Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Konrad_A
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2012, 11:54

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konrad_A »

Witam mój problem polega na tym, że kupując rok temu telewizje na kartę doładowałem na cały rok. W lutym zablokowali mi kanały i zapłaciłem tylko na miesiąc... Kanały miałem odblokowane jakoś po tygodniu i do dnia dzisiejszego co jakiś czas mam blokowane kanały. tydzień chodzi i tydzień nie. nie zadzwonię do biura obsługi bo nie wiem gdzie zapodziało mi się numer karty sim.
pawels4
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2012, 23:05

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pawels4 »

kupiłem zestaw z dekoderem HD ITI 5800S w ofercie 2 miesiące pełny pakiet gratis po aktywacji mam tylko programy darmowe

dodzwonić się na info nie da rady bo " wybrałeś nieprawidłowy numer " 71 81 91
a na stronie telewizjanakarte.pl po zalogowaniu mam
Domowy HD 2012-06-01
Premium HD 2012-06-01
Pakiet bez opłat 2012-07-02
RicoPL
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2012, 11:54

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RicoPL »

siema mam taki problem.wczoraj mój dekoder jeszcze działał,a dziś wyświetla się tylko pierwszy obraz [trwa uruchamianie dekodera]potem już nic nie działa.dekoder to NBOX HDTV biały
edii
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2012, 17:25

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: edii »

Witam!!!
Ja mam taki problem, zakupiłam tnk w piatek, aktywowałam karte przez internet i mam tylko kanały erotyczne. Mam ustawioną antenę na HotBird 13.0E. Poziom 82, jakość 7.2 dB. Częstotliwość trans 11393, polaryzacja v, sygnał rate 27500. Dzwoniłam w piatek do BOK i przerprowadzili mnie przez menu ustawienia fabryczne i nadal miałam same erotyczne programy więc zadzwoniłam jeszcze raz to mi powiedzieli że mam dekoder zepsuty. Cały czas mam komunikat: oczekiwanie na aktywację karty". Sprawdziłam na stronie TNK i mam ważną karte do 08.2012 roku, ale w dekoderze jak sprawdzałam to wogóle nie mam informacji o ważności karty. Nie wiem co robić. Może mi ktoś podsunie jakieś rozwiązanie :))
weddingmarry
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2012, 9:45

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: weddingmarry »

Na antenach sat. nie zam się kompletnie. Już wczoraj aktywowałam TV na kartę i mam nadzieję że jutro będę miała miłą niespodziankę i pojawi się TVN i inne programy. Co z tym Hotbirdem bo nie mam pojęcia dlaczego go nie znalazłam. Przy zakupie powiedziano mi że odbiera hotbirda.
RicoPL
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2012, 11:54

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RicoPL »

Witam i z góry przepraszam za kłopot.Problem rozwiązany[jeśli komuś wyskakuje po uruchomieniu czarny obraz w dekoderze ITI-2850ST wystarczy wcisnąć na pilocie gwiazdkę a potem 3-kę i zainstaluj i czekać]
Ziuta
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2008, 9:56

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ziuta »

Mam problem natury nietechnicznej. Co miesiąc dokonuję płatności na indywidualne konto TnK HD przelewem z mojego konta. Na stronie internetowej, gdzie można sprawdzić (dane techniczne dek i karty), do kiedy jest opłacona TNK, pokazana jest data 23.05.2012 a na dekoderze nadal jest 23.04.2012. Minęło już parę dni, a informacja na dekoderze się nie zmienia tzn. jest nadrzędna a ja przez to nie mam dostępu do płatnych programów (domowy, premium). Skoro wpłatę zaksięgowanao, tzn skrócą mi 30 dniowy odcinek. Co mam robić? Dzwonienie do BOK, to naciąganie na kasę. Dziękuję, nie skorzystam. Może mają jakiś adres mailowy?
liber101
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2012, 16:47

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liber101 »

Witam

Z racji tego ze nie jestem ekspertem w dziedzinie TV SAT zwracam sie do Was z mala prosba. Posiadam dekoder OPTICUM 4600CX zakupiony z pakietu na stronie http://telewizjanakarte.pl/. Telewizja jest w standardowej jakosci SD. Z racji tego ze dekoder odmawia mi posluszenstwa sa jakeis problemy z dzwiekiem poprzez kabel Euro chcialbym go wymienic na taki ktory posiada wyjscie HDMI (OPTICUM 4600CX nie ma). Telewizor kilka takich wyjsc i mam wieksze zaufanie do polaczen HDMI niz do EURO. Czy zatem moge zakupic sam dekoder ktory posiada wyjscie HDMI a bez problemu obsluzy mi stara karte SD? W pomocy technicznej powiedzieli mi ze oni w ofercie nie maja takiego dekodera bo dekodery ktore maja HDMI w ich ofercie sa sparowane z kartami HD wiec moja karta nie bedzie dzialac jesli zakupie takie dekoder. Czy np taki dekoder - TUNER OPTICUM X110p dzialalby poprawnie z moja karta SD?
Prosze o ewentualne podanie kilku modeli jakie moglbym zakupic tak by zachowac taka telewizje jaka mam - nie koniecznie jakies zaawansowane i drogie .

dziekuje
baku
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 14 lis 2009, 14:59

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: baku »

Ziuta pisze:Mam problem natury nietechnicznej. Co miesiąc dokonuję płatności na indywidualne konto TnK HD przelewem z mojego konta. Na stronie internetowej, gdzie można sprawdzić (dane techniczne dek i karty), do kiedy jest opłacona TNK, pokazana jest data 23.05.2012 a na dekoderze nadal jest 23.04.2012. Minęło już parę dni, a informacja na dekoderze się nie zmienia tzn. jest nadrzędna a ja przez to nie mam dostępu do płatnych programów (domowy, premium). Skoro wpłatę zaksięgowanao, tzn skrócą mi 30 dniowy odcinek. Co mam robić? Dzwonienie do BOK, to naciąganie na kasę. Dziękuję, nie skorzystam. Może mają jakiś adres mailowy?
powinno odświeżyć. A próbowałeś zresetować modem chociażby wyciągając go z wtyczki? Może załapie. Wygląda na to jakby miał problem z aktualizacją o nowy status.
MRBenks
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2013, 11:41

Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MRBenks »

Witam

W ubiegły roku przeszedłem na ofertę TNK Smart. Doładowywałem już dwu krotnie i wszystkie kanały działały, jednak, po dłuższym nie użytkowaniu, dekoder leżał w szufladzie, zapłaciłem za 1 miesiąc i odbieram połowę kanałów. Brak u mnie takich kanałów jak: Polsat, TV4, Polsat 2, Polsat Sport News, TV6, TVP Info, TVP1, TVP2 , TVN i TVN7, wszystkie kanały inne odbieram lecz owych wspomnianych nie. Widnieje komunikat zakodowany sygnał. Nie wiem co robić? Posiadam dekoder SD Ferguson FX6600, wszystko było OK, naglę brak tych kanałów. Co może być przyczyną? Zmiana parametrów, raczej odpada, ale może ten dekoder może nie odbiera kanałów HD i SD nie ma w ofercie Smart. Witam nie wiem co robić tym bardziej, że dzwoniłem do BOK i nie nie pomogli.
dreambox
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2015, 7:47

Re: Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dreambox »

jakie softy do dreambox500s
dreambox
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2015, 7:47

Re: Telewizja na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dreambox »

Witam,mam dreambox500s i wazna karteTNK,co trzeba wgrac .jak...nie znam sie na tym.Poprzednio bylo cos wgrywane,nie czyta karty.Dzieki za jakies porady,linki,dzieki i pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości