Universal Channel (HD) (2007-2017)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

No to tylko patrzeć, jak pod nóż pójdą kolejne kanały z paczki. Pewnie na najnowszy sezon Morderstw w Midsomer na 13-ej Ulicy nie będzie już szans...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pawel

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Akurat swego czasu Universal miał sporo nowości, emitowanych tydzień-dwa po premierze w USA. Arrow, Castle, Hawiaii Five 0, Blue Bloods. Potem niestety przerwali emisje tych seriali. Dziwna polityka nadawcy. Prędzej spodziewałem się zakończenia emisji Sci Fi (który nawet nie doczekał się wersji HD) czy 13 Ulicy, tymczasem widać że teraz to 13 Ulica będzie ich głównym serialowym kanałem.
Tradycjonalista

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Na kanale 13 Ulica HD też jest dużo powtórek . Oby od września b.r. było więcej premier na 13 Ulicy, skoro ten kanał będzie głównym kanałem serialowym.
Pawel

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Zbychu51 pisze:Na kanale 13 Ulica HD też jest dużo powtórek .
Co nie zmienia faktu że ostatnio jeśli tylko jakaś nieliczna nowość serialowa debiutowała na kanałach Universalu to właśnie na 13 Ulicy, a nie na Universal. Pomijam seriale sci fi bo tutaj jednak cały czas kanał Sci Fi ma premiery. Tym bardziej szkoda że do tej pory nie jest emitowany w HD.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Oficjalne potwierdzenie końca Universal Channel w Polsce wraz z wyjaśnieniem:

http://film.onet.pl/wiadomosci/kanal-un ... ski/ygzeld
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
pamiętliwy78
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2017, 11:24

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pamiętliwy78 »

Żadna strata, po prostu zmarnowany potencjał.
Mając taką bibliotekę serialową jechali CSI-ami, Monkiem i innymi przeciętniakami
wałkowanymi wcześniej na innych stacjach. Z czym do ludzi, to mogło wystarczyć
dwie dekady wcześniej, a nie teraz.
Tradycjonalista

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Być może. Ale jeżeli Ja dekadę temu oglądałem Piłkę Nożną na przemian z filmami fabularnymi, a do seriali kryminalnych i sensacyjnych przekonałem się z jakie 2-3 lata temu? Ale zgadzam się, za dużo powtórek, liczę na jakieś nowości.
Pawel

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Zbychu51 pisze:Ale zgadzam się, za dużo powtórek, liczę na jakieś nowości.
Gdzie liczysz na jakieś nowości skoro kanał idzie do zamknięcia?

Jak pisałem wcześniej, mieli jeden dobry sezon gdzie pokazywali kilka seriali tuż po premierze w USA. Potem leciały praktycznie tylko powtórki. Może było juz za późno, bo jednak start ten kanał miał wręcz kompromitujący ze słynnym cenzurowaniem seriali polegającym na wycinaniu nawet całych scen z seriali emitowanych w stacjach wielkiej czwórki w USA (a więc i tak już mocno pruderyjnych).
Tradycjonalista

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Przejęzyczyłem się. Mam na myśli nowości na kanale 13 Ulica HD.
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Mnie akurat śmieszy, czemu oni akurat zrezygnowali ze sztandarowej anteny, a nie z 13 Ulicy i/lub SciFi, skoro to na nich jest więcej powtórek, a i też będzie problem, gdzie wstawić film/serial niekryminalny lub niebędący z gatunku science-fiction, a i też mogą wyżej zajść w rankingu (nie wspominając, że anteny stricte tematyczne w dobie VoD mogą mieć problem).
Tak się zastanawiałem, gdy CBS Drama zwinęła się z rynku, to typowałem, kto będzie następny - wśród typów był też Universal. Pomijając ofertę, to pomimo tego, że jego program był w wielu gazetach, chyba nawet plansze sponsorskie pewnego serialu na kanałach w DVB-T ostatnio były, a pomimo tego oglądalność mierna; to o długości bloków reklamowych to nawet nie będę się wypowiadał, bo można było tam odnieść wrażenie, że tam to reklamy były przerywane filmami (dziwię się, że wyniki były wyższe niż 0,01%, nie pisząc o wyprzedzaniu Republiki czy Tele5).
Na nowe seriale też nie radzę się zbytnio nastawiać - po prostu część pozycji z głównej anteny trafi na dwie dodatkowe, ewentualnie jest szansa na SciFi HD, ale nie wydaje mi się.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

13 Ulica jest dostępna w Polsce znacznie dłużej, do tego szerzej (Universal w wyższych pakietach kablówki). W zasadzie to najgorzej ma SciFi, ale że tamte dwie stacje w pewnym sensie się dublują, to jakaś konsolidacja ma tu sens.
dość
Pawel

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Kacper pisze: Na nowe seriale też nie radzę się zbytnio nastawiać - po prostu część pozycji z głównej anteny trafi na dwie dodatkowe, ewentualnie jest szansa na SciFi HD, ale nie wydaje mi się.
Sci Fi z urzędu powinien dostać miejsce po Universal HD na satce. Jak tego nie będzie to możemy zakładać że Sci Fi jest kolejny do odstrzału.
Tradycjonalista

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Czy ja dobrze rozumiem? 31 sierpnia z oferty Cyfrowego Polsatu wylecą Universal Channel, Sci Fi Universal, 13 Ulica i E! ?
Od 31 sierpnia br. z Cyfrowego Polsatu znikną kanały firmowane przez stację Universal Channel. Ponieważ była to oferta gwarantowana, więc użytkownicy pakietów obejmujących tego nadawcę będą mogli zerwać umowę z Cyfrowym Polsatem nie płacąc przewidzianych kar.


Czytaj więcej na: http://[link zakazany]/artykul/ja ... ora-opinie
Pawel

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Co prawda link prowadzi do jakiegoś lewackiego bełkotu, ale z cytowanego przez Ciebie fragmentu tak to wygląda.
Awatar użytkownika
kacper130700
Poster
Posty: 1794
Rejestracja: 30 gru 2015, 11:15
Lokalizacja: Słupsk
x 8
x 46

Universal Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper130700 »

Universal Channel Polska jednak zostaje do końca bieżącego roku:
http://satinfo24.pl/universal-channel-p ... roku-2017/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości