Która sieć?

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Orange przoduje pod względem drożyzny. Przy przedłużeniu umowy proponowali mi pakiet z sms-ami po 66 groszy. Kogoś tam chyba mocno przygrzało.
Awatar użytkownika
perkoz31
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:50

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: perkoz31 »

@matik: wiesz, wszystko jest kwestią tego, na czym Ci najbardziej zależy, dla ludzi, którzy sporo korzystają z netu w telefonie można tam znaleźć konkretne promocje (typu ostatni pakiet netowy w abo - 9 zł za 300 MB). Wiadomo, że nie ma oferty, która zadowoliłaby wszystkich.
mamamuminka
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2011, 12:59

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mamamuminka »

Ja korzystam już kilka dobrych lat z usług Heyah na kartę i jestem naprawdę zadowolona. Zwłaszcza teraz, kiedy konto ważne jest cały rok i nie trzeba co miesiąc doładowywać, by zachować jego ważność. Smsy do Heyah są bezpłatne, większość rozmów też, a do pozostałych sieci też nie jest najgorzej. Ogólnie fajna sieć :)
Tutaj możecie zobaczyć oferty pozostałych sieci i wybrać najodpowiedniejszą dla siebie: http://www.favore.pl/cat151416_telefonia-komorkowa.html
tarta
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2011, 13:16

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tarta »

Ja teraz przenoszę się do Heyah - kusiło mnie od dawna, bo oferta mi odpowiada i od jakiegoś czasu dają rok ważności konta po każdej wykonanej akcji, ale teraz dorzucają jeszcze 120 zł ekstra przy doładowaniach, więc już nie mam żadnych wątpliwości :)
Markus
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:57

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Markus »

tarta pisze:Ja teraz przenoszę się do Heyah - kusiło mnie od dawna, bo oferta mi odpowiada i od jakiegoś czasu dają rok ważności konta po każdej wykonanej akcji, ale teraz dorzucają jeszcze 120 zł ekstra przy doładowaniach, więc już nie mam żadnych wątpliwości :)
Ja chyba też tak zrobię. Kusi mnie nie tylko wspomniany przez Ciebie 120 zł "bonus" przy doładowaniach, ale i ogólnie korzystne warunki cenowe. Przykładowo "Taryfa pakietowa" w Heyah daje mi bardzo szerokie możliwości obniżki wszelkich kosztów i dopasowywania ich do moich aktualnych potrzeb. Podoba mi się zwłaszcza "Nowy Pakiet całodobowy", czyli aż 3000 smsów w dzień lub 300 minut do Heyah w nocy - ciekawie ktoś to wymyślił, inne sieci nie mają podobnej propozycji :)
tarta
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2011, 13:16

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tarta »

Nie, no, wiadomo, że nie tylko ze względu na ten bonus się przenoszę ;) Ale to była dobra motywacja :)
Tammy
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tammy »

Ja zrezygnowałam z Plusa na rzecz T-Mobile. Duża część mojej rodziny jest w T-Mobile, więc to mi się opłacało. A teraz się zastanawiam nad przejściem do Play albo Virgin Mobile.
Krzysztof N
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:21
Lokalizacja: Wiechowice

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krzysztof N »

Ja byłem w sieci Orange a następnie przeniosłem numer do Play. Mają całkiem dobre oferty zwłaszcza gdy zrezygnuje się z telefonu. Chociaż oferty ciągle się zmieniają i w danej chwili może się zdarzyć , że operator Orange będzie najlepszy.
------------------------------------
Najlepsze oferty mobilnego internetu znalazłem na stronie http://mobilny-internet.eu/optymalna-oferta
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Dlaczego mam wrażenie że ostatnie posty to ordynarna reklama jest?
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Tomasz68
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2012, 14:54
Lokalizacja: Zielona Góra

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz68 »

Który operator ma najlepszą ofertę to jest sprawa bardzo względna. Zasięg zależy od konfiguracji terenu i pozycji nadajnika a zatem będzie kwestią względną. Jeśli chodzi o ofertę cenową to nie jest to coś stałego. Ostatnio, po dłuższym okresie zastoju, bardzo atrakcyjną ofertę cenową przedstawił operator Plus. Teraz pozostałe sieci zostają w tyle. Tylko nie wiadomo na jak długo ? Bardzo dobrą ofertę przestawił też ostatnio T-Mobile. Na stronie http://super-sim.pl/super-oferta-t-mobile można zobaczyć także inne ciekawe oferty.
Awatar użytkownika
STARYWYGA
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:47
Lokalizacja: Andrychów
x 8
x 8
Kontakt:

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: STARYWYGA »

Gorąco polecam orange
mam telefon u nich i ma też rodzinka
są drodzy to prawda
ale są rzeczowi i mili
Jestem za wiadomo czym
zrazik22
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2016, 16:39

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zrazik22 »

Podbijam :)

Jestem w Orange od ponad dekady i mam coraz bardziej dość ich polityki i wysokich cen. Zastanawiam się nad przesieniem numeru do Virgin Mobile. Jeszcze 1,5 roku temu decydując się na abonament w Oragne za 89,90zł wszystko było za free + 4GB LTE. Wczoraj przeglądam aktualną ofertę i nie dość, że wysokość abonamentu nie uległa zmianie to na dodatek płacimy za nowy telefon + kolejna opłata SPŁACANIE TELEFONU W RATACH - wcześniej czegoś takiego nie było! To jest nienormalne i niepojęte! Czyli chcąc np. Xperie Z3+ zapłacę kurierowi 1299zł, do tego abonament 89,90zł i do tego opłatę za telefon 55zł/msc. PARANOJA! Uciekam z oragne w pi...zdu >:(
neptun88
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2016, 19:11
Kontakt:

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: neptun88 »

Orange schodzi na manowce i coraz gorszą mają ofertę względem konkurencji.
Nie ma jednej najlepszej sieci.
Ładny biały uśmiech - iBright gdzie kupić
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Bardzo w skrócie - NJU na abonament z długim stażem. 39zł - rozmowy na stacjonarne/komórki, SMS/MMS, wszystko bez limitu. Internet... 21GB na miesiąc xD Nie do zużycia :D
ForceGSM
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2016, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ForceGSM »

Jeszcze bardziej w skrócie - Play dla firm 39,99zł - wszystko bez limitu, łącznie z Internetem :P
Minusem jest zasięg, chociaż dla niektórych (na wsiach) to pewna zaleta, bo mogą sobie wybrać sieć w roamingu krajowym z najlepszym zasięgiem w okolicy. Do internetu lepiej mieć telefon albo router z LTE Advanced (agregacja kilku częstotliwości), bo sieć tylko na jednym paśmie może być przeciążona, a niestety ten problem dotyczy fioletowego operatora.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości