Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 537
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 19 paź 2017, 14:44

sobota, 19 października 1957 r.
TELEWIZJA (Łódź)
16:30 Retransmisja z Warszawy - program dla dzieci
17:45 Reportaż telewizyjny z MDK
18:30 Retransmisja z Warszawy - Dziennik telewizyjny
19:00 Film fabularny produkcji włoskiej pt. "Chleb, miłość i fantazja"

źr.: Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 537
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 21 paź 2017, 15:38

TELEWIZJA (Łódź)
Niedziela, 20 października 1957 r.
11:00 Retransmisja z Warszawy sprawozdania zawodów bokserskich Legia Warszawa - Motor Łabędy
19:00 Występ Dody Conrada i Noela Lee (USA)
19:30 Film dokumentalny pt. "Zawalidrogi" - telewizyjna kronika filmowa
20:00 Retransmisja z Warszawy z Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki - występy zespołu tanecznego Jose Limana

Dziś, o godz. 19 w Telewizji Łódzkiej wystąpi światowej sławy amerykański śpiewak Doda Conra oraz pianista Noel Lee. Po recitalu znakomity solista opowie telewidzom o swojej karierze artystycznej.


Poniedziałek, 21 października 1957 r.
17:00 Eksperymentalna transmisja "Skarby Boruty" z Łęczycy (Pierwsza w historii polskiej telewizji transmisja z kopalni)
19:00 Inscenizacja własna według Londona "Na postoju"
19:30 Retransmisja z Warszawy - Dziennik telewizyjny
20:00 Retransmisja z Warszawy "Gody weselne" wg Schillera

źr.: Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 537
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 26 paź 2017, 14:13

sobota 26.10.1957 r.
TELEWIZJA (Łódź)
17:00 Reportaż telewizyjny PMT pt. "Dymek z papierosa"
17:30 Retransmisja z Warszawy "Kichuś majstra Lepigliny"
19:30 Retransmisja z Warszawy - Dziennik telew.
20:40 Retransmisja z Warszawy drugiej części filmu fabularnego produkcji radzieckiej pt. "Jegor Bułyczow"

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 537
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 28 paź 2017, 16:26

poniedziałek 28.10.1957 r.
TELEWIZJA (Łódź)
17:30 Retransmisja z Warszawy "Baju-Baju" - program dla dzieci młodszych "Agnieszka z orzeszka"
19:00 Inscenizacja własna wg. A. Tołstoja pt. "W połowie drogi"
19:30 Retransmisja z Warszawy "Dziennik telewizyjny"
20:00 Retransmisja z Warszawy opery komicznej K. Kurpińskiego pt. "Leśniczy z Puszczy Kocienickiej".

źr. Dziennik Łódzki nr 256/1957
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
Posty: 8234
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Direct » 28 paź 2017, 18:22

Relaunch TV Puls z 2007 roku, który wspominamy w temacie o stacji nastąpił 28 października 2007 (w niedzielę) i tego dnia w swoim archiwum nie posiadam, ale mam kilku kolejnych dni od poniedziałku:

Poniedziałek 29.10.2007
[ Spoiler ]

Wtorek 30.10.2007
[ Spoiler ]

Środa 31.10.2007
[ Spoiler ]

Mam też wiele innych dni z 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 i trochę z 2013 roku. Z wcześniejszych lat od 2001 roku też coś nie coś mam, jakby ktoś chciał.
Awatar użytkownika
Giovanni
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Giovanni » 28 paź 2017, 19:44

Direct mówisz i masz :)
Niedziela 28.10.2007
TV Puls
06:00 Telezakupy
07:00 Obieżyświat odc.: 1
08:00 Niedzielnik
09:00 Autostrada do nieba odc.: 45
10:00 MacGyver odc.: 81
11:00 Puls tygodnia
12:00 Anioł Pański
12:30 Zagubiona przesyłka
14:20 Roczniak
16:00 Star Trek odc.: 1
17:00 Star Trek odc.: 2
18:00 Star Trek odc.: 3
19:00 Reporterzy
19:30 Puls Raport
20:00 Glengarry Glen Ross
22:00 Puls Raport
22:30 Mroczne strony
01:00 Puls tygodnia
02:00 Reporterzy
02:30 Telezakupy
03:30 Zakończenie programu
Przepraszam za swoje wczesniejsze zachowanie zrozumiałem swój błąd.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Posty: 8827
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Poland » 01 lis 2017, 0:24

TVP2 z 15 listopada 2003 roku:
06:55 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 M jak miłość; odc.140; serial TVP /stereo/
08:45 Francuskie śpiewanie w Lublinie
09:00 Drapieżcy; odc.2; serial dok. prod. angielskiej
09:30 Ojczyzna-polszczyzna; Pakosław- w Pakosławiu; program prof. Jana Miodka
09:50 Kręcioła; [stereo]
10:10 Wędrówki przyrodnicze; Legwany-sobowtóry dinozaurów; 2000 serial dok.prod. angielskiej
10:50 Kino bez rodziców; Flinstonowie; Kurtyna w górę; serial animowany prod. USA
11:20 Animals; magazyn
11:50 Agata; Agatha; 1979 film fab.prod.angielsko-amerykańskiej; reż: Michael Apted; wyk: Dustin Hoffman,Vanessa Redgrave,Timothy Dalton
13:30 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
14:00 Familiada - odc. 1011; teleturniej
14:30 Wielka gra; teleturniej
15:40 Studio sport; 1/8 Młodzieżowych Mistrzostw Europy; Białoruś - Polska
18:10 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:57 Pogoda
19:05 Świat obok nas; Zbuntowany książę Harry; film dok.prod. ang.
20:00 Koncert galowy I Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci - Kopenhaga 2003
22:00 Słowo na niedzielę
22:10 Panorama
22:30 Sport-telegram
22:38 Pogoda
23:05 Porno
00:25 Pułapka na męża; Table for One; 1999 film grozy prod. USA (107') /za zgodą rodziców/; reż: Ron Senkowski; wyk: Rebecca DeMornay, Michael Rooker, Lisa Zane
02:15 W płomieniach
03:50 Zakończenie programu
Źródło: http://pl.staratelewizja.wikia.com/wiki ... opada_2003

Można rzec że w kwestii Junior Eurowizji (czyi Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci) historia zatoczyła koło :)
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 28426
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Trzeciak » 01 lis 2017, 0:53

Giovanni pisze:Direct mówisz i masz :)
Niedziela 28.10.2007
TV Puls
06:00 Telezakupy
07:00 Obieżyświat odc.: 1
08:00 Niedzielnik
09:00 Autostrada do nieba odc.: 45
10:00 MacGyver odc.: 81
11:00 Puls tygodnia
12:00 Anioł Pański
12:30 Zagubiona przesyłka
14:20 Roczniak
16:00 Star Trek odc.: 1
17:00 Star Trek odc.: 2
18:00 Star Trek odc.: 3
19:00 Reporterzy
19:30 Puls Raport
20:00 Glengarry Glen Ross
22:00 Puls Raport
22:30 Mroczne strony
01:00 Puls tygodnia
02:00 Reporterzy
02:30 Telezakupy
03:30 Zakończenie programu

Tak naprawdę o 19:00 został wyemitowany reportaż związany z nową odsłoną Pulsu. Pokazano nawet materiał z konferencji prasowej stacji. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
domi
Obserwator
Posty: 748
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: domi » 01 lis 2017, 11:47

Poland pisze:23:05 Porno

Porno w Dwójce? :lol: Chyba, że jakiś program tak się nazywał :lol:
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
Posty: 8234
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Direct » 01 lis 2017, 12:03

Trudno poszukać, prawda?
http://www.filmweb.pl/Porno
domi
Obserwator
Posty: 748
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: domi » 02 lis 2017, 16:58

Sorry, rzeczywiście :DD Przy produkcji nie było danych na jej temat tak jak w przypadku filmu poniżej, więc nie wiedziałem czego się spodziewać ;)
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 537
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 03 lis 2017, 9:48

TELEWIZJA (Łódź)

Niedziela, 3 listopada 1957 r.
11:55 Retransmisja z Warszawy meczu piłkarskiego Finlandia - Polska
20:00 Mieszanka filmowa

Piątek, 3 listopada 1967 r.
7:50 Bezpośrednia transmisja z Moskwy. Uroczyste posiedzenie KC KPZR, Rad Najwyższych Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich i RSFR.
17:00 Uroczysty koncert z okazji 50-lecia Rewolucji Październikowej. Bezpośrednia transmisja z Pałacu Zjazdów w Moskwie
18:25 "Droga w kosmos" - z cyklu: "Nauka radziecka" ()
18:55 Recital piosenkarski Andrzeja Szajewskiego (Ł)
19:20 Dobranoc (W)
19:30 Dziennik TV (W)
20:30 "W miasteczku S" - film fab. prod. radz. (W)
22:10 ŁWD
22:20 Dziennik TV (w)
22:40 Matematyka II roku. "Szereg Fouriera I" (Wrocław)
23:15 Matematyka II roku. "Szereg Fouriera II" (Wrocław)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 537
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 09 lis 2017, 14:27

sobota 9 listopada 1957 r.
Telewizja (Łódź)
17:30 Retransmisja z Warszawy audycji dla dzieci pt. "Kichuś majstra Lepigliny"
18:05 Przerwa
19:00 Dziennik telewizyjny z Warszawy
19:30 Film fabularny

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 537
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 11 lis 2017, 13:44

Poniedziałek, 11 listopada 1957 r.
Telewizja (Łódź)
17:30 Retransmisja programu dla dzieci starszych
18:00 Przerwa
19:00 Rozmowa przed kamerą
19:30 Dziennik telewizyjny z Warszawy
20:00 Zagadki i żarty muzyczne z Warszawy
20:30 Film dokumentalny pt. "Na szczytach Pamiru"
20:50 Estrada poetycka - wiersze Władysława Broniewskiego z Warszawy

źr.: Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 537
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 12 lis 2017, 14:33

niedziela 12.11.1967 r.
Telewizja
9:15 Telewizyjny kurs rolniczy (W)
9:50 "Przypominamy, radzimy" (W)
10:00 "Bracai Wasilewowie" - film dokum. prod. radz. (W)
11:15 "Piękno ziemi łódzkiej" (Ł)
11:30 Dziennik (W)
11:40 "Zobaczymy raz jeszcze" - film dokum. prod. francuskiej (W)
12:30 "Sezam muzyczny" (Poznań)
13:10 "Przemiany" (W)
13:40 Teatrzyk dla Przedszkolaków: Anna Chodorowska - "Okropny kłopot" (W)
14:20 Sprawozdanie sportowe
15:30 PKF (W)
15:40 "Z Juwenturem nad Bajkał" - reportaż filmowy (W)
16:00 "Plebiscyt Archimedesa" - program poświęcony 50. rocznicy Rewolucji Październikowej (W)
18:20 Sprawozdanie sportowe
19:05 Felieton literacki (Kraków)
19:20 Dobranoc (W)
19:30 Dziennik (W-wa i Gdańsk)
20:05 "Małżeństwo doskonałe" - program rozrywkowy (W)
21:15 "Śmierć za kurtyną" - film fab. prod. czechosłowackiej (W)
22:30 Niedziela sportowa (W)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości