Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
svistu
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2012, 12:26

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: svistu »

Witam

Zakupiłem telewizję na kartę z dekoderem HD 2850ST (ten za 299 złotych) ale mam z nim ciągłe problemy - dekoder potrafi się nieraz zaciąć. Nieraz nie idzie go włączyć, nieraz zacina się podczas oglądania - pomaga wtedy tylko odłączenie go na chwilę (ok 10 sek) z prądu i ponowne uruchomienie. Dekoder nie był tani i takie niedogodności spodziewałbym się raczej po tańszych modelach :/

Dodatkowo problem z dyskiem zewnętrznym - mam 500GB Samsunga i dekoder go widzi, pyta się czy ma go dostosować po czym pracuje, pracuje pracuje i bez skutku :(
kaharzyna
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2012, 23:26

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kaharzyna »

Witam.
dostalam zestaw Telewizji Na Kartę z dekoderem ADB 1180S.

Niestety dekoder nie chce się włączyć. Miga jedynie zielona kontrolka. Brak reakcji na pilota czy na restartowanie. Karta jest aktywna, doładowana.
Odbiornik "nie widzi" dekodera (brak sygnału)

Podłączenie do tv: euro-euro.

Jakieś rady>??? :(
andrzej 1
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2012, 18:59

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: andrzej 1 »

mam dekoder na kartę ponoć miał odbierać do 2013 roku w nagle wszystko się wyłączyło na panelu czołowym są jakieś cztery znaki (litery) a na ekranie telewizora brak jakiejkolwiek wiadomości nie pali się zadna dioda nie reaguje na pilota odłączałem nic nie dało do operatora dzwonić niema sensu stracić można tylko masę pieniędzy nie chodzi mi już o kanały kodowane ale żeby cokolwiek odbierać z satelity proszę o rade
rafalczuczu
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2013, 21:00

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafalczuczu »

witam wszystkich...mam małe pytanie.............skończyła mi się aktywacja TNK i po wysłaniu SMS pisze tak- Ponowna aktywacja karty nie jest możliwa..........czy jak doładuje na tą kartę pakiet domowy za 20zł to mi ją aktywuje czy są może inne sposoby na to??
za odp.z góry dziękuje
pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości