Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
środa 21.04.1993 r.
RAI UNO
6:00 Senza rete
6:50 Unomattina
7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:00, 0:10 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z UNO
10:15 Neapolitańczycy w Mediolanie (1) – film włoski
11:05 Neapolitańczycy w Mediolanie (2)
12:00 Buona Fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 „Trzy minuty o…”
14:00 Niedyskretne oko – Wiadomości TV
14:30 Kroniki włoskie
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 Błękitne drzewko – program dla dzieci
15:45 Magazyn dla młodzieży
17:35 Wolna strefa – budownictwo
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Spotkanie w kinie
18:10 Oblicze miasta – nieśmiertelność – program z okazji urodzin Rzymu
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Delta force – film fab., 1986
23:05 Linea notte
23:15 Finał Mistrzostw Włoch w siatkówce kobiet
0:40 Dziś w Parlamencie
0:50 Północ i okolice
1:20 Magnat – włoski film fab., 1973
3:00 Linea notte (powt.)
3:10 Obcy pod znakiem krzyża – film, 1968
4:40 Wiadomości (powt.)
4:55 Divertimenti
Źródło: gazeta Słowo Ludu - Kielce
RAI UNO
6:00 Senza rete
6:50 Unomattina
7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:00, 0:10 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z UNO
10:15 Neapolitańczycy w Mediolanie (1) – film włoski
11:05 Neapolitańczycy w Mediolanie (2)
12:00 Buona Fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 „Trzy minuty o…”
14:00 Niedyskretne oko – Wiadomości TV
14:30 Kroniki włoskie
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 Błękitne drzewko – program dla dzieci
15:45 Magazyn dla młodzieży
17:35 Wolna strefa – budownictwo
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Spotkanie w kinie
18:10 Oblicze miasta – nieśmiertelność – program z okazji urodzin Rzymu
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Delta force – film fab., 1986
23:05 Linea notte
23:15 Finał Mistrzostw Włoch w siatkówce kobiet
0:40 Dziś w Parlamencie
0:50 Północ i okolice
1:20 Magnat – włoski film fab., 1973
3:00 Linea notte (powt.)
3:10 Obcy pod znakiem krzyża – film, 1968
4:40 Wiadomości (powt.)
4:55 Divertimenti
Źródło: gazeta Słowo Ludu - Kielce
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
środa, 22.04.1998 r.
LTV
6:30 Poranne koło
8:00 Film anim.
8:30 Serial "Marzenia i zwierciadła"
9:15 Program w języku polskim
9:35 Serial "Klasa manekinów"
10:00 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
10:45 7 dni Kowna
11:25 Znaki
14:00 Ruletka w kawiarni Konrada
14:30 Europejski zegar
15:00 Ratuj przyjaciela
15:30 Wiadomości
15:35 Serial "Marzenia i zwierciadła"
16:20 Program muz.
16:25 Dla domu
17:00 Serial "Klasa manekinów"
17:30 Słowo chrześcijanina
17:50 Wiadomości
18:00 Dla dzieci
18:30 Wiadomości
19:00 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
19:45 Wspomnienie
20:05 Milioner
20:30 Panorama
21:00 Studio sportowe
21:10 Loteria
21:15 Film fab.
23:00 Dziennik wieczorny
LNK
6:15 Teleshop
6:30 Poranne koło
8:30 Serial "Bez domu jest źle"
9:05 Serial "Słoneczne wybrzeże"
9:50 Dla dzieci
10:15 Teleshop
10:45 ABC zdrowia
11:15 Tydzień '98
12:10 Od... do 13:00 - film dok.
13:50 Smacznego
14:20 4 koła
14:45 Teleshop
15:00 Serial "Święty"
15:50 Serial "Złota klatka"
16:35 Serial "Wielkie grzechy małego miasteczka"
17:20 Serial "Bez domu jest źle"
17:50 Serial "Żar młodości"
18:35 Serial "Słoneczne wybrzeże"
19:30 Wiadomości
20:00 Czerwona linia
20:50 N-14
21:05 Szósty zmysł
22:00 Wiadomości
22:05 Serial "Zwariowana para"
22:30 Film fab.
23:25 N-14
23:40 Film fab. "Najpiękniejsza w całym królestwie"
1:15 Magazyn erot.
TV3
7:45 Kanał muz.
8:30 Teleshop
8:45 Serial "Santa Barbara"
9:30 Serial "Uroczy i dzielni"
10:00 Serial "Ulica Pacific"
10:25 Dziennik podróży
10:50 Detektyw "Jessica Fletcher"
11:35 Temat
14:00 Teleshop
14:30 Film anim.
14:55 Serial "Alf"
15:20 Serial "Beverly Hills 90210"
16:05 Kulinarne show
16:30 Serial "Nareszcie dzwonek"
16:55 Kanał muz.
17:40 Serial "Ulica Pacific"
18:05 Serial "Santa Barbara"
18:55 TV3 kluborama
19:00 Wiadomości
19:15 Serial "Maria Mercedes"
20:05 Serial "Uroczy i dzielni"
20:30 Pod innym kątem
21:00 Serial "Góral"
21:55 Tego jeszcze nie było
22:00 Serial "Nowojorscy gliniarze"
22:50 Sport
23:00 Wiadomości
23:05 Stare anegdoty
23:30 Kanał muz.
Bałtycka TV
6:00 Program muz.
7:00 Serial "Tak świat się kręci"
8:00 Serial "Esmeralda"
8:45 Serial "Dallas"
9:30 Serial "Szczury wodne"
10:30 Telegra dla rodziny
11:30 Uwaga
12:00 Serial "MacGywer"
13:00 Program sport.
13:30 NBA JAM
14:00 Bałtycka bomba
15:00 Serial "Dallas"
16:00 Program muz.
17:00 Serial "Tak świat się kręci"
18:00 Wiadomości
18:05 Serial "Esmeralda"
19:00 Serial "Szczury wodne"
20:00 Serial "Kryminalne historie"
20:30 Film anim.
20:55 Telegra
21:00 Brzeg
22:00 Film fab. "Żegnajcie, Chiny"
23:50 Humor
0:15 Serial "Na zdrowie"
0:40 Film fab. "Całym sercem oddany"
2:15 - 6:00 "Deutsche Welle"
Wileńska TV
8:05, 22:55 Z Wilna
8:20, 12:00, 14:30 Dziękuję za zakup
8:40 Stolica
9:00, 21:55 Towary i usługi
9:10 Gwiazdy sportu
9:30, 12:30, 15:30 Z Moskwy
9:40 Znak jakości
9:50 Jesteś świadkiem
10:15 Serial "Tajemnice i mity XX wieku"
10:45 Podoba się - oglądaj
10:55 Męski klub
11:45 Z miejsca wydarzenia
12:15 Apteka
12:40 Film fab. "Niebezpieczny zakręt"
14:00 Zabawy w drodze
14:50 Apteka
15:00 Kanał muz.
15:35 Patrol drogowy
15:50 Podoba się - oglądaj
16:00 Ci, którzy...
16:55 Muzyka
17:30 Ja sama
18:30 Moje mieszkanie
19:00 Wiadomości. Dziś w miasteczku
19:15 Znad Wilii TV
19:45 Lekcja języka litewskiego
19:55 Film fab. "Ślad czerwonej szminki"
22:00 Ja sama
23:10 Film fab.
VILSAT
8:00 Film fab. "Antonella"
9:00 Zatrzymaj się, chwilo
9:30 Aktualności wileńskie
10:00 Nowości muz.
10:30, 12:05, 20:30, 23:05 Kalejdoskop zniżek
10:45, 21:00, 23:45 Puls Wilna
10:50 Film fab. "Długie drogi wojenne"
17:00 Film fab. "Długie drogi wojenne" (2. seria)
18:30 Nowości muz.
19:00 Vilsat cappuccino
19:55 Warto odwiedzić
20:00 Cuda czarodziejki
20:40 Dla dzieci
21:15 Wiadomości (pol.)
21:20 Warto odwiedzić
21:25 Oferta pracy
21:30 A było tak...
22:05 Film fab. "Antonella"
23:15 Nowości muz.
24:00 Wiadomości (pol.)
PIERWSZY KANAŁ ROSJI
7:00 Wiadomości
7:15 Serial "Fatalny spadek"
8:00 Temat
8:45 W świecie zwierząt
9:25 Show dżentelmenów
10:00 Wiadomości
10:15 Razem
11:00 Film "Tragedia wieku"
11:15 Film anim.
12:10 E. Radziński
13:00 Wiadomości
13:20 Film anim.
13:40 Wspaniała kompania
14:10 Zew dżungli
14:40 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
15:10 Do lat 16 i więcej
15:30 Dookoła świata
16:00 Wiadomości
16:20 Serial "Fatalny spadek"
17:05 Godzina szczytu
17:30 Gorączka złota
18:10 Człowiek i prawo
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:40 Film fab. "Jermak"
20:55 Piłka nożna
RTR [Rosyjska TV]
5:00 Film anim.
5:15 Pobudka
5:30 Wiadomości
6:00 Oddział dyżurny
6:15 Towary pocztą
6:20 Poradnik lekarski
6:30 Pieniądze
6:45 Grafoman
6:55 Prawosławny kalendarz
7:00 Show
7:45 Ulubione melodie
8:05 Serial "Santa Barbara"
9:00 Wiadomości
9:30 Film fab.
10:30 Moja rodzina
13:50 Serial "Arabella"
15:00 Wiadomości
15:30 Film dok.
15:45 Drogami Rosji
16:05 Krzyżówka
16:30 Film "Komedia surowego reżimu"
18:00 Wiadomości
18:30 Szczegóły
18:45 Serial "Santa Barbara"
19:45 Serial "Tajemnice Petersburga"
20:45 Serial "Poirot Agathy Christie"
21:45 Wiadomości
22:05 Oddział dyżurny
22:20 Hokej na lodzie. Finlandia - Rosja
23:00 Żywa kolekcja
źródło: Kurier Wileński
LTV
6:30 Poranne koło
8:00 Film anim.
8:30 Serial "Marzenia i zwierciadła"
9:15 Program w języku polskim
9:35 Serial "Klasa manekinów"
10:00 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
10:45 7 dni Kowna
11:25 Znaki
14:00 Ruletka w kawiarni Konrada
14:30 Europejski zegar
15:00 Ratuj przyjaciela
15:30 Wiadomości
15:35 Serial "Marzenia i zwierciadła"
16:20 Program muz.
16:25 Dla domu
17:00 Serial "Klasa manekinów"
17:30 Słowo chrześcijanina
17:50 Wiadomości
18:00 Dla dzieci
18:30 Wiadomości
19:00 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
19:45 Wspomnienie
20:05 Milioner
20:30 Panorama
21:00 Studio sportowe
21:10 Loteria
21:15 Film fab.
23:00 Dziennik wieczorny
LNK
6:15 Teleshop
6:30 Poranne koło
8:30 Serial "Bez domu jest źle"
9:05 Serial "Słoneczne wybrzeże"
9:50 Dla dzieci
10:15 Teleshop
10:45 ABC zdrowia
11:15 Tydzień '98
12:10 Od... do 13:00 - film dok.
13:50 Smacznego
14:20 4 koła
14:45 Teleshop
15:00 Serial "Święty"
15:50 Serial "Złota klatka"
16:35 Serial "Wielkie grzechy małego miasteczka"
17:20 Serial "Bez domu jest źle"
17:50 Serial "Żar młodości"
18:35 Serial "Słoneczne wybrzeże"
19:30 Wiadomości
20:00 Czerwona linia
20:50 N-14
21:05 Szósty zmysł
22:00 Wiadomości
22:05 Serial "Zwariowana para"
22:30 Film fab.
23:25 N-14
23:40 Film fab. "Najpiękniejsza w całym królestwie"
1:15 Magazyn erot.
TV3
7:45 Kanał muz.
8:30 Teleshop
8:45 Serial "Santa Barbara"
9:30 Serial "Uroczy i dzielni"
10:00 Serial "Ulica Pacific"
10:25 Dziennik podróży
10:50 Detektyw "Jessica Fletcher"
11:35 Temat
14:00 Teleshop
14:30 Film anim.
14:55 Serial "Alf"
15:20 Serial "Beverly Hills 90210"
16:05 Kulinarne show
16:30 Serial "Nareszcie dzwonek"
16:55 Kanał muz.
17:40 Serial "Ulica Pacific"
18:05 Serial "Santa Barbara"
18:55 TV3 kluborama
19:00 Wiadomości
19:15 Serial "Maria Mercedes"
20:05 Serial "Uroczy i dzielni"
20:30 Pod innym kątem
21:00 Serial "Góral"
21:55 Tego jeszcze nie było
22:00 Serial "Nowojorscy gliniarze"
22:50 Sport
23:00 Wiadomości
23:05 Stare anegdoty
23:30 Kanał muz.
Bałtycka TV
6:00 Program muz.
7:00 Serial "Tak świat się kręci"
8:00 Serial "Esmeralda"
8:45 Serial "Dallas"
9:30 Serial "Szczury wodne"
10:30 Telegra dla rodziny
11:30 Uwaga
12:00 Serial "MacGywer"
13:00 Program sport.
13:30 NBA JAM
14:00 Bałtycka bomba
15:00 Serial "Dallas"
16:00 Program muz.
17:00 Serial "Tak świat się kręci"
18:00 Wiadomości
18:05 Serial "Esmeralda"
19:00 Serial "Szczury wodne"
20:00 Serial "Kryminalne historie"
20:30 Film anim.
20:55 Telegra
21:00 Brzeg
22:00 Film fab. "Żegnajcie, Chiny"
23:50 Humor
0:15 Serial "Na zdrowie"
0:40 Film fab. "Całym sercem oddany"
2:15 - 6:00 "Deutsche Welle"
Wileńska TV
8:05, 22:55 Z Wilna
8:20, 12:00, 14:30 Dziękuję za zakup
8:40 Stolica
9:00, 21:55 Towary i usługi
9:10 Gwiazdy sportu
9:30, 12:30, 15:30 Z Moskwy
9:40 Znak jakości
9:50 Jesteś świadkiem
10:15 Serial "Tajemnice i mity XX wieku"
10:45 Podoba się - oglądaj
10:55 Męski klub
11:45 Z miejsca wydarzenia
12:15 Apteka
12:40 Film fab. "Niebezpieczny zakręt"
14:00 Zabawy w drodze
14:50 Apteka
15:00 Kanał muz.
15:35 Patrol drogowy
15:50 Podoba się - oglądaj
16:00 Ci, którzy...
16:55 Muzyka
17:30 Ja sama
18:30 Moje mieszkanie
19:00 Wiadomości. Dziś w miasteczku
19:15 Znad Wilii TV
19:45 Lekcja języka litewskiego
19:55 Film fab. "Ślad czerwonej szminki"
22:00 Ja sama
23:10 Film fab.
VILSAT
8:00 Film fab. "Antonella"
9:00 Zatrzymaj się, chwilo
9:30 Aktualności wileńskie
10:00 Nowości muz.
10:30, 12:05, 20:30, 23:05 Kalejdoskop zniżek
10:45, 21:00, 23:45 Puls Wilna
10:50 Film fab. "Długie drogi wojenne"
17:00 Film fab. "Długie drogi wojenne" (2. seria)
18:30 Nowości muz.
19:00 Vilsat cappuccino
19:55 Warto odwiedzić
20:00 Cuda czarodziejki
20:40 Dla dzieci
21:15 Wiadomości (pol.)
21:20 Warto odwiedzić
21:25 Oferta pracy
21:30 A było tak...
22:05 Film fab. "Antonella"
23:15 Nowości muz.
24:00 Wiadomości (pol.)
PIERWSZY KANAŁ ROSJI
7:00 Wiadomości
7:15 Serial "Fatalny spadek"
8:00 Temat
8:45 W świecie zwierząt
9:25 Show dżentelmenów
10:00 Wiadomości
10:15 Razem
11:00 Film "Tragedia wieku"
11:15 Film anim.
12:10 E. Radziński
13:00 Wiadomości
13:20 Film anim.
13:40 Wspaniała kompania
14:10 Zew dżungli
14:40 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
15:10 Do lat 16 i więcej
15:30 Dookoła świata
16:00 Wiadomości
16:20 Serial "Fatalny spadek"
17:05 Godzina szczytu
17:30 Gorączka złota
18:10 Człowiek i prawo
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:40 Film fab. "Jermak"
20:55 Piłka nożna
RTR [Rosyjska TV]
5:00 Film anim.
5:15 Pobudka
5:30 Wiadomości
6:00 Oddział dyżurny
6:15 Towary pocztą
6:20 Poradnik lekarski
6:30 Pieniądze
6:45 Grafoman
6:55 Prawosławny kalendarz
7:00 Show
7:45 Ulubione melodie
8:05 Serial "Santa Barbara"
9:00 Wiadomości
9:30 Film fab.
10:30 Moja rodzina
13:50 Serial "Arabella"
15:00 Wiadomości
15:30 Film dok.
15:45 Drogami Rosji
16:05 Krzyżówka
16:30 Film "Komedia surowego reżimu"
18:00 Wiadomości
18:30 Szczegóły
18:45 Serial "Santa Barbara"
19:45 Serial "Tajemnice Petersburga"
20:45 Serial "Poirot Agathy Christie"
21:45 Wiadomości
22:05 Oddział dyżurny
22:20 Hokej na lodzie. Finlandia - Rosja
23:00 Żywa kolekcja
źródło: Kurier Wileński
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
poniedziałek 26.04.1993 r.
RAI UNO
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:05, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Los bywa ślepy (1) – film wł., 1973
11:05 Los bywa ślepy (2)
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko Wiadomości TV
14:30 Primissima – magazyn kulturalny
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 7 dni w Parlamencie
15:45 Błękitne drzewko – program dla dzieci
16:15 Magazyn dla młodzieży
17:30 Na początku
18:00 Spotkanie w kinie
18:10 Włochy – przewodnik
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Cyrano de Bergerac – film 1990
23:10 Emporion – magazyn
23:20 W otwarte karty
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:30 Wojownicy roku 2072 – film wł., 1983
3:10 Linea notte
3:20 Dama serca – film wł., 1936
Źr.: Słowo Ludu
RAI UNO
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:05, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Los bywa ślepy (1) – film wł., 1973
11:05 Los bywa ślepy (2)
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko Wiadomości TV
14:30 Primissima – magazyn kulturalny
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 7 dni w Parlamencie
15:45 Błękitne drzewko – program dla dzieci
16:15 Magazyn dla młodzieży
17:30 Na początku
18:00 Spotkanie w kinie
18:10 Włochy – przewodnik
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Cyrano de Bergerac – film 1990
23:10 Emporion – magazyn
23:20 W otwarte karty
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:30 Wojownicy roku 2072 – film wł., 1983
3:10 Linea notte
3:20 Dama serca – film wł., 1936
Źr.: Słowo Ludu
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
RAI UNO
wtorek, 27.04.1993 r.
6:00 Antologia show TV
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:25, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Bez litości (1) – film wł., 1948
11:05 Bez litości (2)
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko Wiadomości TV
14:30 Magazyn motoryzacyjny
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 Błękitne drzewko – program dla dzieci
15:45 Jeździectwo
18:00 Spotkania w kinie
18:10 Włochy – przewodnik
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Kroniki młodego Indiany Jonesa – film USA
21:35 Kroniki młodego Indiany Jonesa – „Kongo 1917” – film USA, 1992
22:30 Linea notte
22:40 W otwarte karty
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:30 Ten przeklęty zimowy dzień – film, 1970
3:00 Linea notte – powt.
3:10 Hipnos, krwawe szaleństwo – film, 1967
Źródło: Słowo Ludu (Kielce)
wtorek, 27.04.1993 r.
6:00 Antologia show TV
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:25, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Bez litości (1) – film wł., 1948
11:05 Bez litości (2)
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko Wiadomości TV
14:30 Magazyn motoryzacyjny
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 Błękitne drzewko – program dla dzieci
15:45 Jeździectwo
18:00 Spotkania w kinie
18:10 Włochy – przewodnik
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Kroniki młodego Indiany Jonesa – film USA
21:35 Kroniki młodego Indiany Jonesa – „Kongo 1917” – film USA, 1992
22:30 Linea notte
22:40 W otwarte karty
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:30 Ten przeklęty zimowy dzień – film, 1970
3:00 Linea notte – powt.
3:10 Hipnos, krwawe szaleństwo – film, 1967
Źródło: Słowo Ludu (Kielce)
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
piątek, 29 kwietnia 1988 r.
TV OSTRAWA
PROGRAM I
DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:00
9:00 Dla szkół
9:20 Dla przedszkolaków
9:55 Transmisja z zamku praskiego - odznaczenia najlepszych pracowników i kolektywów
10:55 J. Suk: Fantazja g-moll op. 21
11:20 Szukam nauczyciela włoskiego dla początkującej. Hasło: Przyjadę - komedia
12:20 Magazyn żołnierski
14:50 Blok krótkich filmów
15:50 Scenki z życia zmotoryzowanych
16:00 O nauce i technice
16:40 Ruch dla zdrowia
16:45 Antonin Slavice - dzieło i autor
17:10 Minuty dnia
17:20 Zdrowotne powiązania - pogadanka o 23. edycji Academia Film - Ołomuniec
17:50 Intersygnał
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
19:10 Gospodarczy notatnik
20:30 Richard Wagner - serial węgiersko-angielski (8)
21:20 Videostop - teleturniej
22:00 Katapulta - czeski film
23:30 Na dobranoc - filmy z winiarni
PROGRAM II
16:25 Wiadomości
16:30 Kamień - nożyce - papier - teleturniej dla dzieci
17:10 Praskie wiadomości
17:35 Próba miłości - film jugosłowiański
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:10 Zaproszenie do kina
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:30 Telewizyjny klub młodych
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny w świecie
22:15 Pacjent 001 - inscenizacja TV
źr. - Trybuna Robotnicza (Śląska Biblioteka Cyfrowa)
TV OSTRAWA
PROGRAM I
DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:00
9:00 Dla szkół
9:20 Dla przedszkolaków
9:55 Transmisja z zamku praskiego - odznaczenia najlepszych pracowników i kolektywów
10:55 J. Suk: Fantazja g-moll op. 21
11:20 Szukam nauczyciela włoskiego dla początkującej. Hasło: Przyjadę - komedia
12:20 Magazyn żołnierski
14:50 Blok krótkich filmów
15:50 Scenki z życia zmotoryzowanych
16:00 O nauce i technice
16:40 Ruch dla zdrowia
16:45 Antonin Slavice - dzieło i autor
17:10 Minuty dnia
17:20 Zdrowotne powiązania - pogadanka o 23. edycji Academia Film - Ołomuniec
17:50 Intersygnał
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
19:10 Gospodarczy notatnik
20:30 Richard Wagner - serial węgiersko-angielski (8)
21:20 Videostop - teleturniej
22:00 Katapulta - czeski film
23:30 Na dobranoc - filmy z winiarni
PROGRAM II
16:25 Wiadomości
16:30 Kamień - nożyce - papier - teleturniej dla dzieci
17:10 Praskie wiadomości
17:35 Próba miłości - film jugosłowiański
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:10 Zaproszenie do kina
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:30 Telewizyjny klub młodych
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny w świecie
22:15 Pacjent 001 - inscenizacja TV
źr. - Trybuna Robotnicza (Śląska Biblioteka Cyfrowa)
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
sobota, 30.04.1988 r.
TV OSTRAWA
PROGRAM 1
DZIENNIKI: 8:20, 13:00, 19:30, 23:50
8:30 Fram - serial rumuński (3)
8:55 Pionierska Jaskółka
10:25 Wyprawy w nieznane
11:05 Richard Wagner - serial węgiersko-angielski (8)
11:55 Radar - magazyn drogowców
12:10 Pieśń 1987 - spotkanie z radzieckimi artystami
13:05 Lisiczka Bystrouszka
13:20 O najmądrzejszej królewnie - bajka
14:35 Piosenki idą w świat
15:20 Nikt nie przegra - teleturniej
16:00 Zarezerwowane dla kobiet
16:40 Równanie o jednej pięknej niewiadomej - inscenizacja
17:35 Niebezpieczna zatoka - serial kanadyjski (3)
18:05 Odpowiedzi na listy telewidzów
18:15 Piosenki ludowe
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Przepisy nie tylko na niedzielę
19:10 Wydarzenia międzynarodowe
20:00 Panoptikum miasta Pragi - serial TV CS
20:55 Bramki, punkty, sekundy
21:10 Małe telewizyjne spotkania - na temat "Kwitnący maj"
21:40 Losowanie Matesa
21:45 Raz w życiu - opowiadanie
22:30 Eksperyment profesora Roussa - inscenizacja
22:55 Zaproszenie na wycieczkę - inscenizacja
23:15 Ani kroku w tył - program muzyczny
PROGRAM II
10:00 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
10:40 Świat wokół nas
11:05 Solista - film bułgarski
16:15 Wiadomości
16:20 Ruch dla zdrowia
16:25 Święto pięciu kontynentów
16:30 Koncert - utwory J. Fucika
17:25 Zbojnicki honor - film rumuński
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:00 Monolog o miłości - sylwetka piosenkarki Sofii Rotaru
21:05 Pasła konie na betonie - film słowacki
22:25 Thoatrum Artis - o pracy uczestników II międzynarodowego sympozjum szklarskiego w Pradze
niedziela, 1.05.1988 r.
TV OSTRAWA
PROGRAM I
DZIENNIKI: 13:30, 19:30, 23:10
7:55 Bezpośrednia transmisja manifestacji pierwszomajowej w Moskwie
8:55 Bezpośrednia transmisja manifestacji pierwszomajowej w Pradze i innych miastach
13:00 Obiektyw
13:35 Losowanie Sportki
13:45 Róże z Szumawy
14:15 1 Maja w świecie
14:45 Studio Przyjaciel
16:45 Wesoły pojedynek - czeski film
18:15 Piosenki ludowe
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Zagraj nam, muzyko, wesoło
19:10 Tydzień w kulturze
20:30 Chwila poezji
20:40 Był późny wieczór
PROGRAM II
13:35 Wiadomości
13:40 Propozycje nie tylko na niedzielę
14:20 Sportowe popołudnie
16:50 Pozdrowienia skowronków
17:30 Wspomnienia starego telewizora
18:35 Tydzień na ekranie
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:30 Chwila muzyki
20:40 Atomowa katedra - czeski film
22:25 Majowe aktualności
22:55 Bramki, punkty, sekundy
23:10 Wielka nagroda San Marino - wyścigi samochodów F-1
źródło: TRYBUNA ROBOTNICZA
TV OSTRAWA
PROGRAM 1
DZIENNIKI: 8:20, 13:00, 19:30, 23:50
8:30 Fram - serial rumuński (3)
8:55 Pionierska Jaskółka
10:25 Wyprawy w nieznane
11:05 Richard Wagner - serial węgiersko-angielski (8)
11:55 Radar - magazyn drogowców
12:10 Pieśń 1987 - spotkanie z radzieckimi artystami
13:05 Lisiczka Bystrouszka
13:20 O najmądrzejszej królewnie - bajka
14:35 Piosenki idą w świat
15:20 Nikt nie przegra - teleturniej
16:00 Zarezerwowane dla kobiet
16:40 Równanie o jednej pięknej niewiadomej - inscenizacja
17:35 Niebezpieczna zatoka - serial kanadyjski (3)
18:05 Odpowiedzi na listy telewidzów
18:15 Piosenki ludowe
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Przepisy nie tylko na niedzielę
19:10 Wydarzenia międzynarodowe
20:00 Panoptikum miasta Pragi - serial TV CS
20:55 Bramki, punkty, sekundy
21:10 Małe telewizyjne spotkania - na temat "Kwitnący maj"
21:40 Losowanie Matesa
21:45 Raz w życiu - opowiadanie
22:30 Eksperyment profesora Roussa - inscenizacja
22:55 Zaproszenie na wycieczkę - inscenizacja
23:15 Ani kroku w tył - program muzyczny
PROGRAM II
10:00 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
10:40 Świat wokół nas
11:05 Solista - film bułgarski
16:15 Wiadomości
16:20 Ruch dla zdrowia
16:25 Święto pięciu kontynentów
16:30 Koncert - utwory J. Fucika
17:25 Zbojnicki honor - film rumuński
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:00 Monolog o miłości - sylwetka piosenkarki Sofii Rotaru
21:05 Pasła konie na betonie - film słowacki
22:25 Thoatrum Artis - o pracy uczestników II międzynarodowego sympozjum szklarskiego w Pradze
niedziela, 1.05.1988 r.
TV OSTRAWA
PROGRAM I
DZIENNIKI: 13:30, 19:30, 23:10
7:55 Bezpośrednia transmisja manifestacji pierwszomajowej w Moskwie
8:55 Bezpośrednia transmisja manifestacji pierwszomajowej w Pradze i innych miastach
13:00 Obiektyw
13:35 Losowanie Sportki
13:45 Róże z Szumawy
14:15 1 Maja w świecie
14:45 Studio Przyjaciel
16:45 Wesoły pojedynek - czeski film
18:15 Piosenki ludowe
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Zagraj nam, muzyko, wesoło
19:10 Tydzień w kulturze
20:30 Chwila poezji
20:40 Był późny wieczór
PROGRAM II
13:35 Wiadomości
13:40 Propozycje nie tylko na niedzielę
14:20 Sportowe popołudnie
16:50 Pozdrowienia skowronków
17:30 Wspomnienia starego telewizora
18:35 Tydzień na ekranie
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:30 Chwila muzyki
20:40 Atomowa katedra - czeski film
22:25 Majowe aktualności
22:55 Bramki, punkty, sekundy
23:10 Wielka nagroda San Marino - wyścigi samochodów F-1
źródło: TRYBUNA ROBOTNICZA
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
02.05.1968 r.
TV OSTRAWA
17:15 Trybuna ekonomiki '68
18:40 Podwieczorek
19:00 Dziennik
19:20 Twarzą w twarz
19:40 Z kamerą po świecie - Ryga w rytmie słońca
20:05 Popioły - film prod. polskiej (cz. I)
21:50 Zwierciadło wiedzy; Ostatnie wiadomości
źr.: Trybuna Robotnicza
TV OSTRAWA
17:15 Trybuna ekonomiki '68
18:40 Podwieczorek
19:00 Dziennik
19:20 Twarzą w twarz
19:40 Z kamerą po świecie - Ryga w rytmie słońca
20:05 Popioły - film prod. polskiej (cz. I)
21:50 Zwierciadło wiedzy; Ostatnie wiadomości
źr.: Trybuna Robotnicza
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
środa, 3 maja 1978 r.
TELEWIZJA OSTRAWA
Program I
10:50 Jak rodziła się nowa wieś - film TV
17:30 Aktualności
18:20 Tygodnik północnomorawski
18:55 Auto moto rewia
19:40 Baśń na dobranoc
20:30 Małżeństwo na odległość - film węgierski - dramat osamotnionej młodej kobiety
21:15 RSC Anderlecht - Austria Memphis Wiedeń - piłka nożna
23:40 Gdy byliśmy młodzi - radziecki film dokumentalny
Program II
19:00 Baśń rysunkowa
19:15 Współczesna Polska - magazyn
20:30 PE - piłka nożna - finały drugiej rundy
22:00 Miejsce w domu - Zimna wiosna - cz. 5 filmu TV
źr.: Trybuna Robotnicza
TELEWIZJA OSTRAWA
Program I
10:50 Jak rodziła się nowa wieś - film TV
17:30 Aktualności
18:20 Tygodnik północnomorawski
18:55 Auto moto rewia
19:40 Baśń na dobranoc
20:30 Małżeństwo na odległość - film węgierski - dramat osamotnionej młodej kobiety
21:15 RSC Anderlecht - Austria Memphis Wiedeń - piłka nożna
23:40 Gdy byliśmy młodzi - radziecki film dokumentalny
Program II
19:00 Baśń rysunkowa
19:15 Współczesna Polska - magazyn
20:30 PE - piłka nożna - finały drugiej rundy
22:00 Miejsce w domu - Zimna wiosna - cz. 5 filmu TV
źr.: Trybuna Robotnicza
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
sobota/niedziela 4/5 maja 1968 r.
Telewizja czechosłowacka - Ostrawa
źródło: Trybuna Robotnicza
Telewizja czechosłowacka - Ostrawa
źródło: Trybuna Robotnicza
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
wtorek 06.05.1993 r.
RAI UNO
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:00, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Letnisko (1) – film wł., 1956
11:05 Letnisko (2) – film
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko – Wiadomości TV
14:30 Primissima – magazyn kulturalny
14:45 Tenis – rozgrywki kobiet
16:30 Big! Ja, ty, świat i TV – magazyn dla młodzieży
17:35 Wolna strefa
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Spotkania w kinie
18:10 Serca bez wieku
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Pozdrowienia i całuski z opery – program rozrywkowy
23:05 Linea notte
23:15 W otwarte karty – lata 90. – program publicystyczny
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice (tenis)
2:05 Gdzieśkolwiek jesteś, jeśliś jest – film prod. pol.–ang., 1988
Źr.: Słowo Ludu
RAI UNO
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:00, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Letnisko (1) – film wł., 1956
11:05 Letnisko (2) – film
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko – Wiadomości TV
14:30 Primissima – magazyn kulturalny
14:45 Tenis – rozgrywki kobiet
16:30 Big! Ja, ty, świat i TV – magazyn dla młodzieży
17:35 Wolna strefa
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Spotkania w kinie
18:10 Serca bez wieku
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Pozdrowienia i całuski z opery – program rozrywkowy
23:05 Linea notte
23:15 W otwarte karty – lata 90. – program publicystyczny
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice (tenis)
2:05 Gdzieśkolwiek jesteś, jeśliś jest – film prod. pol.–ang., 1988
Źr.: Słowo Ludu
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
piątek - sobota - niedziela 6/7/8 maja 1988 r.
TV OSTRAWA
źródło - Trybuna Robotnicza
TV OSTRAWA
źródło - Trybuna Robotnicza
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
poniedziałek 09.05.1988 r.
TV OSTRAWA
źr. Trybuna Robotnicza
TV OSTRAWA
źr. Trybuna Robotnicza
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
wtorek 10.05.1988 r.
TV OSTRAWA
źr.: Trybuna Robotnicza
TV OSTRAWA
źr.: Trybuna Robotnicza
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
środa 11.05.1988 r.
Centralna Telewizja ZSRR - Program I (Moskwa)
4:30 120 minut
6:35 „Złote wrota” – audycja z CSRS
7:25 Eliminacje do turnieju olimpijskiego w piłce nożnej. Mecz ZSRR – Szwajcaria
9:00 Wiadomości
* * *
13:45 Z cyklu: „Sprawy i troski kompleksu rolno-przemysłowego”
14:30 „Witaj, muzyko”
16:00 „Główni bohaterowie” – o obozie pionierskim „Artek”
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Człowiek i prawo” – film animowany dla dorosłych
17:15 Z cyklu: „Przebudowa: problemy i rozwiązania”: „Kobiety – ich praca i życie”
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Człowiek teatru” – pr. o F. Michalskim, towarzyszu K. Stanisławskiego
20:50 Dziś na świecie
21:00 Redakcja Międzynarodowa przedstawia: „Na co są nastrojone „głosy”?”
21:45 „Pięć dni, pięć nocy” – film fab.
23:15 Wiadomości
23:20 „Igor Władimirowicz Iliński – Lekcje życia” – film dok.
źr.: Głos Pomorza
Centralna Telewizja ZSRR - Program I (Moskwa)
4:30 120 minut
6:35 „Złote wrota” – audycja z CSRS
7:25 Eliminacje do turnieju olimpijskiego w piłce nożnej. Mecz ZSRR – Szwajcaria
9:00 Wiadomości
* * *
13:45 Z cyklu: „Sprawy i troski kompleksu rolno-przemysłowego”
14:30 „Witaj, muzyko”
16:00 „Główni bohaterowie” – o obozie pionierskim „Artek”
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Człowiek i prawo” – film animowany dla dorosłych
17:15 Z cyklu: „Przebudowa: problemy i rozwiązania”: „Kobiety – ich praca i życie”
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Człowiek teatru” – pr. o F. Michalskim, towarzyszu K. Stanisławskiego
20:50 Dziś na świecie
21:00 Redakcja Międzynarodowa przedstawia: „Na co są nastrojone „głosy”?”
21:45 „Pięć dni, pięć nocy” – film fab.
23:15 Wiadomości
23:20 „Igor Władimirowicz Iliński – Lekcje życia” – film dok.
źr.: Głos Pomorza
Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych
czwartek 12.05.1988 r.
Centralna Telewizja ZSRR - Program 1 (Moskwa)
4:30 120 minut
6:35 „Witaj, muzyko”
7:20 „Oczywiste – niewiarygodne” – prowadzi prod. S. Kapica
8:30 Wiadomości
8:35 „Główni bohaterowie” – w pr. o obozie pionierskim „Artek”
* * * * * * * *
13:30 Wiadomości
13:45 Występ zespołu tańca ludowego „Rotale” z Rygi
14:00 „Trzynastka” – film dok.
14:40 „Do lat 16 i nie tylko” – pr. dla młodzieży
15:25 Wiadomości
15:30 „Skarbnica muzyczna”: A. Dworzak – kwintet fortepianowy w wyk. S. Richtera i kwartetu im. A. Borodina
16:25 Mistrzostwa ZSRR w hokeju. Mecz o pierwsze miejsce; w przerwie – Dziś na świecie
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Stanowisko. Nagorno – Karabachia. Głośne rozmyślania”
21:20 Dziś na świecie
21:30 „Ocalić miasto” – film fab. prod. radz.-pol.
23:07 Wiadomości
23:12 „Muzeum jednego obrazu”: Galeria w Penzie
23:42 „Sztukmistrz” – pr. rozrywkowy
źr. Głos Pomorza
Centralna Telewizja ZSRR - Program 1 (Moskwa)
4:30 120 minut
6:35 „Witaj, muzyko”
7:20 „Oczywiste – niewiarygodne” – prowadzi prod. S. Kapica
8:30 Wiadomości
8:35 „Główni bohaterowie” – w pr. o obozie pionierskim „Artek”
* * * * * * * *
13:30 Wiadomości
13:45 Występ zespołu tańca ludowego „Rotale” z Rygi
14:00 „Trzynastka” – film dok.
14:40 „Do lat 16 i nie tylko” – pr. dla młodzieży
15:25 Wiadomości
15:30 „Skarbnica muzyczna”: A. Dworzak – kwintet fortepianowy w wyk. S. Richtera i kwartetu im. A. Borodina
16:25 Mistrzostwa ZSRR w hokeju. Mecz o pierwsze miejsce; w przerwie – Dziś na świecie
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Stanowisko. Nagorno – Karabachia. Głośne rozmyślania”
21:20 Dziś na świecie
21:30 „Ocalić miasto” – film fab. prod. radz.-pol.
23:07 Wiadomości
23:12 „Muzeum jednego obrazu”: Galeria w Penzie
23:42 „Sztukmistrz” – pr. rozrywkowy
źr. Głos Pomorza
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości