Play

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

A jak jest z kartami doladowujacymi w Play chodzi mi o ich zakup jak łatwo czy trudno je dostac
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Kaczka Dziwaczka

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaczka Dziwaczka »

Co do doładowania to mozesz spokojnie doładowac przez internet na stronie playmobile powinna byc informacja jak i gdzie doladowywac konto...Ja tego nie praktykuje ponieważ biore telefon na abonament..a na razie jestem jeszcze testerką:)
Słuchajcie cieszą mnie wasze komentarze co do roamingu, a co do zasiegu to mogę również pochwalić Play. Byłam na wsi zabitej dechami, na świętach. Dokładnie na podlasiu i słuchajcie ku mojemu zdziweniu internet działał w komórce bez zastrzeżeń.....Byłam mocno zdziwiona i nawet sie nie spodziewałam, że moze działać! Kolejny ponku ta koncie Play u mnie!
lefika
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:06

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lefika »

z tego co wiem to ze zdobyciem kart nie ma problemu. Podobno łatwiej niz z abo;)
w końcu generalnie są wszędzie te karty:)
gaga

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gaga »

no wszędzie są. w Bydgoszczy też coś zaczynają działać.
avarja
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2007, 20:14

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: avarja »

maja sporo pozwoleń ma ustawienie BTSów w bydzi, a kolejne prawdopodobnie w drodze. Kumpela skacze z radości pod sufit, bo to jej miasto i nie omijaj go infrastruktura Play.
.peggy.

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: .peggy. »

z karta zero problemow. co do roamingu, podpisuje sie dwiema lapkami, slyszalam nawet ze w krajach gdzie nib nie ma roamingu - on jest! a wiec play zaskakuje pozytywnie hehe:P
dark

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dark »

nie ma problemów z zasięgiem bo play korzysta z nadajników polkomtela czyli plus + :) i dodatkowo się rozwija..
licq

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: licq »

ja korzystam z play-a z powodzeniem , nigdy jeszcze nie mialam problemow z zasiegiem
Awatar użytkownika
Belka
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 27 sty 2007, 8:49

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Belka »

Play to nie tylko niskie ceny
Sieć Play to nie tylko atrakcyjna cenowo oferta. Strategia P4 opiera się także na przekonaniu, że telefon komórkowy już dawno przestał być wyłącznie narzędziem komunikacji głosowej, zdradza Gazecie Prawnej przedstawiciel sieci Play.
- Dla nas komórka to także osobisty odtwarzacz plików multimedialnych, łączących dźwięk i obraz. Oferujemy możliwość korzystania ze wszystkich dobrodziejstw współczesnej elektroniki użytkowej, a więc ze słuchania muzyki cyfrowej, oglądania mobilnej telewizji, tworzenia własnej zawartości audiowizualnej i dzielenia się nią z innymi - mówi w Gazecie Prawnej Jacek Niewęgłowski, członek zarządu ds. strategii i rozwoju biznesu w P4.

Nowy polski operator liczy na pozyskanie przede wszystkim tych osób, którze nie za dobrze czują się u swojego obecnego operatora. Z szacunków P4 wynika, że co roku ok. 5 mln klientów szuka nowej oferty telefonii komórkowej i zmienia teleoperatora.

źrodło www.media2.pl
Lubię Oglądać Fakty w TVN.
duda

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: duda »

No i super.Fajne telefony,z ktorymi cos da sie zrobic ,za nieduza cene.Tego wlasnie mi brakowalo u innych operatorow.Ktos te telefony nazwal "kombajnami multimedialnymi":)-niezle.
Liliana

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liliana »

Zanim zaczniecie tak wychwalac PLAY - przyjrzyjcie sie dokladniej ich ofercie, a konkretnie mam na mysli takie minusy jak:

- niewykorzystane kwoty z abonamentu przepadaja - nie przechodza na kolejny miesiac jak u innych operatorow np. w Erze, gdzie dodatkowo można te kwoty/minuty wykorzystac jako pierwsze.

- najnizszy abonament kosztuje 50 zl.

- 49 gr za minute to żadna rewelacja - wystarczy dokladnie przejrzec mozliwosci w cennikach i promocjach dotychczaswych operatorow.

- multimedialne telefony za zlotowke ? - owszem - w najnizszym abonamencie tylko jeden - LG KU311

NIE WSZYSTKO ZLOTO CO SIĘ SWIECI.
suwak

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: suwak »

rany, a ile ma kosztować najniższy abonament ? jeśli mam płacić 10 zł abonamentu, to czy nie lepiej brać na kartę ?
Poza tym narzekasz na 49 gr, nie wiem gdzie widziałaś w podstawowej ofercie 49 gr do wszystkich sieci, nie mówię o zniżkach wynikających z abonamentu, bo wtedy w play waha się ona od 35 gr do 25 gr. Jak dla mnie to mało ...
lefika
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:06

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lefika »

tak tak tak....i jeszcze dobrze by było żeby Nam zapłacili za to, że weźmiemy telefon, hm?

no ja Was prosze:)
a poza tym promocje w innych siecach sa wyjątkowo dla tych, którzy już sa a nie dopiero przychodzą....wiem...bo sama jakoś nie znajduje nic dobrego w swojej sieci.

ale każdemu coś innego się podoba i juz,
avarja
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2007, 20:14

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: avarja »

Liliana, dla jakiego operatora pracujesz??? I kto przygotowa Ci ten tekst?
Liliana pisze:Zanim zaczniecie tak wychwalac PLAY - przyjrzyjcie sie dokladniej ich ofercie, a konkretnie mam na mysli takie minusy jak:

- niewykorzystane kwoty z abonamentu przepadaja - nie przechodza na kolejny miesiac jak u innych operatorow np. w Erze, gdzie dodatkowo można te kwoty/minuty wykorzystac jako pierwsze.

- najnizszy abonament kosztuje 50 zl.

- 49 gr za minute to żadna rewelacja - wystarczy dokladnie przejrzec mozliwosci w cennikach i promocjach dotychczaswych operatorow.

- multimedialne telefony za zlotowke ? - owszem - w najnizszym abonamencie tylko jeden - LG KU311

NIE WSZYSTKO ZLOTO CO SIĘ SWIECI.
Dokładnie to samo napisałaś pod artykułem przytoczonym na forum przez Belkę. Następnym razem pamiętaj, że my śledzimy wiadomości i nie powtarzaj się.
Poczytaj forum od początku a będziesz wiedziała, że Twoje argumenty nie są niczym nowym i miały racje bytu miesiąc temu. Skoro oferta play jest dla Ciebie zbyt droga, to przecież nikt nie każe Ci z niej korzystać. Widocznie nie jesteś targetem...
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Liliana a w której sieci masz SMSy i MMSy pd 8 do 15 groszy bez wzgeldu na siec? 25 do 49 groszy minuta do wszytskich sieci bez jakis specjalnych taryf, pakietów czy promocji to jest dla wszytskich tak samo przejrzyste i jasne.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości