TVN Warszawa (2008-2011)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

TVN Warszawa moim zdaniem zakończyła program (Żegnaj Warszawo) tak jak ongiś Puls raport-z całym zespołem klaskającym, choć prowadząca to chyba prawie się popłakała http://www.youtube.com/watch?v=ofLRNGUjD0Y .Trzeba przyznać smutne są takie zakończenia, pomyślcie, że może np. w tym programie byli ludzie właśnie pracujący przy Puls raporcie i teraz znowu tracą pracę. Jednak nie ma się co dziwić, jak zobaczyłem liczebność zespołu tak małej stacji, to nie ma się co dziwić-może gdyby zrobili już wcześniej duże cięcia, to stacja by się jakoś utrzymała.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Zdjęcie "Puls Raportu" było chyba bardziej niespodziewane. Za TV Puls stał potężny koncern, po którym nikt się nie spodziewał takiej decyzji. Zresztą Murdoch zapewniał w wywiadach, że zainwestuje tyle, ile będzie trzeba, a w rzeczywistości zwinął się po kilku miesiącach, zasłaniając kryzysem.

Natomiast to, że TVN Warszawa na siebie nie zarabiała było wiadomo od momentu startu stacji. Oczywiście zamknięcie kanału było zaskoczeniem, ale ciemne chmury zbierały się nad nim od dłuższego czasu.
2009-2021
adekpabianice
Obserwator
Posty: 666
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:38
Lokalizacja: Pabianice
x 1
Kontakt:

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adekpabianice »

Dla tych co lubą mieć, czcionki TVN Warszawa min ze Stolicy, Miejski raport itd...

Czcionki:
http://new.myfonts.com/fonts/adobe/itc-bauhaus/bold/
http://new.myfonts.com/fonts/itc/bauhaus/medium-bold/
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

adekpabianice pisze:www.tvnwarzawa.pl zniknie tak samo jak portal www.tvnmed.pl.
Nie interesuje mnie to, co Ty uważasz. To, że nie czytasz newsów ws. TVN Warszawa, mnie nie obchodzi. Ale nie wprowadzaj w błąd użytkowników forum! Wystarczyło przeczytać pierwszy lepszy artykuł na temat zmian w kanale, aby dowiedzieć się, że powyższe zdanie wyssałeś sobie nie wiem skąd.

Po drugie - Jest/była to stacja TVN WarSzawa, a nie Warzawa, co widzę w Twoich "postach". Podobnie jest z "dziękujĘ", a nie "dziękuje". Proszę: nie odpisuj na to teraz. Zrób to, kiedy będziesz miał do przekazania coś istotnego. Wiele jest już na forum.media2.pl takich postów, które tylko zawalają obserwującym temat skrzynkę pocztową.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
adekpabianice
Obserwator
Posty: 666
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:38
Lokalizacja: Pabianice
x 1
Kontakt:

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adekpabianice »

Snol. TVN WarSzawa Nie istnieje Na kanale lecą wyłącznie powtórki do końca Maja, nie będą już produkowane żadne programy, nie będą już realizować programów LIVE. Na stronie tvn wawa (WarSzawa - jakbyś się doczepił skrótów), będą ukazywały się wyłącznie newsy , nie będą produkować stolicy, ani miejskiego reportera (Studio już jest rozebrane). Już nic nie wyjdzie spod szyldu TVN WarSzawa. A powiedzieli że się przenoszą na witrynę TVN Warszawa, więc powinni tworzyć telewizję w internecie, a nie witrynę WWW.

Po drugie, zdarza mnie się ta "klawiszologia" że tą literę "zjem" czy napiszę "Dziękuje, ze" że nie docisnąłem ALT. Forum jest do wypowiadania się na jakiś temat. Forum to forma luźnego wypowiadania się na każdy dowolny temat. Forum też jest do przekazywania informacji, ale ja piszę to co wiem i uznam za stosowne Nie baw się w moda.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Nie musisz mi tłumaczyć aktualnego stanu rzeczy. Czytam na bieżąco o tym, najwidoczniej w przeciwieństwie do Ciebie:
www.tvnwarzawa.pl zniknie tak samo jak portal www.tvnmed.pl.
... A powiedzieli że się przenoszą na witrynę TVN Warszawa, więc powinni tworzyć telewizję w internecie, a nie witrynę WWW...
Gdybyś czytał ze zrozumieniem, wiedziałbyś że to nieprawda. Poczytaj, później przekazuj prawdziwe informacje na forum, bo rzeczywiście jest ono od tego.

PS Nie trzeba studiować "klawiszologii" (?), aby pisać poprawnie. Może Ci do tego posłużyć wbudowany w przeglądarkę słownik języka polskiego.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
Posty: 1127
Rejestracja: 05 lip 2006, 13:07
x 3
x 27

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciek23 »

Kończycie panowie? Bo mi się kończy moderatorska cierpliwość ;)
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Ja przyznaje TVN Warszawa w sieci utonie, za chwilę pewnie nazwą ją warszawa.tvn.pl potem warszawa.tvn24.pl i stanie się działem TVN24. Co do TVN Med, to kanał również miał się przenieść do internetu, miało to być nowe otwarcie i jest od jakiegoś czasu nic nie przypomina że kanał kiedyś istniał.
▲waldus_5
wizjatveu
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 15 sty 2011, 19:55

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wizjatveu »

TVN Warszawa znikneła już z listy platformy n.
www.wizja-tv.eu - serwis o telewizji cyfrowej
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

W DVB-T emisja trwa nadal - nadawany jest program powtórkowy.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Na TVN Warszawa mimo zapowiedzi nadal są nadawane reklamy i dodatkowo między 0:00 a 1:30 codziennie jest emitowana Kosmica.tv.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Chcą jeszcze trochę zarobić na tych powtórkach przez ostatnie dwa miesiące.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Kosmica TV leci tylko na TVN Warszawa czy na innym kanale też ? Oglądałem wczoraj fragment Kosmici na TVN Warszawa, bo byłem ciekawy czy ktoś zadzwoni o tej porze. Ludzie dzwonią. Ciekawe kto ogląda i korzysta z Kosmici między 0.00-1.30 w dodatku na TVN Warszawa ?
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Leci także na tvn Meteo, Tele 5 i Polonii 1 ;)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

TVN Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Tak, ale czy w tym samym czasie. Otóż już wiem - na TVN Warszawa od 0.00 do 1.30 oraz na TVN Meteo od 0.30-1.30 (nie wiem jednak na 100% czy to ten sam program i raczej już tego nie sprawdzę)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości