Która sieć?

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

U mnie poszły dwa doładowania po 25 zł. Tyle mi wystarczy i mam teraz jedno z wyższych sald na koncie, jakie kiedykolwiek pamiętam. Z tym, że teraz pewnie z kolejnym doładowaniem poczekam na następne podwójne doładowanie. Mniej atrakcyjne promocje nie będą mnie tak kusiły ;-)
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał to ma szansę do 28 lutego, ponieważ promocja została przedłużona. Ja też jeszcze poczekam z doładowaniem, żeby maksymalnie przedłużyć ważność konta.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Taka niespodziewajka to przedłużenie. Nie kojarzę by wcześniej podwójne obowiązywało dłużej niż we wskazanym początkowo okresie, ale wielu ludziom się przyda. Moje konto Tak-tak już uzupełniłem przy okazji tego podwójnego doładowania, a drugi raz już nie mogę.
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Być może ze względu na to, że krótko przed nim wpłynęła kasa ze świątecznego podwójnego, chcieli więc dać użytkownikom nieco więcej czasu na skorzystanie z bonusu. Muszę jednak przyznać, że nie obraziłabym się, gdyby podwójne było zawsze. Póki co część środków mam zamiar przeznaczyć na pakiet internetowy, który w końcu pojawił się w Heyah.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Może - najważniejsze, że jest, ale to już ostatnie chwile na skorzystanie z promocji - luty kończy się w poniedziałek. Wtedy znika również podwójne doładowanie w Tak-taku.
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Ja doładowałam za maksa, więc konto mam ważne do listopada, środków też wystarczy co najmniej do wakacji, a później się bedę martwić, chociaż pewnie w międzyczasie pojawi się coś nowego.
Czarli
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:56

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarli »

U mnie też konto ważne aż do końca listopada, przy dobrych wiatrach nie będę ładował w ogóle, a tylko przy podwójnym doładowaniu. Wczoraj kupiłem pierwszy pakiet internetu za 9 złotych i wydaje mi się, że co miesiąc będę go aktywował na nowo. Jest naprawdę ok.
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Na długo starczyło Ci te 25 mb? Ja mam zamiar jutro zacząć testowanie i zobaczę, bo generalnie nie korzystała dużo z internetu w komórce, ale być może dlatego, że bałam się zbyt dużych kosztów, w przypadku pakietu może mi jedynie spaść prędkość.
Czarli
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:56

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarli »

Hm, wystarczyło mi na pełny tydzień. Dlatego nie wiem czy będę w stanie wykorzystać aż 300 MB w ciągu miesiąca, które daje mi Heyah w tym pakiecie. No, ale nigdy za wiele ;)
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Pakiet z kompresorem działa idealnie, nawet nie wiedziałam, że będę kiedykolwiek tyle korzystała z internetu w telefonie,a tu proszę, jest,to szaleję. Poza internetowym doszły też dwa inne pakiety: 1000 smsów do wszystkich i darmowe rozmowy w sieci- oba po 9zł.
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maqs6 »

darmowe w sieci można olać - za doładowanie 30zł/mc jest ten pakiet za darmo, ewentualnie 98gr/dzień.
I tym pięknym sposobem użytkownik heyah może bezkolizyjnie smsować z playowcem bez obawy o koszta - jeden wykupi pakiet drugi bedzie mial smsmy za free po doładowaniu za 3 dychy;)
Czarli
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:56

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czarli »

No tak, po doładowaniu za 30 zł są darmowe rozmowy w sieci, więc wystarczy zakupić pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci za 9 zł na 30 dni. Widziałem, że Orange ma podobny pakiet teraz, ale jak zwykle tylko na 14 dni...
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Dobrze, ale wtedy nie masz darmowych rozmów w Play. Ja doładowuję za 30zł, smsy i rozmowy w sieci mam za darmo, a za 9 zł wykupuję pakiet 1000 smsów do wszystkich. Coś za coś.
emigrancik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2011, 20:39

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emigrancik »

wiem Limonka ,ze lubujesz sie w sieci "heya" i czekasz na nowy telefon za ok.7 mies. "heya" jest dobra ale ranking za najlepsza siec wygral za 03.2011: 1. MBank Mobile 8 pkt. 2.GaduAIR 7 pkt. 3.Play 5 pkt. "Heya" na 5 miejscu z 3 pkt. niestety.
emigrancik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2011, 20:39

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emigrancik »

Pelna lista od pierwszego do ostatniego miejsca: MBank Mobile.-GaduAIR.-Play.-FreeM.-Plus/36i6.-Era.-Heya.-Carrefour Mova-Orange.-TuBiedronka.-Mobilking. wg. strony My mobile Marzec roku Panskiego 2011
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości