Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 21 kwie 2018, 11:16

środa 21.04.1993 r.
RAI UNO
6:00 Senza rete
6:50 Unomattina
7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:00, 0:10 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z UNO
10:15 Neapolitańczycy w Mediolanie (1) – film włoski
11:05 Neapolitańczycy w Mediolanie (2)
12:00 Buona Fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 „Trzy minuty o…”
14:00 Niedyskretne oko – Wiadomości TV
14:30 Kroniki włoskie
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 Błękitne drzewko – program dla dzieci
15:45 Magazyn dla młodzieży
17:35 Wolna strefa – budownictwo
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Spotkanie w kinie
18:10 Oblicze miasta – nieśmiertelność – program z okazji urodzin Rzymu
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Delta force – film fab., 1986
23:05 Linea notte
23:15 Finał Mistrzostw Włoch w siatkówce kobiet
0:40 Dziś w Parlamencie
0:50 Północ i okolice
1:20 Magnat – włoski film fab., 1973
3:00 Linea notte (powt.)
3:10 Obcy pod znakiem krzyża – film, 1968
4:40 Wiadomości (powt.)
4:55 Divertimenti

Źródło: gazeta Słowo Ludu - Kielce
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 22 kwie 2018, 15:30

środa, 22.04.1998 r.
LTV
6:30 Poranne koło
8:00 Film anim.
8:30 Serial "Marzenia i zwierciadła"
9:15 Program w języku polskim
9:35 Serial "Klasa manekinów"
10:00 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
10:45 7 dni Kowna
11:25 Znaki
14:00 Ruletka w kawiarni Konrada
14:30 Europejski zegar
15:00 Ratuj przyjaciela
15:30 Wiadomości
15:35 Serial "Marzenia i zwierciadła"
16:20 Program muz.
16:25 Dla domu
17:00 Serial "Klasa manekinów"
17:30 Słowo chrześcijanina
17:50 Wiadomości
18:00 Dla dzieci
18:30 Wiadomości
19:00 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
19:45 Wspomnienie
20:05 Milioner
20:30 Panorama
21:00 Studio sportowe
21:10 Loteria
21:15 Film fab.
23:00 Dziennik wieczorny
LNK
6:15 Teleshop
6:30 Poranne koło
8:30 Serial "Bez domu jest źle"
9:05 Serial "Słoneczne wybrzeże"
9:50 Dla dzieci
10:15 Teleshop
10:45 ABC zdrowia
11:15 Tydzień '98
12:10 Od... do 13:00 - film dok.
13:50 Smacznego
14:20 4 koła
14:45 Teleshop
15:00 Serial "Święty"
15:50 Serial "Złota klatka"
16:35 Serial "Wielkie grzechy małego miasteczka"
17:20 Serial "Bez domu jest źle"
17:50 Serial "Żar młodości"
18:35 Serial "Słoneczne wybrzeże"
19:30 Wiadomości
20:00 Czerwona linia
20:50 N-14
21:05 Szósty zmysł
22:00 Wiadomości
22:05 Serial "Zwariowana para"
22:30 Film fab.
23:25 N-14
23:40 Film fab. "Najpiękniejsza w całym królestwie"
1:15 Magazyn erot.
TV3
7:45 Kanał muz.
8:30 Teleshop
8:45 Serial "Santa Barbara"
9:30 Serial "Uroczy i dzielni"
10:00 Serial "Ulica Pacific"
10:25 Dziennik podróży
10:50 Detektyw "Jessica Fletcher"
11:35 Temat
14:00 Teleshop
14:30 Film anim.
14:55 Serial "Alf"
15:20 Serial "Beverly Hills 90210"
16:05 Kulinarne show
16:30 Serial "Nareszcie dzwonek"
16:55 Kanał muz.
17:40 Serial "Ulica Pacific"
18:05 Serial "Santa Barbara"
18:55 TV3 kluborama
19:00 Wiadomości
19:15 Serial "Maria Mercedes"
20:05 Serial "Uroczy i dzielni"
20:30 Pod innym kątem
21:00 Serial "Góral"
21:55 Tego jeszcze nie było
22:00 Serial "Nowojorscy gliniarze"
22:50 Sport
23:00 Wiadomości
23:05 Stare anegdoty
23:30 Kanał muz.
Bałtycka TV
6:00 Program muz.
7:00 Serial "Tak świat się kręci"
8:00 Serial "Esmeralda"
8:45 Serial "Dallas"
9:30 Serial "Szczury wodne"
10:30 Telegra dla rodziny
11:30 Uwaga
12:00 Serial "MacGywer"
13:00 Program sport.
13:30 NBA JAM
14:00 Bałtycka bomba
15:00 Serial "Dallas"
16:00 Program muz.
17:00 Serial "Tak świat się kręci"
18:00 Wiadomości
18:05 Serial "Esmeralda"
19:00 Serial "Szczury wodne"
20:00 Serial "Kryminalne historie"
20:30 Film anim.
20:55 Telegra
21:00 Brzeg
22:00 Film fab. "Żegnajcie, Chiny"
23:50 Humor
0:15 Serial "Na zdrowie"
0:40 Film fab. "Całym sercem oddany"
2:15 - 6:00 "Deutsche Welle"
Wileńska TV
8:05, 22:55 Z Wilna
8:20, 12:00, 14:30 Dziękuję za zakup
8:40 Stolica
9:00, 21:55 Towary i usługi
9:10 Gwiazdy sportu
9:30, 12:30, 15:30 Z Moskwy
9:40 Znak jakości
9:50 Jesteś świadkiem
10:15 Serial "Tajemnice i mity XX wieku"
10:45 Podoba się - oglądaj
10:55 Męski klub
11:45 Z miejsca wydarzenia
12:15 Apteka
12:40 Film fab. "Niebezpieczny zakręt"
14:00 Zabawy w drodze
14:50 Apteka
15:00 Kanał muz.
15:35 Patrol drogowy
15:50 Podoba się - oglądaj
16:00 Ci, którzy...
16:55 Muzyka
17:30 Ja sama
18:30 Moje mieszkanie
19:00 Wiadomości. Dziś w miasteczku
19:15 Znad Wilii TV
19:45 Lekcja języka litewskiego
19:55 Film fab. "Ślad czerwonej szminki"
22:00 Ja sama
23:10 Film fab.
VILSAT
8:00 Film fab. "Antonella"
9:00 Zatrzymaj się, chwilo
9:30 Aktualności wileńskie
10:00 Nowości muz.
10:30, 12:05, 20:30, 23:05 Kalejdoskop zniżek
10:45, 21:00, 23:45 Puls Wilna
10:50 Film fab. "Długie drogi wojenne"
17:00 Film fab. "Długie drogi wojenne" (2. seria)
18:30 Nowości muz.
19:00 Vilsat cappuccino
19:55 Warto odwiedzić
20:00 Cuda czarodziejki
20:40 Dla dzieci
21:15 Wiadomości (pol.)
21:20 Warto odwiedzić
21:25 Oferta pracy
21:30 A było tak...
22:05 Film fab. "Antonella"
23:15 Nowości muz.
24:00 Wiadomości (pol.)
PIERWSZY KANAŁ ROSJI
7:00 Wiadomości
7:15 Serial "Fatalny spadek"
8:00 Temat
8:45 W świecie zwierząt
9:25 Show dżentelmenów
10:00 Wiadomości
10:15 Razem
11:00 Film "Tragedia wieku"
11:15 Film anim.
12:10 E. Radziński
13:00 Wiadomości
13:20 Film anim.
13:40 Wspaniała kompania
14:10 Zew dżungli
14:40 Serial "Nowe przygody Robin Hooda"
15:10 Do lat 16 i więcej
15:30 Dookoła świata
16:00 Wiadomości
16:20 Serial "Fatalny spadek"
17:05 Godzina szczytu
17:30 Gorączka złota
18:10 Człowiek i prawo
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:40 Film fab. "Jermak"
20:55 Piłka nożna
RTR [Rosyjska TV]
5:00 Film anim.
5:15 Pobudka
5:30 Wiadomości
6:00 Oddział dyżurny
6:15 Towary pocztą
6:20 Poradnik lekarski
6:30 Pieniądze
6:45 Grafoman
6:55 Prawosławny kalendarz
7:00 Show
7:45 Ulubione melodie
8:05 Serial "Santa Barbara"
9:00 Wiadomości
9:30 Film fab.
10:30 Moja rodzina
13:50 Serial "Arabella"
15:00 Wiadomości
15:30 Film dok.
15:45 Drogami Rosji
16:05 Krzyżówka
16:30 Film "Komedia surowego reżimu"
18:00 Wiadomości
18:30 Szczegóły
18:45 Serial "Santa Barbara"
19:45 Serial "Tajemnice Petersburga"
20:45 Serial "Poirot Agathy Christie"
21:45 Wiadomości
22:05 Oddział dyżurny
22:20 Hokej na lodzie. Finlandia - Rosja
23:00 Żywa kolekcja

źródło: Kurier Wileński
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 26 kwie 2018, 18:43

poniedziałek 26.04.1993 r.
RAI UNO
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:05, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Los bywa ślepy (1) – film wł., 1973
11:05 Los bywa ślepy (2)
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko Wiadomości TV
14:30 Primissima – magazyn kulturalny
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 7 dni w Parlamencie
15:45 Błękitne drzewko – program dla dzieci
16:15 Magazyn dla młodzieży
17:30 Na początku
18:00 Spotkanie w kinie
18:10 Włochy – przewodnik
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Cyrano de Bergerac – film 1990
23:10 Emporion – magazyn
23:20 W otwarte karty
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:30 Wojownicy roku 2072 – film wł., 1983
3:10 Linea notte
3:20 Dama serca – film wł., 1936

Źr.: Słowo Ludu
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 27 kwie 2018, 21:04

RAI UNO
wtorek, 27.04.1993 r.
6:00 Antologia show TV
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:25, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Bez litości (1) – film wł., 1948
11:05 Bez litości (2)
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko Wiadomości TV
14:30 Magazyn motoryzacyjny
14:45 Telewizja edukacyjna
15:15 Błękitne drzewko – program dla dzieci
15:45 Jeździectwo
18:00 Spotkania w kinie
18:10 Włochy – przewodnik
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Kroniki młodego Indiany Jonesa – film USA
21:35 Kroniki młodego Indiany Jonesa – „Kongo 1917” – film USA, 1992
22:30 Linea notte
22:40 W otwarte karty
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:30 Ten przeklęty zimowy dzień – film, 1970
3:00 Linea notte – powt.
3:10 Hipnos, krwawe szaleństwo – film, 1967

Źródło: Słowo Ludu (Kielce)
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 29 kwie 2018, 9:56

piątek, 29 kwietnia 1988 r.
TV OSTRAWA
PROGRAM I

DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:00
9:00 Dla szkół
9:20 Dla przedszkolaków
9:55 Transmisja z zamku praskiego - odznaczenia najlepszych pracowników i kolektywów
10:55 J. Suk: Fantazja g-moll op. 21
11:20 Szukam nauczyciela włoskiego dla początkującej. Hasło: Przyjadę - komedia
12:20 Magazyn żołnierski
14:50 Blok krótkich filmów
15:50 Scenki z życia zmotoryzowanych
16:00 O nauce i technice
16:40 Ruch dla zdrowia
16:45 Antonin Slavice - dzieło i autor
17:10 Minuty dnia
17:20 Zdrowotne powiązania - pogadanka o 23. edycji Academia Film - Ołomuniec
17:50 Intersygnał
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
19:10 Gospodarczy notatnik
20:30 Richard Wagner - serial węgiersko-angielski (8)
21:20 Videostop - teleturniej
22:00 Katapulta - czeski film
23:30 Na dobranoc - filmy z winiarni
PROGRAM II
16:25 Wiadomości
16:30 Kamień - nożyce - papier - teleturniej dla dzieci
17:10 Praskie wiadomości
17:35 Próba miłości - film jugosłowiański
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:10 Zaproszenie do kina
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:30 Telewizyjny klub młodych
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny w świecie
22:15 Pacjent 001 - inscenizacja TV

źr. - Trybuna Robotnicza (Śląska Biblioteka Cyfrowa)
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 01 maja 2018, 16:11

sobota, 30.04.1988 r.
TV OSTRAWA
PROGRAM 1

DZIENNIKI: 8:20, 13:00, 19:30, 23:50
8:30 Fram - serial rumuński (3)
8:55 Pionierska Jaskółka
10:25 Wyprawy w nieznane
11:05 Richard Wagner - serial węgiersko-angielski (8)
11:55 Radar - magazyn drogowców
12:10 Pieśń 1987 - spotkanie z radzieckimi artystami
13:05 Lisiczka Bystrouszka
13:20 O najmądrzejszej królewnie - bajka
14:35 Piosenki idą w świat
15:20 Nikt nie przegra - teleturniej
16:00 Zarezerwowane dla kobiet
16:40 Równanie o jednej pięknej niewiadomej - inscenizacja
17:35 Niebezpieczna zatoka - serial kanadyjski (3)
18:05 Odpowiedzi na listy telewidzów
18:15 Piosenki ludowe
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Przepisy nie tylko na niedzielę
19:10 Wydarzenia międzynarodowe
20:00 Panoptikum miasta Pragi - serial TV CS
20:55 Bramki, punkty, sekundy
21:10 Małe telewizyjne spotkania - na temat "Kwitnący maj"
21:40 Losowanie Matesa
21:45 Raz w życiu - opowiadanie
22:30 Eksperyment profesora Roussa - inscenizacja
22:55 Zaproszenie na wycieczkę - inscenizacja
23:15 Ani kroku w tył - program muzyczny
PROGRAM II
10:00 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
10:40 Świat wokół nas
11:05 Solista - film bułgarski
16:15 Wiadomości
16:20 Ruch dla zdrowia
16:25 Święto pięciu kontynentów
16:30 Koncert - utwory J. Fucika
17:25 Zbojnicki honor - film rumuński
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:00 Monolog o miłości - sylwetka piosenkarki Sofii Rotaru
21:05 Pasła konie na betonie - film słowacki
22:25 Thoatrum Artis - o pracy uczestników II międzynarodowego sympozjum szklarskiego w Pradze

niedziela, 1.05.1988 r.
TV OSTRAWA
PROGRAM I

DZIENNIKI: 13:30, 19:30, 23:10
7:55 Bezpośrednia transmisja manifestacji pierwszomajowej w Moskwie
8:55 Bezpośrednia transmisja manifestacji pierwszomajowej w Pradze i innych miastach
13:00 Obiektyw
13:35 Losowanie Sportki
13:45 Róże z Szumawy
14:15 1 Maja w świecie
14:45 Studio Przyjaciel
16:45 Wesoły pojedynek - czeski film
18:15 Piosenki ludowe
18:20 Wieczorynka: O krecie
18:30 Zagraj nam, muzyko, wesoło
19:10 Tydzień w kulturze
20:30 Chwila poezji
20:40 Był późny wieczór
PROGRAM II
13:35 Wiadomości
13:40 Propozycje nie tylko na niedzielę
14:20 Sportowe popołudnie
16:50 Pozdrowienia skowronków
17:30 Wspomnienia starego telewizora
18:35 Tydzień na ekranie
19:00 Ćwiczmy do rytmu
19:20 Wieczorynka: O krecie
19:30 Wiadomości
20:30 Chwila muzyki
20:40 Atomowa katedra - czeski film
22:25 Majowe aktualności
22:55 Bramki, punkty, sekundy
23:10 Wielka nagroda San Marino - wyścigi samochodów F-1

źródło: TRYBUNA ROBOTNICZA
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 02 maja 2018, 14:58

02.05.1968 r.
TV OSTRAWA
17:15 Trybuna ekonomiki '68
18:40 Podwieczorek
19:00 Dziennik
19:20 Twarzą w twarz
19:40 Z kamerą po świecie - Ryga w rytmie słońca
20:05 Popioły - film prod. polskiej (cz. I)
21:50 Zwierciadło wiedzy; Ostatnie wiadomości

źr.: Trybuna Robotnicza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 03 maja 2018, 14:06

środa, 3 maja 1978 r.
TELEWIZJA OSTRAWA
Program I
10:50 Jak rodziła się nowa wieś - film TV
17:30 Aktualności
18:20 Tygodnik północnomorawski
18:55 Auto moto rewia
19:40 Baśń na dobranoc
20:30 Małżeństwo na odległość - film węgierski - dramat osamotnionej młodej kobiety
21:15 RSC Anderlecht - Austria Memphis Wiedeń - piłka nożna
23:40 Gdy byliśmy młodzi - radziecki film dokumentalny
Program II
19:00 Baśń rysunkowa
19:15 Współczesna Polska - magazyn
20:30 PE - piłka nożna - finały drugiej rundy
22:00 Miejsce w domu - Zimna wiosna - cz. 5 filmu TV

źr.: Trybuna Robotnicza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 05 maja 2018, 13:16

sobota/niedziela 4/5 maja 1968 r.
Telewizja czechosłowacka - Ostrawa

Obrazek

źródło: Trybuna Robotnicza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 06 maja 2018, 12:25

wtorek 06.05.1993 r.
RAI UNO
7:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:00, 24:00 Wiadomości
7:35 Magazyn ekonomiczny
7:40 Poranek z RAI UNO
10:05 Magazyn ekonomiczny
10:15 Letnisko (1) – film wł., 1956
11:05 Letnisko (2) – film
12:00 Buona fortuna – teleturniej
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Niedyskretne oko – Wiadomości TV
14:30 Primissima – magazyn kulturalny
14:45 Tenis – rozgrywki kobiet
16:30 Big! Ja, ty, świat i TV – magazyn dla młodzieży
17:35 Wolna strefa
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Spotkania w kinie
18:10 Serca bez wieku
18:45 Świat Quark
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Pozdrowienia i całuski z opery – program rozrywkowy
23:05 Linea notte
23:15 W otwarte karty – lata 90. – program publicystyczny
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Północ i okolice (tenis)
2:05 Gdzieśkolwiek jesteś, jeśliś jest – film prod. pol.–ang., 1988

Źr.: Słowo Ludu
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 07 maja 2018, 14:30

piątek - sobota - niedziela 6/7/8 maja 1988 r.
TV OSTRAWA
Obrazek

źródło - Trybuna Robotnicza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 09 maja 2018, 13:33

poniedziałek 09.05.1988 r.
TV OSTRAWA
Obrazek
źr. Trybuna Robotnicza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 10 maja 2018, 9:44

wtorek 10.05.1988 r.
TV OSTRAWA
Obrazek
źr.: Trybuna Robotnicza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 11 maja 2018, 9:33

środa 11.05.1988 r.
Centralna Telewizja ZSRR - Program I (Moskwa)
4:30 120 minut
6:35 „Złote wrota” – audycja z CSRS
7:25 Eliminacje do turnieju olimpijskiego w piłce nożnej. Mecz ZSRR – Szwajcaria
9:00 Wiadomości
* * *
13:45 Z cyklu: „Sprawy i troski kompleksu rolno-przemysłowego”
14:30 „Witaj, muzyko”
16:00 „Główni bohaterowie” – o obozie pionierskim „Artek”
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Człowiek i prawo” – film animowany dla dorosłych
17:15 Z cyklu: „Przebudowa: problemy i rozwiązania”: „Kobiety – ich praca i życie”
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Człowiek teatru” – pr. o F. Michalskim, towarzyszu K. Stanisławskiego
20:50 Dziś na świecie
21:00 Redakcja Międzynarodowa przedstawia: „Na co są nastrojone „głosy”?”
21:45 „Pięć dni, pięć nocy” – film fab.
23:15 Wiadomości
23:20 „Igor Władimirowicz Iliński – Lekcje życia” – film dok.

źr.: Głos Pomorza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 640
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 12 maja 2018, 16:25

czwartek 12.05.1988 r.
Centralna Telewizja ZSRR - Program 1 (Moskwa)
4:30 120 minut
6:35 „Witaj, muzyko”
7:20 „Oczywiste – niewiarygodne” – prowadzi prod. S. Kapica
8:30 Wiadomości
8:35 „Główni bohaterowie” – w pr. o obozie pionierskim „Artek”
* * * * * * * *
13:30 Wiadomości
13:45 Występ zespołu tańca ludowego „Rotale” z Rygi
14:00 „Trzynastka” – film dok.
14:40 „Do lat 16 i nie tylko” – pr. dla młodzieży
15:25 Wiadomości
15:30 „Skarbnica muzyczna”: A. Dworzak – kwintet fortepianowy w wyk. S. Richtera i kwartetu im. A. Borodina
16:25 Mistrzostwa ZSRR w hokeju. Mecz o pierwsze miejsce; w przerwie – Dziś na świecie
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Stanowisko. Nagorno – Karabachia. Głośne rozmyślania”
21:20 Dziś na świecie
21:30 „Ocalić miasto” – film fab. prod. radz.-pol.
23:07 Wiadomości
23:12 „Muzeum jednego obrazu”: Galeria w Penzie
23:42 „Sztukmistrz” – pr. rozrywkowy


źr. Głos Pomorza
Obrazek


Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 5 gości