TVP - sprawy bieżące

Forum poświęcone działalności Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

wiatriwoda pisze:Sport oglądać bez HD to jest masakra, pamiętam jak Polsat Sport News był i czasem coś ciekawego transmitowali.
Dokładnie. Największą różnicę między SD a HD widać w transmisjach sportowych i filmach akcji, fantasy z dużą porcją efektów. Poza tym Kurski od początku gadał o TVP Sport w HD, a jak wyszło? Jeśli to będzie SD w tak słabym bitrate jaki ma Rozrywka, to mecze to będzie jeden wielki piksel :rolleyes:

Niemniej z drugiej strony go rozumiem. Koszt zakupu praw nigdy mu się nie zwróci, więc próbuje odzyskać jak najwięcej kasy - może dojedzie do jakichś 50% ceny jaką zapłacił ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jordi pisze: Poza tym Kurski od początku gadał o TVP Sport w HD, a jak wyszło? Jeśli to będzie SD w tak słabym bitrate jaki ma Rozrywka, to mecze to będzie jeden wielki piksel :rolleyes:
TVP Sport w NTC to trochę przerost formy nad treścią. Mecze i tak pokażą w HD TVP1 i TVP2 :-D
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

No to Kurski wymyślił, jak zarobić na TVP Sport. Owszem, kanał naziemnie w wersji SD i w kablówkach w wersji HD teoretycznie ma być bezpłatny. Za to wersja 4K wraz z kanałem Canal+4K Ultra HD ma wynosić 75 zł od gniazdka abonenckiego. Ale jest i haczyk, że za TVP Sport jednak zapłacą wszyscy. Oto bowiem wymyślono "opłatę techniczną" w wysokości 1 zł od gniazda abonenckiego, kto ma w ofercie jakikolwiek kanał od ITI, czyli praktycznie zapłacą wszyscy, bo nie ma pakietu tv bez chociażby kanału TVN, który jest obowiązkowy w ofercie.

Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,235 ... Czolka3Img
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale bzdury. A co ma TVN do ITI Neovision? :lol: Najpierw trzeba się zastanowić, która spółka jest tą nadrzędną, jakie kanały produkuje i potem dopiero publikuje się artykuły :lol:

TVN należy do Discovery. ITI Neovision rządzi Canal+, mniejszy pakiet dopiero ma TVN. Co nie zmienia faktu, że to dwa różne przedsięwzięcia.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Kpiny z akcji zasłaniania logo TVP przy transmisjach z mundialu piłkarskiego w Rosji. Serio, ja też nie przepadam za obecną TVP Kurskiego, ale ta akcja to jest po prostu coś idiotycznego... W życiu bym czegoś takiego nie zrobił. Przecież to i tak nic nie da, (TVP i tak przez czas mundialu zanotuje spore wzrosty, to nieuniknione), a w ostatnich dwóch dniach TVP1 nokautuje konkurencję nawet w grupie komercyjnej. :lol:
https://[link zakazany]/artykul/m ... ansmisjach
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Zostawmy politykę z dala od Mundialu i wszyscy będą zadowoleni. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Akcja ma tyle samo sensu, co tagowanie #DrugaZmiana wśród prawicowych trolli na twitterze - integruje kółko wzajemnej adoracji i nic ponadto xD
dość
Pawel

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

N-O-R-O-N pisze:Kpiny z akcji zasłaniania logo TVP przy transmisjach z mundialu piłkarskiego w Rosji. Serio, ja też nie przepadam za obecną TVP Kurskiego, ale ta akcja to jest po prostu coś idiotycznego... W życiu bym czegoś takiego nie zrobił. Przecież to i tak nic nie da, (TVP i tak przez czas mundialu zanotuje spore wzrosty, to nieuniknione), a w ostatnich dwóch dniach TVP1 nokautuje konkurencję nawet w grupie komercyjnej. :lol:
https://[link zakazany]/artykul/m ... ansmisjach
Totalna opozycja kompromituje się w każdym aspekcie. Tutaj też (tak, wiem że to teoretycznie zwykli ludzie wpadli na taki pomysł, ale to pokazuje tylko że totalna opozycja to też stan umysłu). Pewnie myślą że jak zasłoni się logo to nie będzie się liczyć oglądalność :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Tradycjonalista

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Owszem. Podniosą oglądalność. Ale nie będzie się na to obrzydliwe logo patrzeć.
Pawel

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Takie samo logo jak i za czasów peło :P.
Tradycjonalista

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Wiem że taka sama jak za czasów peło. Ja idę o krok dalej. Albo wyniki MŚ śledzę w internecie albo na ARD / ZDF. Na pewno nie w TVP.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Po prostu życie niektórych jest tak puste, że potrzebują w sobie kompleksu męczennika lub buntownika, aby nadać mu jakiś sens :P Coś a la walka z wojną/głodem na świecie za pomocą lajków.

Mam lepszy pomysł dla uczestników akcji - po co ograniczać się? Nie lepiej zabawić się od razy w prawdziwego mesjasza i... wywalić w akcie protestu telewizor przez okno, albo wziąć widelec i zacząć wydłubywać plazmę z ekranu w miejscu znaczka? Będzie fajny filmik na twitter :lol:
Zbychu51 pisze:Owszem. Podniosą oglądalność. Ale nie będzie się na to obrzydliwe logo patrzeć.
Rechot historii...
TVN szatan.jpg
TVN szatan.jpg (45.36 KiB) Przejrzano 1034 razy
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ta akcja zakrycia loga TVP też mnie wręcz śmieszy. Ja również nie przepadam za obecną TVP, ale to jest moim zdaniem totalny idiotyzm prowadzenie tego typu akcji :P

Dzięki takiej akcji wzrośnie TVP oglądalność podczas meczy - chyba tego nie zauważyli :P
Zbychu51 pisze:Albo wyniki MŚ śledzę w internecie albo na ARD / ZDF. Na pewno nie w TVP.
Nikt ci nie zabrania oglądać mecz na niemieckiej czy czeskiej TV - zwłaszcza, że leci tam nie do zniesienia żeński komentarz. Wolę oglądać w TVP mecz z komentarzem Szpakowskiego czy Laskowskiego niż z Frau Claudią Neumann ;)
Ostatnio zmieniony 17 cze 2018, 15:53 przez Frontowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Pawel

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Frontowiec pisze: Nikt ci nie zabrania oglądać mecz na niemieckiej TV - zwłaszcza, że leci tam nie do zniesienia żeński komentarz. Wolę oglądać w TVP mecz z komentarzem Szpakowskiego czy Laskowskiego niż z Frau Claudią Neumann ;)
Uuuuuuu antyfeminizm :D.

Jak to tak, przecież kobiety też mogą komentować ;) .
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Zbychu51 pisze:Wiem że taka sama jak za czasów peło. Ja idę o krok dalej. Albo wyniki MŚ śledzę w internecie albo na ARD / ZDF. Na pewno nie w TVP.
Logo wprowadzono już za czasów SLD w 2003 roku, które jest modyfikacją logo TVP1 z 1992 roku, gdy rządu nie mogła utworzyć Unia Demokratyczna, a później przecież rządził SLD i AWS. I to tyle politycznego wywodu, bo świadczy to tylko o śmieszności akcji. :)

Już w zeszłym roku podczas "Pucharu Konfederacji" w wielu pubach zamiast TVP włączano ZDF, ale widzę, że to nic w porównaniu z tym, co wydarzyło się w necie. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości