Jesienna ramówka TVN

Kanały związane z Warner Bros. Discovery.
tomex
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2007, 16:19

Jesienna ramówka TVN

Post autor: tomex »

uważm,że TVN ma na razie najlepszą jesienną ramówkę spośród wszystkich polskich stacji tv.Bardzo ważnym plusem w ich ramówce jest to,że emitują seriale dla młodzieży typu "Pogoda na miłośc"(OTH) "Życie na fali"(THE O.c) czy "VEronica Mars" oraz nowa telenowela "Marina" która będzie po PP od 05.września.Te produkcję będę na pewno oglądał na TVN-ie.TVN ma narazie najciekawszą ofertę,która pobije tej jesieni inne stacje. A czy ktoś wie czy trzeci sezon wspaniałego serialu One tree hill będzie po "Bez śladu" jescze tej jesienii bo nie długo koniec 2 sezonu?
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 19 sie 2007, 17:29
Lokalizacja: Springfield

Jesienna ramówka TVN

Post autor: max »

Najlepsza ramówka ?? Ty chyba żartujesz ??

1. Tvn ma seriale młodzieżowe ale puszczane one są w godzinach południowych. Wtedy kiedy młodzież siedzi w szkole.

2. Ciekawą nowością jest jedynie serial Twarzą w Twarz, reszta to same stare odgrzewane kotlety. Niektóre już nawet nieświeże.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Jesienna ramówka TVN

Post autor: Karol »

Taa albo koło 23 kiedy młodzież śpi - np. "Tajemnice Smallville".
Pawel

Jesienna ramówka TVN

Post autor: Pawel »

Dla mnie tvn zupełnie nie istnieje właśnie za takie traktowanie (m.in. wymienionych przez @tomexa seriali) zagranicznych seriali. Dla nich są one zwykłymi zapchajdziurami, które albo emitują ok. północy albo w południe, przerywają kilkakrotnie emisję danego serialu w np. połowie sezonu itd, itp. A już przykłady z Supernatural, które nie dość że emitowane koło północy to jeszcze z 5 razy przerywane i przekładane na różne dni do tego teraz w TVN Siedem rozpoczną emisję drugiego sezonu Supernatural kiedy jeszcze na głównym tvn nie wyemitują do końca 1 sezonu to już parodia i kabaret większy niż w polskim sejmie.

Dobrze że przynajmniej Polsat czy ostatnio TVP1 i TVP2 zaczynają się w miarę normalnie w tej kwestii zachowywać.
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

Jesienna ramówka TVN

Post autor: forum-polsat »

Pawel pisze:Dla mnie tvn zupełnie nie istnieje właśnie za takie traktowanie (m.in. wymienionych przez @tomexa seriali) zagranicznych seriali.
Akurat TVN od początku istnienia stawiał TYLKO na polski produkcje. 10 lat temu 60% (!) programów emitowanych na antenie tej stacji to były polskie produkcje. Dla porównania Polsat w pierwszej ramówce miał jedynie niecałe 20% polskich produkcji. TVN równie dobrze mógłby Skazanego na śmierć nadawać w środy po północy.
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

Jesienna ramówka TVN

Post autor: mks »

I to jest strategia która coraz bardziej przemawia na ich niekorzyść
Pawel

Jesienna ramówka TVN

Post autor: Pawel »

forum-polsat pisze:
Pawel pisze:Dla mnie tvn zupełnie nie istnieje właśnie za takie traktowanie (m.in. wymienionych przez @tomexa seriali) zagranicznych seriali.
Akurat TVN od początku istnienia stawiał TYLKO na polski produkcje. 10 lat temu 60% (!) programów emitowanych na antenie tej stacji to były polskie produkcje.
Ich problem, ja tej stacji nie muszę oglądać :D.
A seriale, które mnie interesują i tak sobie obejrzę :P.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

Jesienna ramówka TVN

Post autor: arczi13_90 »

w nocy powinni dawać programy typu "Fabryka gry" i inne powtórki ( nie mówię tu o programie "Nic straconego")
tomex
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2007, 16:19

Jesienna ramówka TVN

Post autor: tomex »

max pisze:Najlepsza ramówka ?? Ty chyba żartujesz ??

1. Tvn ma seriale młodzieżowe ale puszczane one są w godzinach południowych. Wtedy kiedy młodzież siedzi w szkole.

2. Ciekawą nowością jest jedynie serial Twarzą w Twarz, reszta to same stare odgrzewane kotlety. Niektóre już nawet nieświeże.
Zgadzam się zła i nieodpowiednia emisja najlepszych zagranicznych hitów TVN-u w godzinach popołudniowych np."Pogoda na miłość" o 14.20 czy "Tajemnice Smallvile" o 23.00 to największa zmora ich stacji. A w prime-time lecą same polskie badziestwa typu: SAMV i Rozmowy w toku,które ze względu na słabnącą popularność zamieniono z SAMV miejscami.Z polskich produkcji w TVN lubię tylko W11,Detektywów i Na wspólnej.
A wysyłanie e-mail do tvn z prośbą o puszcenie np. Pogody na miłość o pózniejszej porze niż 14 mija się z celem bo oni i tak mają gdzieś widzów.........
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

Jesienna ramówka TVN

Post autor: arczi13_90 »

Ja jak wysłałem do TVN7 prośbę o wyemitowanie jakiegoś tam programu to nawet nie raczyli odpisać czy jest to możliwe czy też nie.
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

Jesienna ramówka TVN

Post autor: forum-polsat »

arczi13_90 pisze:Ja jak wysłałem do TVN7 prośbę o wyemitowanie jakiegoś tam programu to nawet nie raczyli odpisać czy jest to możliwe czy też nie.
O boże. Napisz do papieża (on też ma maila) z pewnością ci odpisze... Dobrze, że ty raczyłeś do nich napisać, bo na pewno umierali z zaniepokojenia...

Zenada, jakie dzieci na tym forum piszą. :/
sony
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2007, 10:06

Jesienna ramówka TVN

Post autor: sony »

a dlaczego dzieci?
To jest obowiazek kazdej szanujace sie stacji, zeby odpowiadac na maile od widzów!
Od tego sa tam zatrudnione osoby...I zenada jest to, jesli takiej odpowiedz nie mozna uzyskac.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Jesienna ramówka TVN

Post autor: Mario98 »

Bo pisać to też trzeba wiedzieć pod jaki adres ;]


Swoją drogą nie widzę w TVN jakiś spektakularnych nowości na jesieni. Czyli nadal nie będę mnie przyciągać. Bo po nocach nie chce mi się oglądac TV aby obejrzeć coś ciekawego - a w tej TV tylko w nocy są propozycje godne mojej uwagi.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

Jesienna ramówka TVN

Post autor: arczi13_90 »

dzieci...?? żal tego komentowac. Wogóle na tym forum nie można nic napisać bo zaraz albo ktoś komuś napisze że "dzieciak" albo co innego. Ja poprostu wypowiedziałem się na temat TVNu i tyle... Chodziło mi o to że skoro tak dbają o widza to mogli by też łaskawie odpisać na maila.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Jesienna ramówka TVN

Post autor: Mario98 »

Jak chcesz, żeby odpisali to:
- po pierwsze: pisz do nich bez ortów ;]
- po drugie: istnieje takie coś jak interpunkcja
- po trzecie: zaczynasz maila zawsze od zwrotu grzecznościowego a nie od razu od: mam pytanie ;]
- po czwarte: podpisujesz się imieniem i nazwiskiem
- po piąte: adres mailowy musi wskazywać na to, że jesteś poważną osobą (nie może być np. coś w tym stylu: [email protected]) ;]


Posłuchaj moich rad a dobrze na tym wyjdziesz :)
Zablokowany

Wróć do „Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości