Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Inny
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 06 lut 2016, 14:39

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Inny » 13 kwie 2018, 15:58

Czy ktoś ma ramówkę TV Lublin (obecna TVP3 Lublin) z 15.09.1995? Chodzi o to, kiedy dokładniej pojawił się program informacyjny o nazwie "Teleks". Wiem, że tego programu jeszcze nie było 14.09.1995, natomiast 16.09.1995 już był.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Posty: 10123
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Poland » 29 kwie 2018, 18:48

Posiada ktoś ramówkę TV Kraków z pierwszego dnia emisji naziemnej czyli 31 grudnia 1993 oraz z okresów do 5 września 1994 roku i ewentualnie do 1 stycznia 1999 roku?
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 3041
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Frontowiec » 30 kwie 2018, 16:00

Ramówki CANAL+ z 24-30 grudnia 1994 roku:

sobota, 24 grudnia 1994r.
17:00 24 godziny: ''Lourdes'' - magazyn informacyjny
18:00 Godzina dla dzieci - filmy animowane, m.in. ''Babar''
19:00 Koncert Luciana Pavarottiego - kolędy, arie
20:00 Zakończenie programu

niedziela, 25 grudnia 1994r.
17:00 Godzina dla dzieci - filmy animowane, m.in. ''Babar'' (powt.)
18:00 Koncert Luciana Pavarottiego - kolędy, arie (powt.)
19:00 Hollywood 26 - magazyn filmowy
20:00 Zakończenie programu

poniedziałek, 26 grudnia 1994r.
17:00 Koncert Luciana Pavarottiego - kolędy, arie
18:00 Hollywood 26 - magazyn filmowy
19:00 Wspaniałe wyścigi: ''Córka Mikołaja i jej renifery'' - cykl dokumentalny
20:00 Mondial Foot - magazyn sportowy
20:45 Mecz piłki nożnej: Liga angielska

wtorek, 27 grudnia 1994r.
17:00 W Hollywood - magazyn filmowy
18:00 Wspaniałe wyścigi: ''Córka Mikołaja i jej renifery'' - cykl dokumentalny
19:00 Movie Show: ''True Lies''
20:00 Zakończenie programu

Środa, 28 grudnia 1994r.
17:00 Wspaniałe wyścigi (1): ''Córka Mikołaja i jej renifery'' - cykl dokumentalny
18:00 Movie Show: ''True Lies''
19:00 Orangutan - leśny człowiek… wciąż na drzewie - film przyrodniczy
20:00 Zakończenie programu

czwartek, 29 grudnia 1994r.
17:00 Movie Show: ''True Lies''
18:00 Orangutan - leśny człowiek… wciąż na drzewie - film przyrodniczy
19:00 In concert - magazyn muzyczny
20:00 Zakończenie programu

piątek, 30 grudnia 1994r.
17:00 Orangutan - leśny człowiek… wciąż na drzewie - film przyrodniczy
18:00 In concert - magazyn muzyczny
19:00 Przegląd filmowy - magazyn
20:00 Zakończenie programu

Źródło: Dziennik Bałtycki.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 07 maja 2018, 14:32

sobota, 7 maja 1988 r.
TELEWIZJA
Obrazek

źr.: Trybuna Robotnicza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 14 maja 2018, 8:54

środa 14.05.1958 r.
Telewizja [Łódź]
18:32 Tylko dla kobiet (K)
19:01 PKF (K)
19:13 Tygodnik (Ł)
19:30 Dziennik telewizyjny (K)
20:00 "Zaklinacz deszczu" - sztuka z Teatru Ludowego z Nowej Huty (K)

źródło: Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 17 maja 2018, 10:47

sobota, 17 maja 1958 r.
Telewizja (Łódź)
17:30 Program dla dzieci starszych - magazyn nr 9 (W)
18:45 Przerwa
19:00 Kącik turystyczny - "Z plecakiem przez kraj" (W)
19:15 Reportaż - "Tym, których nie znamy" (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Teatr sensacji i fantastyki "Dwie rurki z kremem" (W)
20:50 Film fabularny prod. francuskiej dozwolony od lat 16: "Zbiegowie" (Ł)
22:30 Tele-Serwis (Ł)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 19 maja 2018, 20:17

poniedziałek 19.05.1958 r.
TELEWIZJA /ŁÓDŹ/
18:00 Rozmowa z telewidzami (Ł)
18:15 Reportaż z Lipiec Reymontowskich "Wesele Boryny" - transmisja plenerowa (Ł)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Teatr telewizji: "Opera za 3 grosze" (W)
22:30 Tele-serwis (Ł)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 20 maja 2018, 13:11

poniedziałek 20.05.1968 r.
15:40 Program dnia (Ł)
15:45 Politechnika TV: Elektrotechnika II roku: "Charakterystyki energetyczne silników indukcyjnych". Wykładowca - doc. dr Kazimierz Bisztyga (z Krakowa)
16:25 Politechnika TV: Elektrotechnika II roku. "Maszyny synchroniczne". Wykładowca - doc. dr Kazimierz Bisztyga (z Krakowa)
16:55 Wiadomości dziennika TV (W)
17:00 Dla dzieci: Kino "Ptyś" (W)
17:15 Łódzkie Wiadomości Dnia (Ł)
17:45 Wyścig Pokoju. Sprawozdanie z zakończenia XI etapu na trasie Karvina - Katowice (131 km) (Transmisja z Katowic)
18:25 "Eureka" - magazyn popularno - naukowy (W)
18:50 "Próby" - miesięcznik konsumenta (z Łodzi)
19:20 Dobranoc (W)
19:30 Dziennik TV (W)
20:10 Kino Krótkich Filmów (W)
20:40 Teatr Telewizji: Federico Garcia Lorca: - "YERMA" - Przekład: Jarosław Marek Rymkiewicz. Opracowanie literackie i reżyseria - Aleksander Bardini
22:35 Kronika "Wyścig Pokoju" (z W-wy i Katowic)
22:50 Program na jutro (W)
22:55 Politechnika TV: Elektrotechnika II roku (powt.) (z Krakowa)
23:30 Politechnika TV: Elektrotechnika II roku (powt.) (z Krakowa)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 21 maja 2018, 11:24

środa 21.05.1958 r.
TELEWIZJA
17:30 "Galeria portretów" - Jakub Offenbach, widowisko muzyczne (W)
18:00 Reportaż telewizyjny "Czyja wina" (W)
19:00 Koncert życzeń (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 "O'Cangaceiro" - film prod. brazylijskiej, dozwolony od lat 18

źr.: Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 22 maja 2018, 8:16

czwartek, 22 maja 1958 r.
TELEWIZJA
16:30 "Taś-taś" - bajka dla dzieci B. Hertza (W)
17:00 Tygodnik (Ł)
17:15 Kącik turystyczny - "Z plecakiem przez kraj" (W)
17:30 "Eureka" - magazyn popularno-naukowy (W)
18:00 Przerwa
19:00 Estrada poetycka - transmisja z Klubu Księgarza (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Żarty i zagadki muzyczne (W)
20:30 "Twoje dziecko i ty" - Poradnik dla rodziców (W)
21:00 Filmy dokumentalne (Ł)
21:30 Rozrywkowy program muzyczny (W)
22:00 Tele-serwis (Ł)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 25 maja 2018, 19:44

niedziela, 25.05.1958 r.
Telewizja - Łódź
16:15 "Koszałki-opałki" - felietony Janusza Korczaka (W)
16:40 "Piętnastoletni kapitan" - film fabularny prod. radzieckiej dozw. od lat 7 (W)
18:10 z cyklu "Polskie obyczaje i obrzędy ludowe" - widowisko regionalne ze Skalnego Podhala w wyk. zespołu z Bukowiny Tatrzańskiej (W)
19:00 Międzypaństwowe spotkanie w szabli Węgry - Polska (W)
20:30 Dziennik telewizyjny (W)
21:00 "Jutrzenka" - film fab. prod. włoskiej dozw. od lat 13 (W)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 26 maja 2018, 13:38

poniedziałek, 26.05.1958 r.
TELEWIZJA
17:40 Rozmowa z telewidzami (Ł)
18:00 "Eureka", magazyn popularno-naukowy (W)
18:30 Film dokumentalny (Ł)
18:45 Kronika kulturalna - reportaż z Biblioteki Narodowej (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Teatr Telewizji: "Mały książę". Inscenizacja telewizyjna według powieści Antoine de Saint-Exupery - przekład Marii Malickiej (W)
21:10 Teleserwis (Ł)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 27 maja 2018, 18:05

poniedziałek, 27.05.1968 r.
Telewizja
15:45 Elektrotechnika II roku. "Prądnica prądu stałego" (Kraków)
16:25 Elektrotechnika II roku. "Silniki prądu stałego" (Kraków)
16:55 Dziennik (W)
17:00 Kino "Ptyś" (W)
17:15 "Zrób to sam" - przed kamerami Adam Słodowy (W)
17:30 Spacerkiem po kinach (W)
18:00 TV magazyn postępu technicznego (Katowice)
18:35 Wiadomości dnia (Łódź)
18:50 "Azymut" - magazyn wojskowy (W)
19:20 Dobranoc (W)
19:30 Dziennik (W)
20:05 "Uśmiechnięty kanclerz" - program dokumentalny (Wrocław)
20:30 Teatr Telewizji: Wiktor Ławrentiew - "Czcij matkę swoją" (W)
21:50 Panorama literacka (W)
22:20 Dziennik (W)
22:40 Elektrotechnika II roku (powt., Kraków)
23:15 Elektrotechnika II roku (powtórzenie; Kraków)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 29 maja 2018, 8:49

czwartek 29.05.1958 r.
Telewizja
17:30 Kącik turystyczny "Z plecakiem przez kraj" (W)
17:45 Teatr Telewizji: "Improwizacja" - sztuka w jednym akcie (W)
18:30 Dziennik telewizyjny (W)
19:00 "Daj buzi Kasiu" - komedia S. i B. Spewack (W)
21:30 Teleserwis (Ł)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 621
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 30 maja 2018, 9:11

piątek 30.05.1958 r.
Telewizja
17:00 Finał i start - reportaż z egzaminów maturalnych (W)
18:00 Film dokumentalny (Ł)
18:30 Tele echo (W)
19:00 Porozmawiajmy i PKF (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Studencki Teatr Satyryczny - wybór piosenek z programów STS - gra zespół jazzowy "Komeda" (W)
20:50 Film archiwalny produkcji czeskiej pt. "Krakatit" (W).

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek


Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości