Dekodery Videostrady TP/Orange - Pytania i problemy

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Niepełnosprawni
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2007, 9:46

Dekodery Videostrady TP/Orange - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Niepełnosprawni »

Moja historia i neo z TV
Wziąłem tą ofertę tylko dlatego że w miejscu w którym mieszkam nie dochodzi kablówka, antena zwykła szumi i śnieży a i tak mam neostradę więc nie musiałem dopłacać złotówki by mieć tvp1, tvp 2, tvn, tvn 7 itp.
Miało być miodzio ale po kolei
-paczka przyszła wszystko kompletne elegancko
-montowane zgodnie z instrukcją nic nie działało, zadzwoniłem na linię tp i po 20 minutach miałem neostradę
-tv, podłączyłem, podpiąłem do anteny satelitarnej (dawna cyfra) i nic nie działa (znaczy nie mam anteny)
-wziąłem od sąsiada Nkę i na próbę podpinam pod antenę -działa moc na 82%
-podpinam orange-nie działa, po przestawieniu na Nkę i ustawieniu 93% udało się coś łapie
-wykrył tylko kanały FTA, tvp1, tvp2 tvn głucho
-telefon na linię tp, 40 minut grzebania i nic, jak głucho tak głucho. Pan z TP dał mi numerek i zagonił do ich salonu
-w salonie wymieniono dekoder, karty nie ruszali-
-wracam podłączam, i znów nie łapie nic-
-telefon do TP (20 minut) pan sprawdza i stwierdza że dekoder był ok, tylko karta nie aktywna ale on sprawi że będzie aktywna za tak ok 30 minut-
-mija kolejna godzina i głucho-
-kolejny tel do TP- kolejny miły pan stwierdza, że karta jest nieaktywna i nikt nic z tym nie robił, ale on zrobi bo to ich wina, i żebym poczekał do poniedziałku do 15 (a była sobota)-
-za kilka godzin zaczęło działać-


Więc tak
+obraz żyleta, nie tnie się, dźwięk ok
+jak ma się odpowiednio dużą neo to nic to nie kosztuje

-załatwianie sprawy ponad tydzień, łącznie godzina przegadana z pomocą techniczną, niedziałające instrukcje i niekompetentna porada telefoniczna
-wymiana działającego dekodera,
-fatalnie działający pilot z jakimś 2sek opóźnieniem i ponad połową nieaktywnych klawiszy

Polecam tylko osobom o mocnych nerwach, co nie mają innej alternatywy

Piotr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości