Premiery filmów w TVN

Kanały związane z Warner Bros. Discovery.
ortax123
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2008, 13:35

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ortax123 »

Witam!
Czy ktoś z forumowiczów ma informacje jakie premiery filmów będą emitowane w danym miesiącu? Jeśli tak to fajnie byłoby, aby taka osoba
w tym temacie podzieliła się swoją wiedzą- np.przed końcem danego miesiąca informowała jakie będą premiery w następnym.

Pozdrawiam i zgóry dziękuję!

Ps.Kiedy TVN zacznie emitować więcej nowych filmów(1-2 premiery na tydzień)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

TVN nie zacznie emitować więcej filmów z prostej przyczyny - nie ma na to miejsca w ramówce. Wystarcza "SuperKino" i pasma "weekendowe" oraz "prawdziwe historie". Myślę że jak przeszukasz internet to znajdziesz takowe informacje.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

Przyznaję, że na TVN-ie w paśmie SuperKino lecą DUŻO lepsze filmy niż w polsatowskim MEGAHICIE, choć w tym czasem znajdzie się coś fajnego, a w SuperKinie są najlepsze i nowe, znane filmy (zwłaszcza w okresie jesiennym i wiosennym).
Polsat-Włącz Emocje!
no666name
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 sie 2008, 12:51

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no666name »

Już jesienią TVN wyemituje bardzo interesująco premiery filmowe. W piątkowym paśmie filmowym "Superkino" po raz pierwszy w ogólnodostępnej telewizji zadebiutuje : "Step up : Taniec zmysłów", "Monachium", "Firewall" oraz "Z ust do ust".

Według mnie premiery te są zdecydowanie gorsze od tych, które TVN serwował nam wiosną. I jest ich zdecydowanie mniej... Jesienią w "Superkinie" pojawiać się będą także starsze produkcje jak np. "Gladiator" czy "Legalna blondynka" natomiast wiosną w "Superkinie" prawie co tydzień była jakaś premiera np. "Mr. & Mrs. Smith", "Batman : Początek", "Wyspa", "Sahara" czy "Wojna światów". A to trochę dziwne, że wiosną kiedy ludzie odchodzą od telewizorów puszczane są lepsze filmy niż w jesienne wieczory.

Za to TVNowi daje duży plus za doskonałą ofertę premier horrorów. W środowe wieczory po emisji programu "You can dance : Po prostu tańcz!" TVN emitował będzie pasmo filmów grozy w którym swoją premierę będą miały takie filmy jak : "Silent hill", "Boogeyman", "Droga bez powrotu", "Dom woskowych ciał", "Zejście" czy "Piła". TVN po raz kolejny nada także obie części "The Ring" i "Oszukać przeznaczenie". Brakuje mi tylko "Oszukać przeznaczenie 3" i następnych części "Piły" :( Ale ogólnie bardzo się cieszę z tego nowego pasma. Będę oglądał na 100% ;) (mimo tego, że wszystkie te filmy już dawno widziałem :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"Mr i Mrs. Smith" to premiera? Wydaje mi się, że już ten film emitowali.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Karol pisze:"Mr i Mrs. Smith" to premiera? Wydaje mi się, że już ten film emitowali.
No pewnie, o tym małżeństwie, co byli płatnymi zabójcami. Sam to oglądałem. Było w paśmie "Superkino".
no666name
Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 12 sie 2008, 12:51

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: no666name »

Owszem, ale wiosną 2008 roku i dokładnie tak napisałem ;) Premiera filmu "Mr. & Mrs. Smith" w TVN w "Superkinie" odbyła się konkretnie 7 marca 2008 roku.
Awatar użytkownika
lostintime
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 12 gru 2008, 0:31

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lostintime »

Mi także przypadła do gustu środa horrorów. Super pomysł.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Wolałbym piątek horrorów. :P
Ale mamy SUPERKINO. No i tvn zbyt dużo filmów powtarza, mało premier. Ale miejmy nadzieję, że to sie zmieni skoro podpisali umowę z Paramount Pictures.
Tak wogóle takie seriale jak Dexter czy ten teraz obecny z Duchownym powinny być moim zdaniem emitowane w paśmie superkina tak jak za czasów BB, bo wtorek 23:30 to chyba kiepska pora :/
2008-2023
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

bo wtorek 23:30 to chyba kiepska pora hmm
''Dextera'' i tak w przyzwoitej godzinie zapodali patrząc na fabułę serialu. To samo z ''Californication''. Nie wymagajmy znowu za dużo, bo pewnych kwestii jeżeli chodzi o nadawanie danych pozycji programowych się nie przeskoczy.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Jutro TVN pokaże premierę filmu Stevena Spielberga "Monachium" o 20.35.
http://monachium.filmweb.pl/
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

TVN pokaże 31 stycznia głośny film 'Tajemnice Brokeback Mountain'. Film ma na swoim koncie 3 Oscary. Ostatnio zrobiło sie o nim głośno we Włoszech, gdzie telewizja RAI wyemitowała go po 23:00 i wycięła kilka scen co wywołało protesty środowisk homoseksualnych. TVN ma zamiar wyemitować film bez cięć o to o 21:00. Wielu pyta kto to obejrzy i odpowiadają sami na swoje pytanie - homo nie wiadomo. Według mnie film warto zobaczyć skoro otrzymał 3 Oscary...
2008-2023
Pawel

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Zależy jak go wyemitują. Jeśli w takiej jakości jak Monachium (kiepskie 4:3 nawet na swoim TVN pseudo HD) to lepiej sobie iść wypożyczyć DVD.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Wkrótce zostanie wyemitowany horror sci-fi "Jestem legendą" w cyklu Superkino.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Ibanez
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2010, 20:48
Kontakt:

Premiery filmów w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ibanez »

A dzisiaj po modelkach Projekt Monster. Zacne kino.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości