NJU Mobile

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
dominik25862
Obserwator
Posty: 399
Rejestracja: 08 kwie 2012, 21:34

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominik25862 »

W Polsce pojawił się nowy gracz na rynku telefonii komórkowej http://media2.pl/telekomunikacja/102321 ... tkich.html Jak oceniacie oferte ??
Dajcie więcej HD w DVB-T !!!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Wygląda nieźle.
Najlepszy jest jednak cytat z filmiku: "Chodzi o to, żeby nie było drogo i smutno, tylko tanio i wesoło" :).
2009-2021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Przyznam, że Orange zrobiło świetną ofertę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Czyli "nju mobile" (pisownia oryginalna) jest taką submarką Orange (tak jak Heyah T-Moblie, czy do niedawna 36.6 oraz Sami Swoi Plusa).

http://www.youtube.com/watch?v=qDI9uxGoVrk - mają naprawdę sympatyczne te reklamy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

http://www.youtube.com/watch?v=hkayHv1nuoM - i jak się okazuje, nju mobile "lekko" wzorowała się na tym filmiku. Ale sama kampania, jak i oferta, jest świetna :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Faktycznie, tylko trochę podobne :D.

Zgadzam się z Tobą - kampania przednia, kreacja na szóstkę z plusem. Reklamę NJU Mobile aż chce się oglądać, a nie o każdej można to powiedzieć, powiem więcej - prawie nie ma "oglądalnych" reklam. Ciekawe tylko, czy poziom utrzyma się w kolejnych spotach.

Trzeciak pisze:Czyli "nju mobile" (pisownia oryginalna) jest taką submarką Orange (tak jak Heyah T-Moblie, czy do niedawna 36.6 oraz Sami Swoi Plusa).
Jakby się tak zagłębić, to NJU Mobile nie jest submarką Orange, tylko marką PTK Centertel. Tak samo jak Heyah nie jest marką T-Mobile czy dawniej Ery, tylko PTC - Polskiej Telefonii Cyfrowej. Podobnie sytuacja ma się z SamiSwoi i 36.6 - nie należą do Plusa, tylko do Polkomtela. Pamiętam, że 36.6 długo, długo miałeś w awatarze tutaj na forum :).
2009-2021
trotefazy
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 07 sty 2013, 21:33
Kontakt:

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: trotefazy »

według mnie w tej chwili jest to najlepsza oferta abonamentowa bez telefonu
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Najlepsze jest to, że do dziś prezentują całkiem niezłą ofertę na rynku. Jestem z nimi praktycznie od początku w ofercie "nju z rachunkiem" i stwierdzam, że mi się opłaca. Jakiś rok temu miałem dylemat, czy nie przejść do Play na kartę z uwagi na lepsze pakiety internetowe, ale okazało się, że można nieinwazyjnie zwiększyć transfer internetu z uwagi na długość stażu w nju...

Teraz płacę 39zł miesięcznie - mam nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy wszędzie, co w sumie nie jest szałem. Ale za to internetu mam teraz bodajże 39GB miesięcznie, chociaż musiałbym dokładnie sprawdzić. Z uwagi na staż dostałem go prawie 20GB, ale po jakimś czasie w ramach promocji został praktycznie podwojony. Na samym telefonie jest to nie do wykorzystania. I nie ma limitu na LTE, chyba, że nie jest się w jego zasięgu - no to wiadomo :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

nju zabiło konkurencję.
nowy abonament.jpg
Słusznie. Do tej pory nie mieściłem się w 60GB internetu miesięcznie i musiałem korzystać z dość nieatrakcyjnego pakietu dodatkowego - 9GB za 9 zł. Ostatni rachunek zamiast 48zl wyniósł mnie 83 xD
pasjonat
Obserwator
Posty: 360
Rejestracja: 19 mar 2021, 21:46
x 89
x 93

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasjonat »

U mnie ponad 100 GB nie wystarcza na miesiąc bo aktualizacje aplikacji, oprogramowania Windows beta, dev, ciekawe programy na YouTube- filmy dokumentalne, przyroda, kosmos, technologia, ciekawostki i tak dalej.
Kruger&Matz KM0232. Rok produkcji- 2016.
Antena TV AX1000 + LTE combo, wzmacniacz W-20
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ja u siebie transfer przekraczam na samym telefonie 🙂
Awatar użytkownika
bgmnt
Obserwator
Posty: 503
Rejestracja: 17 lip 2023, 18:35
x 180
x 243

NJU Mobile

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bgmnt »

NJU niedawno wprowadziło pakiet telewizji mobilnej dostępny dla opcji abonamentowych i dla oferty subskrypcyjnej.
W ofercie TVP1, TVP2, zestaw regionalnych TVP3, TVS, WP, Zoom, Antena, Polonia 1, Tele5, Red Top, Stopklatka, Home TV, Red Carpet, TV Regio, TVC, 4 Fun, 4 Fun Dance, 4 Fun Kids, Junior Music, Mixtape, Gold TV, Music Box, Nuta, Power, Stars i dwie wersje France 24.

https://www.njumobile.pl/oferta/telewizja-mobilna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości