Która sieć?

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

TT fona można wziąć ze względu na telefon, bo jeśli o samą ofertę chodzi to znalazłabym na rynku coś lepszego;p
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maqs6 »

W heyah - telefon bez zwiąku też nastapiło przetasowanie. Moim zdaniuem średnio korzystne. Najdroższe tel. troche potanialy, ale niestety znikło pare fajnych słuchawek na które miałem chrapke,:(
A mi dziś stukło 12mc w ofercie tel bez związku w heyah:), niestety nic ciekawego dla mnie teraz nie ma - wrócę za rok:)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

limonka pisze:TT fona można wziąć ze względu na telefon, bo jeśli o samą ofertę chodzi to znalazłabym na rynku coś lepszego;p
Nie tylko ze względu na telefon, ale również banalne warunki zrealizowania umowy. Przecież trzeba tylko utrzymać numer, koszty minimalne, a dodatkowo jeszcze wspominany telefon. Oferta? Koszty można obniżyć - TT Fon ma przecież własne promocje i możliwości obniżenia kosztów.
serenedi2
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 21 paź 2010, 16:27

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: serenedi2 »

Utrzymanie telefonu w Tak Taku wychodzi koło 16 zł miesięcznie.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Tyle samo kosztuje utrzymanie numeru w Tak-tak Fonie, z tym, że w tej ofercie otrzymuje się również telefon, a to spora różnica.
serenedi3
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:41

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: serenedi3 »

Tak, tyle, że w Tak Tak Fonie zobowiązujesz się do tych doładowań, przedłużających ważność konta, a w Tak Taku tego nie ma. Chcesz, to doładowujesz, nie chcesz to przestajesz i nie spotykają Ciebie z tego powodu żadne konsekwencje. W ogóle to od Nowego Roku są zmiany w Tak Tak Fonie. W nowej taryfie Tak Tak Fon obniżył stawkę za minutę połączenia do 49 groszy.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Hmmm.... nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale 49 groszy nie jest stawką obniżoną, to przynajmniej wynika z regulaminów Tak-tak Fona. Na pewno o to ci chodziło?
serenedi3
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:41

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: serenedi3 »

Chodzi mi o stawkę brutto. Pomimo podwyżki VAT-u została bez zmian. Nadal wynosi 49 groszy za minutę.
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Nie wiem jak w TT fonie, ale ja po nowym roku zauważyłam mały wzrost środków na koncie. Okazało się później, że Heyah ponownie przeliczyła stany kont doliczając 1% żeby podwyżka nie była specjalnie odczuwalna dla klienta, chociaż i tak nie jest, zwłaszcza po podwójnym doładowaniu.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Rozumiem. Nowa promocja podwójnego doładowania obowiązuje również dla Tak-tak Fona?
serenedi3
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:41

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: serenedi3 »

Jasne. W blueconnect na kartę i w Era Mix również.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Pewien jesteś tego? W regulaminie: http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/docume ... en2011.pdf trudno znaleźć informacje o podwójnym w mixie...
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

To informacja z telepolis, noworoczne podwójne doładowanie obejmuje : Heyah, Heyah Mix, Tak Taka, Tak Tak Fon, Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także blueconnect starter,
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Chyba jednak regulaminy Ery są bardziej wiarygodne. Gdyby podwójne doładowanie obejmowało Mixa, to pewnie by uzupełnili regulamin. Zresztą - to już ostatnie dni podwójnego doładowania Tak-taka.
limonka
Obserwator
Posty: 368
Rejestracja: 07 wrz 2009, 13:53

Która sieć?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: limonka »

Nie wiem jak to wygląda w przypadku Ery, ale na stronie Heyah jest informacja, że podwójne doładowanie obejmuje także mixa. Promocja kończy się dokładnie za tydzień, więc jeszcze trochę czasu jest żeby zrobić dwa doładowania. Ja już doładowałam za 20 i 50zł, czekam na środki z bonusu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości