Platforma Orange

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Platforma Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Muszę przyznać. Wolę kupić sobie póki co TNK i mieć lepszą ofertę programową niż poniższa :)

Pakiet podstawowy:
Obrazek

[EDIT: Mała aktualizacja. Całe szczęście, że nie muszę tego przepisywać - wszystko jest na stronie Videostrady ;) - Ice.]
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Tylko że do tego dochodzą dodatkowe pakiety Cyfry+, a w TNK czegoś takiego nie ma.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Bo gdyby TNK nie miałaby racji bytu ;) Od tego już jest N.
Awatar użytkownika
Misiekfan
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 16 sie 2008, 17:22
x 1
Kontakt:

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Misiekfan »

Hm... polskie stacje, niekodowane, trwam, muzyczne? raczej nic z tego nie wyjdzie
Wszystko o Brendzie i panu Whiskersie
Jestem raczkującym userem, proszę o Wyrozumiałość :D
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator
Posty: 266
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:15
x 1

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krewetka »

Prawie same niekodowane... Rzeczywiście, może to nie wyjść, ponieważ większość można odbierać poprzez zwykły talerz, a resztę naziemnie. Jedyny plus to Orange sport, choć można kupić Cyfre+ i mieć te same kanały i więcej. Lecz można przymróżyć na to oko, ponieważ Videostrada TP jeszcze raczkuje, a jeszcze mogą coś dodać.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

A dlaczego videostrada jest tu nazywana "platformą Orange"? Może za granicą ta nazwa jest odpowiednia (tam Orange świadczy usługi telefonii stacjonarnej i komórkowej, zamiast liveboksa tp jest livebox Orange), ale w Polsce póki co mimo tego, że tp i Orange to praktycznie to samo, usługi stacjonarne (a więc telefon stacjonarny, internet stacjonarny i telewizja) są świadczone pod marką tp.

Ostatnio na Wikipedii przeczytałem, że zaprzestano używania marki videostrada i obecnie jest to po prostu "usłyga telewizyjna". Czy to prawda?

Jedyny plus to Orange sport, choć można kupić Cyfre+ i mieć te same kanały i więcej.
Tutaj też można dokupić pakiety Cyfry+ - mają z nimi chyba jakąś umowę.

Brak Polsatu :) .
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator
Posty: 266
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:15
x 1

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krewetka »

Kpc21 pisze:Brak Polsatu :) .
No niestety. Polsat jest na wyłączność w CP, Naziemnie i w Sieciach kablowych. Szczególnie nie dostaną Polsat'u ze względu na współprace z C+
ATS
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2008, 9:00

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ATS »

Czytam wcześniejsze posty i dochodzę do wniosku że niezbyt jesteście rozeznani w temacie. Pewnie z racji tego że nie korzystacie.
Krewetka pisze że kupując C+ można mieć te same kanały i więcej. Owszem jest kilka kanałów których nie znajdziesz w videostradzie ale czy w ofercie C+ znajdziesz NASN, Sci Fi Channel, Kids.co, Universal Channel, Nat Geo Wild, Boomerang, Sportklub czy Sportklub+? Wszystkie wymienione (w sumie 47 dodatkowych oprócz tych z pakietu podstawowego) są dostępne w pakiecie L videostrady za 59,90 PLN/mies. Pełny pakiet kanałów jest esencją co ciekawszych kanałów z ofert n-ki, C+ i CP. Mam korzystam nie biadolę nad stratą Polsatu ;)
kasia_shehada
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2008, 11:07

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kasia_shehada »

Pragnę ostrzec wszystkich zainteresowanych odbiorem pakietów Cyfry + ADSL w ramach multipakietu TPSA.
Wideostrada działa u mnie już kilka miesięcy z podstawowym pakietem kanałów. Nie zamówiłam od razu kanałów CYFRY, bo najpierw rozwiązałam umowę na telewizję satelitarną (wypowiedzenie umowy przewiduje 3-miesięczny termin). Zamówienie na pakiet podstawowy CYFRY + oraz kilka kanałów Canal Plus złożyłam w Salonie Sprzedaży TPSA na ul. Jubilerskiej w dniu 1 września 2008. Do tej pory nie włączono mi tej opcji, w międzyczasie musiałam ciągle interweniować w infoliniach obu firm (TPSA i Canal Plus), składać reklamacje, skargi, zawierać umowy (błędnie konfigurowane przez pracowników TP), po czym je anulować, i tak w kółko. Sprawy wciąż nie załatwiono, zgłaszam właśnie skargę do UKE. Jak widać na moim przykładzie ( a nie jest to moje pierwsze doświadczenie z TPSA i wideostradą), nie warto wierzyć w ich ofertę, bo można zostać z bardzo ubogim pakietem TV na wiele miesięcy.
ATS
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2008, 9:00

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ATS »

Ostrzegasz przed opieszałością pracowników salonu sprzedaży - BTW nie dziwię się twojej irytacji.
Jednak jaki to ma związek z ofertą kanałów zawartą w tej usłudze?
Tepsie ciężko przychodzi uruchomienie czegokolwiek - to fakt. W salonach sprzedaży siedzą ludzie nierzadko z łapanki ale gdy tepsa już coś uruchomi to działa. 3 lata korzystałem z samej neostrady (ani razu nie zanotowalem jakiejkolwiek awarii), od 2 mies. korzystam z videostrady (jak narazie bez uwag).
kasia_shehada
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2008, 11:07

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kasia_shehada »

Związek jest oczywisty - chociaż pakiet kanałów zgodnie z reklamą TPSA może być bardzo bogaty, szanse na jego dołączenie do uruchomionej już wideostrady są znikome. Zrezygnowałam z odbioru TV przez antenę sat. i teraz DWA I PÓŁ MIESIĄCA CZEKAM NA KANAŁY CYFRY ! To już zresztą moja druga próba zamówienia kanałów wideostrady w ciągu ostatnich dwóch lat. Za pierwszym razem po dwóch miesiącach oczekiwania i reklamacji bez ostrzeżenia wyłączono mi neostradę w trakcie trwania umowy... Musiałam potem długo walczyć o jej przywrócenie! W tym roku problemy z realizacją zamówienia są podobne. I nie chodzi wyłącznie o pracowników salonów sprzedaży, kontaktuję się ze wszystkimi pionami technicz
nymi, obsługi klienta, itp. W TPSA jeśli ktoś zrobi błąd, to jego anulowanie w systemie zawsze trwa dłużej niż 2 miesiące. A błędy powstają tam nagminnie. Potem już nikt nie pomaga klientowi - co najwyżej dostaje on standardowy list z przeprosinami oraz informacją, że sytuacja jest zbiegiem niekorzystnych zdarzeń. Mam już bogatą kolekcję podobnych pism, najzabawniejsze, że każde z oddziału TPSA w innym mieście Polski ( Opole, Koszalin, Rzeszów, Słupsk, Katowice...) Więc ostrzegam innych: TPSA ma w ofercie bogaty i kuszący, lecz niedostępny pakiet kanałów TV !!!
ATS
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2008, 9:00

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ATS »

W świetle tego co piszesz jesteś ewidentnie pechowym klientem tepsy. Po zdecydowanie mniejszych perturbacjach uruchomiłem videostradę ADSL w ramach multipakietu, domówiłem do pakietu podstawowego najpierw Orange Sport a po ok.miesiącu Pakiet L. Wszystko działa jak się patrzy. Korzystam z videostrady drugi miesiąc - zero problemów technicznych i usterek.
Wracając do twojej sytuacji - może to problem z Cyfrą a nie tepsą.
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Wszystkie kanały w VIDEOSTRADZIE TP

Pakiet Podstawowy tp

TVP 1
TVP 2
TVP Info
TVP Polonia
TVP Kultura
TVN
TVN 7
iTV
Polonia 1
Edusat
Podróże TV
TV Biznes
VIVA Polska
4fun.tv
Tele 5
TV Trwam
Mango 24
TV Puls
wiele innych zagranicznych kanałów

Pakiet M

TCM
Hallmark Channel
Movies 24
TVN24
TVN CNBC Biznes
TVN Turbo
ESPN Classic Sport
MTV Polska
VH1 Polska
SportKlub
TVN Meteo
Animal Planet
Discovery Channel
Zone Reality
Zone Club
Zone Romantica
TVN Style
Cartoon Network
Disney Channel
Jetix Play

Pakiet L

Fox Life
Kino Polska
Comedy Central
Universal Channel
Sci-Fi Channel
SportKlub+
Extreme Sports Channel
MTV Dance
MTV Two
BBC Knowledge
BBC Entertainment
BBC Lifestyle
Travel Channel
Discovery Travel & Living
Discovery World
Discovery Science
National Geographic Channel
Nat Geo Wild
Zone Europa
Mezzo
BBC CBeebies
Boomerang
Trace TV
NASN
Kids Co
Jetix

Pakiet HBO

HBO
HBO 2
HBO Comedy
9LivePolska
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2008, 13:49

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 9LivePolska »

Najciekawsze jest to, że jest tylko reklamowany jeden pakiet !
Jestem pieskiem samego siebie
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Oferta programowa platformy Orange

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Bo tylko ten jest w cenie neostrady, a przecież reklamują neostradę z telewizją a nie platformę TP.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości