah".
Więcej: http://[link zakazany]/artykul/he ... -reklamach

Nowe ID Heyah można już zobaczyć podczas letniej akcji "Heyah bardziej Dębki" na Facebooku : http://www.facebook.com/Heyah?sk=app_223832990981583 - jak widać motywem nowego wizerunku "łapy" będą figury geometryczne.

Mam mieszane uczucia co do odświeżonego loga Heyah. Trochę mi się kojarzy z logiem Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012. Niby chcą odświeżyć tą markę dla młodzieży, a trochę przypomina to stare tapety. Wydaje mi się, że wystarczyło tylko zmienić napis "heyah", jak tu jest, bo przecież "czerwona łapa" jest znakiem charakterystycznym tej oferty.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Ja mam podobne odczucia. Te nowe logo to mi się kojarzy ze stylem lat 60. (zarówno wzór na łapie, jak i czcionka). Wam też?
Obrazek

A stare logo było po prostu super:
Obrazek

Zapewne ruszy też nowa strona.
2009-2021
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Zależy jak patrzeć na te zmiany. Ogólnie to niezłe wykonanie jak na grafika, ale w realiach postarza tą markę o... sporo procent. :) Poprzednie logo było zdecydowanie lepsze i świetnie kojarzyło się z marką "Heyah", ale cóż - niektórzy lubią zmieniać coś na siłę i przez to wychodzi po prostu - za przeproszeniem - kupa. ;] Najlepsza jest prostota a w poprzednim wcieleniu wizualnym tej sieci była ona zachowana i bardzo dobrze kojarzona przez ludzi. Szkoda, że to psują.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Gdybym nie wiedział nic o sieci "Heyah", to jako pierwsze logo, którego dawniej używano, wybrałbym to pierwsze (nowe), te drugie wydaje mi się, że jest bardziej nowoczesne.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

Mi się nowe logo Heyah bardzo podoba, bardziej, niż stare - niech zostanie! :)
Markus
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:57

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Markus »

Mocny FULL pisze:Gdybym nie wiedział nic o sieci "Heyah", to jako pierwsze logo, którego dawniej używano, wybrałbym to pierwsze (nowe), te drugie wydaje mi się, że jest bardziej nowoczesne.
Zgadzam się z Tobą, mam podobne odczucia. Niemniej od loga z pewnością ważniejsza jest zawartość oferty dla klientów, a ona moim zdaniem obecnie nie jest gorsza niż dawniej. Aktualne taryfy i promocje są na tyle interesujące, że coraz mocniej mnie kuszą (choćby "Bezpłatnie w Heyah")..

Pozdrawiam
Czarli
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:56

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarli »

osobiście w Heyah jestem już parę lat, a ostatnio namówiłem jeszcze kilku znajomych z mojej paczki, żeby przenieśli numer do Heyah. Nie wahali się, bo skusiło ich 120zł jakie się dostaje od opa po tym jak się przeniesie do nich numer :P poza tym SMS-y w Heyah do sieci są zawsze za darmo, za rozmowy w sieci też nie płacę także jak ma się nie podobać :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości