Heyah

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
rewind
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 23 sty 2008, 16:30

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rewind »

Jest analogiczny wątek o 5 pakietach, więc tym bardzie równa taryfa zasługuję na własny wątek :)

Dla przypomnienia - 44 gr za minutę w Polsce oraz wszystkich krajach UE, 2gr za 100 kb netu. 14 gr sms

Czyli prosto, przjerzyście i naprawdę tanio ! dla mnie duże wydarzenie, głównie dzięki tak tanim połączeniom międzynarodowym. Wasze opinie?
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Tanio, ale za smsy już drogo ;) chociaż internet za 2gr/100 kb wydaje się atrakcyjny, czyżby sieć wpmobi straciła swój główny atut?
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łobuziara »

dla mnie rewelacja :)
ja się bardzo ciesze, miałam "taniej do wszystkich" więc 44gr do wszystkich są jak najbardziej dla mnie XD

przy okazji tej informcji widzieliscie juz?
http://pl.youtube.com/watch?v=ELz8w5N9PZs
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

Wychodzi na to, że bardziej opłaca się w tej nowej taryfie zadzwonić zagranicę, niż wysłać smsa :)
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łobuziara »

to prawda^^ ale dla osób częściej dzwoniących niż piszących esy to super korzystna oferta, najbardziej sie to opłaci tym co mieli "taniej do wszystkich" takich jak ja ;p
rewind
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 23 sty 2008, 16:30

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rewind »

no te smsy za 14 gr to chyba też jest tanio, trochę Was nie rozumiem. A czy opłaca bardziej? za 3 smsy zapłacimy 42 gr - niektórzy w nich więcej przekażą niz w minucie rozmowy, a inni odwrotnie. ja wolę rozmawiac niż pisać :)
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shams »

Fajna oferta, nie ma co, szczególnie dla tych, którzy sporo za granicę dzwonią:) Trochę wysokie stawki jak na połączenia w sieci, ale kto powiedział, że można mieć wszystko:P
rewind
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 23 sty 2008, 16:30

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rewind »

dlatego jest możliwość zmiany taryf, co jest doskonałym rozwiązaniem. przecież zostały stare pakiety wewnątrzsieciowe, gdzie jest bardzo tanio.
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

No, jak pisałam w innym wątku...jeśli w Taktaku nie pojawi się pararelna oferta (choć szczerze mówiąc za nic nie zrezygnowałabym z obecnych stawek wewnątrzsieciowych)- to pomyślę o zakupie drugiego startera w Heyah. To po prostu przełom w stawkach rozmów międznarodowych. I mam nadzieję, że inni operatorzy też pójdą tym tropem :) Wchodzimy do Unii pełną gębą ;)
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shams »

Też się chyba nad tym zastanowię, TT oczywiście nie opuszczę za fajne pakiety w sieci, ale 44gr za minutę międzynarodowego kusi:)ale szczerze mówiąc to uważam, że podobne oferty już niedługo pojawią się także u innych operatorów, na rynku jest tak silna kokurencja, że żadna sieć nie będzie chciała zostać "w tyle"/
łobuziara
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2008, 11:54

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: łobuziara »

sądzę, że skoro heyah tak ostro ruszyła do akcji inne będą musiały ją gonić ;)

a nie zapomnijcie, że oprócz tych tanich połączeń jest jeszcze super tani net 2gr za 100kB
rewind
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 23 sty 2008, 16:30

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rewind »

Jak ktoś wyliczył, jedynym tańszym internetem pre-paid jest obecnie Play Online- ale wiadomo, jaki jest ich zasięg. Tymczasem nawet iPlus czy Orange Free, czyli dedykowane dla netu usługi sa droższe :)
shams
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2008, 15:41

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shams »

Heyah w tym momencie bardzo wysoko postawiła poprzeczkę. To dobrze, może ten impuls przyczyni się do obniżania stawek w innych sieciach:)
aggis
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 11 lip 2008, 18:37

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aggis »

Sama nie wiem, czy faktycznie to będzie taki impuls do zmian. A Play ma to do siebie, że do niego z Heyah będzie teraz prawie dwa razy drożej, niż np. do UK. W innym wątku wsadziłam linka do zapowiedzi zmian w TakTaku. Wygląda na to, że przełomu nie będzie. :)
dartagan
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2008, 21:31

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dartagan »

bez przesady jeszcze nie znamy całej oferty TT więc nie ma co jeszcze narzekać, zapewne dojdą jeszcze jakieś promocje i pakiety. aggis jak na razie to heyah przebiła playa z oferta dostępu do internetu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości