Stare reklamy

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

Ja pamiętam reklamy, które Polsat przypominał z okazji swoich 15 urodzin.Była tam np. reklama pumeksów :)
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Era - 1996: Klik!
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Ja tam pamiętam reklamy Alpen Gold i Forda z przełomu 1999/2000 leciała tam fajna muzyczka.W 2002 Olisadebe coś reklamował(lek na biegunkę? :) ).Kojarzę też reklamę makaronu z Sophią Loren, lodów Cortina też z 2002(tańczący ludzie), Jarzynki (Więcej warzyw! Więcej warzyw!) oraz reklamę klejów do zapraw Atlas (Żołnierze, najważniejsza jest k**a zaprawa). Jak sobie coś przypomnę odnośnie reklam to dam znać.

http://pl.youtube.com/watch?v=_-grff6wwpQ reklamy lodów i Jarzynki z moich archiwów

Ten utwór z reklamy Alpen Gold to The Beloved-Sweet Harmony
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

A pamięta ktoś z was reklamę w której ktoś mówił takie słowa: Zadbaj o swoją markę! Zawsze się bałem tej reklamy, a chciałbym sobie ją przypomnieć :P
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Z którego to było roku,bo jak przed 1997 to nie licz na mnie
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Nie mam pojęcia z którego roku. Wydaje mi się że to było na TVP. Liczę że ktoś też pamięta tą reklamę. W tle była chyba jakaś pralka.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Kojarzę troszke ten tekst.Chyba lata90.Jeśli coś to chyba była jakaś reklama albo agd lub auta do firmowej floty.Ja też nie wiem.Naprawdę
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Scooby doo pisze:A Co to były Pumeksy
Otóż person253 się źle wyraził.Tu chodziło o reklamę pumeksu .Pumeks to jakbyś nie wiedział skała wulkaniczna zbudowana z kwaśnych odmian lawy. Używa się tego do usuwania zrogowaciałego naskórka,zabrudzeń.Też oglądałem jubileusz Polsatu.Były tam jescze reklamy Kopeksu(jakaś firma górnicza),Teleomboli,Poloneza i Baltony.To były reklamy raczej chyba z przełomu lat 80 i 90, a nie 1992.W 1992-3 były inne reklamy.Można wejść w jutuba i sprawdzić.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

telefan pisze:Kojarzę troszke ten tekst.Chyba lata90.Jeśli coś to chyba była jakaś reklama albo agd lub auta do firmowej floty.Ja też nie wiem.Naprawdę
Chyba właśnie coś z AGD? Zna ktos z innych forumowiczów tą reklamę?
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Może Boscha? Znalazlem reklamę z pralką, ale nie ma tam tego cytatu:http://pl.youtube.com/watch?v=d3FtnTELVjM Wielkanocny blok reklamowy z 1996
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Nie, widziałem już ten blok reklamowy. To nie to. Reklama prawdopodobnie była w ciemnym (chyba czerwonym) tle. A na środku pralka. Oczywiście nie jestem pewien, pewny jestem tylko cytatu ''Zadbaj o swoją markę''. W tle taka straszna muzyczka.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Zapomniałem dodać słynnych reklam Milki sprzed paru lat.Chodzi o reklamę z cytatem kultowym ,,A świstak siedzi i zawija sreberka" oraz reklamę z Małyszem z 2001.To była reklama w której jadł bułkę z bananem.Chciałbym je znów zobaczyć
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:04
Lokalizacja: Rudnik pow. Cieszyn
Kontakt:

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wwe19989 »

Scooby doo pisze:A Co to był Kopeks,Teleombol i Baltona
Kopeks - czołowy dostawca sprzętu górniczego do kopalń - "jo je ze ślónzka to wiym" Jeszcze istnieje i ma się dobrze.
Baltona - konkurencja dla peweksu za Prl-u obecnie nazywałby się pewnie marketem lub supermarketem w zależność od rozmiaru. Już nie istnieje
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Teleombol-to taka loteria organizowana chyba przez Antenę (tygodnik telewizyjny).Ostatni teleombol jaki ledwo zapamiętałem był chyba w 1996 lub 1997
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Stare reklamy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja gdzieś z kolei widziałem reklamę tygodnika tv "Antena' :) Ale nie wiem czy on jeszcze jest.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości