Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 13 maja 2018, 8:16

piątek 13.05.1988 r.
Centralna Telewizja ZSRR - Program 1
4:30 120 minut
6:35 Mistrzostwa ZSRR w hokeju. Mecz o I miejsce
8:50 Wiadomości
* * *
13:45 Program studia telewizji kirgiskiej
14:45 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
15:15 Wiadomości
15:20 „Nauka: teoria, eksperyment, praktyka”
15:50 Fantastyka w filmie animowanym
16:15 „Na progu” – pr. o budowie nowego zoo w Moskwie
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Przedstawiamy młodych filmowców”
18:15 Koncert finałowy festiwalu „Moskiewskie gwiazdy”
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Moskiewskie gwiazdy” II
21:05 „Spojrzenie” – magazyn młodzieżowy
22:40 „Niespokojny świt” – fil mfab.
0:12 Wiadomości
0:17 „My, Cyganie” – spektakl TV

źr. Głos Pomorza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 14 maja 2018, 7:45

czwartek, 14.05.1998 r.

Obrazek

źr.: Kurier Wileński
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 15 maja 2018, 14:18

piątek, 15 maja 1998 r.
Obrazek
źr. Kurier Wileński
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 16 maja 2018, 7:54

Centralna Telewizja ZSRR - Program 1 (Moskwa)
sobota 14.05.1988 r.
4:30 120 minut
6:30 „Głosy instrumentów ludowych”
7:00 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
7:30 „Piotr Iwanowicz Stuczka” – film dok.
7:50 „Zaśpiewam wam” – o młodych wykonawcach piosenki autorskiej
9:00 Film dok.
9:30 „Krótkie spotkania w zabytkowym mieście”
10:15 „Dla wszystkich i dla każdego” – mag. konsumenta
10:45 Gra kwartet Filharmonii Ryskiej
11:15 „W krajach socjalizmu”
11:35 „I milcząc powiedział…” – film dok.
12:40 „Kilka wersów z dziennika podróży” – film dok.
13:45 „Oczywiste – niewiarygodne”
14:55 „Tango, tango, tango” – pr. rozrywkowy
15:25 „Dym historii ojczystej” – film dok. o pożarze biblioteki Akademii Nauk ZSRR w Leningradzie
15:45 Redakcja Międzynarodowa przedstawia: „Bezpieczeństwo w Azji”, „Cena zdrowia”
16:45 „Jack Wosmiorkin – Amerykanin”, odc. 1 i 2 – film fab. prod. radz.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 Klub wesołych i zaradnych
21:50 Wiadomości
22:00 „Sfora” – film fab.
23:19 Wiadomości
23:24 „Zaprasza W. Kandełaki”

niedziela 15.05.1988 r.
6:00 Wiadomości
6:15 Aerobic
7:00 „Kto namaluje konia?” – film dok.
7:20 Losowanie Totalizatora Sportowego
7:30 Budzik
9:00 Poczta poranna
9:30 W cyklu „Przed XIX Konferencją Partyjną”
10:30 Kiosk muzyczny
11:00 Godzina rolnicza
12:00 Zdrowie
12:45 „Kto odszuka baśń” – film animowany
12:55 „Życie na ziemi” – odc. 11: „Drapieżniki i ich ofiary” – film popularnonaukowy prod. ang.
14:35 „Przygody Buratina” – odc. 1 – film radzieckiej tv
16:00 Panorama międzynarodowa
16:40 „Film telewizyjny: dzisiaj i jutro”
17:50 „Jack Wosmiorkin – Amerykanin”, odc. 3 – film fab.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Magazyn piłkarski
20:10 „Szczęśliwego lotu”
20:55 Wyścig Pokoju – relacja z Polski
21:25 Wiadomości
21:40 „Działaj zależnie od sytuacji” – film fab.
23:06 Gra orkiestra kameralna „Wirtuozi Moskwy”

źr.: Głos Pomorza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 17 maja 2018, 10:56

środa, 17 maja 1978 r.
Telewizja Radziecka
7:00 Program informacyjny „Czas”
7:35 Gimnastyka poranna (kolor)
7:55 Program filmów animowanych
8:25 „Gołąbka” – film TV, I odc. (kolor)
9:30 Klub podróży filmowych (kolor)
14:00 Filmy dokumentalne „Ekran”
14:40 Podstawy radzieckiego państwa i prawa
16:00 Życie nauki (kolor)
16:30 „Czytając wiersze…” (kolor)
17:15 „Mała historia o ludzkiej dobroci” – film TV
17:30 Twórczość narodów świata. Meksyk
18:00 Jakość naszej pracy (kolor)
18:55 „Gołąbka” – film TV, II odc. (kolor)
20:00 Program informacyjny „Czas”
20:30 „Trudna droga” – film (kolor)
Dalszy ciąg programu ze studia TV Białoruskiej.

źródło: Gazeta Współczesna (Białystok)
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 18 maja 2018, 9:18

wtorek 18.05.1993 r.
RAI UNO
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:25, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Ja nie protestuję, ja kocham (1) – film wł., 1967
11:05 Ja nie protestuję, ja kocham (2) – film
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko – Wiadomości TV
14:30 Wiadomości motoryzacyjne
14:45 Słowa islamu
15:15 Błękitne drzewko – program dla dzieci
15:45 Big! Ja, ty, świat i TV – magazyn dla młodzieży
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Spotkania w kinie
18:15 Licencja u mistrza – quiz
18:50 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Kroniki młodego Indiany Jonesa – film USA, 1992
22:30 Linea notte
22:40 W otwarte karty
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:30 Walka o życie – film USA, 1987

źr. Słowo Ludu
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 19 maja 2018, 20:09

TV OSTRAWA
sobota, 18 maja 1968 r.
9:55 Praga, godz. 00
16:30 W. P.
17:15 S. S. Prokofiew: "Filut Szut"
18:00 Jaskółka
19:00 Dziennik
19:45 W królestwie dzikich zwierząt - Narodziny antylopy gnu
20:00 Złote ręce (program rozrywkowy)
21:00 Żelazna róża (francuski serial TV z serii "Ostatnich 5 minut"
22:50 Obejrzycie na wystawie
23:05 Sylwester '67: - Gdy zagra muzyka; Ostatnie wiadomości

niedziela, 19 maja 1968 r.
9:00 Dywanik z bajkami
9:30 Brygantyną po morzach świata
10:20 Spotkanie z Leonardem Bernsteinem
11:10 Ciekawska kamera zapytuje
16:00 Koncert Madrygalistów - program na Interwizję
17:50 Młode horyzonty
19:00 Dziennik
19:20 Bramki, punkty, sekundy (program sportowy)
19:50 Krótka opowieść filmowa
21:20 Koncert z okazji Praskiej Wiosny '68 - program na Interwizję
22:15 Serwis sportowy; Ostatnie wiadomości

Źr.: Trybuna Robotnicza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 20 maja 2018, 17:42

sobota, 20 maja 1978 r.
Telewizja Radziecka
7:00 Program informacyjny "Czas"
7:35 Gimnastyka poranna (kolor)
7:55 Zręczne ręce (kolor)
8:25 "Gołąbka" - film TV, 4. odc. (kolor)
9:30 Program dla rodziców (kolor)
10:00 Program muzyczny "Poczta poranna"
11:00 Po muzeach i salach wystawowych
11:30 Wybrane utwory radzieckiej muzyki - Kompozytor: J. Milutin
13:15 "Oddział Trubaczewa w walce" - film fab.
14:55 Program "Zdrowie" (kolor)
15:30 Koncert zespołu "Horyzont"
16:00 W świecie zwierząt (kolor)
17:15 Program TV Meksyku
18:05 "Bukiet" - na przyjęciu - film fab.
20:00 Program informacyjny "Czas"
20:55 Mistrzostwa świata w boksie (kolor)

źr.: Gazeta Współczesna
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » wczoraj, 8:39

czwartek 20.05.1993 r.
RAI UNO
6:50 – 10:00 Poranek z RAI UNO
7:00, 11:00, 12:00, 13:30, 20:00, 23:00, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Tajemnica Edwarda Sims (1) – film USA, 1968
11:05 Tajemnica Edwarda Sims (2)
12:00 Buona Fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko Wiadomości TV
14:30 Primissima – magazyn aktualności kulturalnych
14:45 Słowa islamu
15:15 Błękitne drzewko – program dla najmłodszych
15:45 Magazyn dla młodzieży
17:30 Golf
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Spotkanie w kinie
18:15 Licencja u mistrza – quiz
18:50 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Śpiewak Roku – Gala zwycięzców
23:05 Linea notte
23:15 W otwarte karty
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:30 Żona mafii – film USA

źródło: Słowo Ludu - Kielce
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 583
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » dzisiaj, 8:07

22 maja 1968 r.
Telewizja radziecka
16:00 "Skowronek"
16:30 Narodziny czynu
17:00 "Operacja Triest"
19:15 Tobie, młodości!
19:45 "Trzecia młodość". Film fabularny

źr. Gazeta Białostocka
Obrazek


Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości