Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Mój problem się pogłębia, a mianowicie, gdy włączam na TVN, TVN7, Mango24 odbieram tylko głos bez obrazu, zeskanowałem "wszystkie kanały", dodałem drugi taki sam TVN koło tego, który się zawiesza, tak samo zrobiłem z pozostałymi kanałami, no i muszę włączyć na pierwszy ten stary dotychczasowy TVN i tam nie ma obrazu, tylko głos, dopiero gdy włączę na ten drugi zeskanowany TVN załącza już się obraz i dźwięk, proszę o pomoc.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Crump »

Moze najpierw usun wszystkie kanaly a dopiero pozniej wyszukaj od nowa wtedy nie powinno nic dublowac i bedzie aktualna lista
benek1107
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2011, 19:12

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: benek1107 »

Mam dwa problemy z telewizją na kartę. 1. Kilka tygodni temu przez przypadek przy oglądaniu telewizji został odłączony kabel od anteny. Podłączyłem go ale dekoder nie odbiera kanałów i po chwili się wyłącza. Pilot i dekoder nie reagują na żadne wciskanie przycisków czy cokolwiek. jak się wyłączy dekoder to można go włączyć tylko jak go wyłączę z sieci a potem włączę i tak w kolko i dalej żadnej reakcji.Co mam zrobić? Mam dekoder opticum 4060cx.
benek1107
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2011, 19:12

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: benek1107 »

2. a przedtem jak jeszcze smigalo wszystko ok ,to nawet po aktywowaniu karty nie mialem discavery channel i tvp sportu. Czasem zdarzalo sie ze odbieraly ale mniej wiecej do poludnia i tak kilka razy.
benek1107
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2011, 19:12

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: benek1107 »

Pomocy!!!
dbrz
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2011, 10:31

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dbrz »

Witam,

Mam pewien problem z tv na kartę i z dekoderem technisat DIGIT S2 CD, gdyż założyłem mojej kochanej mamie w domu wyżej wymienioną telewizje i dość często dzwoni do mnie że głownie na TVP 1 i TVP 2 obraz zacina się i wyskakują komunikaty w stylu brak sygnału i właściwie nie da się oglądać telewizji. Wykonałem telefon do montera instalacji, który przyjechał i dla pewności wymienił antenę na większą oraz nowy konwerter (wcześniejsza antena pochodziła z wizji tv) oraz powiedział, że sygnał oraz jakość są bardzo silne i nie ma prawa się nic dziać a ustawienia sprawdzał ze 3 razy i jest 100% pewny, że jak problem będzie się powtarzał to musi być coś z dekoderem. Okazało się ,że po tygodniu znowu pojawiał się ten problem znowu zacina i brak sygnału itd.. a bywało, że problem ten występował po 2 tygodniach, ale jak się już pojawi to potem występuje często i codziennie. Wiem ,że mama nie wykonywała resetu bo nie wiedziała jak, ale za to od razu przywiozła dekoder do mnie ponieważ ja posiadam n tv na małej antence i odbiera mi bez problemów nawet przy złej pogodzie. Podłączyłem dekoder z tv na kartę do mojej instalacji i po 3 dniach testów nawet przy złej pogodzie (chodzi na okrągło) wszystko działa bez problemu a dziś w nocy widziałem, że chyba ściągał jakąś aktualizacje bo mrugała lampka czerwona.

W tym wypadku co mi radzicie zrobić - reklamacja dekodera (oczekiwanie do miesiąca) i też mogą stwierdzić ,że wszystko jest O.K bo 7 dni może im chodzić bez problemów. Wymiana jest nie możliwa, gdyż takie mają procedury w EURO RTV AGD, że wszystkie dekodery muszą iść do reklamacji. ( czy to właściwie wina dekodera czy ktoś już tak miał?) lub może taki urok tych dekoderów i przy występowaniu takich objawów należy robić reset lub wyłączać z gniazdka? i się będzie poprawiać?

Proszę o pomoc i dziękuje z góry.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Witam ponownie!
Zeskanowałem ręcznie Polo TV i nie odbieram go w ogóle, brak sygnału, proszę o pomoc.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Crump »

dbrz czy razem z wymiana anteny na wieksza byl wymieniony konwerter? Jesli byl i na 100% jest dobrze ustawiony to byc moze kabel jest w ktoryms miejscu zagiety, przeciety itd Czy zanim podlaczyles go u siebie to robiles reset ustawien fabrycznych? Bo to czesto pomaga i pozniej juz wszystko gra ok
Rekda
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2011, 18:43

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rekda »

Witam. Zakupilem dziś Tnk z dekoderem Opticum x 80. Od samego początku gdy go podlączylem przez caly czas co kilka sekund w glośnikach telewizora slychać trzaski. Pojawiają się one regularnie. Nigdzie nie mogę znaleźć przyczyny. Kompletnie się na tym nie znam. Wcześniej mialem n-boxa z platformą n i tam nic takiego się nie dzialo. Czy ktoś może mi pomóc co się dzieje?
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odrodzony »

A może coś z głośnikami?
Rekda
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2011, 18:43

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rekda »

Myślę, że nie gdyż podczas oglądania dvd nic takiego nie ma miejsca.
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odrodzony »

To może coś z telewizorem? =D
Rekda
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2011, 18:43

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rekda »

Doszedlem. Zmienilem kabel scart i wszystko jest OK. Dzięki za pomoc.
roger1970
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2011, 22:41

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: roger1970 »

Mam pytanie: Czy dekoder telewizji" n" NBOX ITI-5800S BXZB nadaje sie do tv na karte co teraz wyszła na tych nowych zasadach? Chciałem sobie kupić tą karte startową,ale nie wiem czy bedzie działać na ty dekoderze. Dekoder pokazuje w informacji ze mozna przełączyć na karte. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie.
PASSAT
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:37

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PASSAT »

Posiadam tuner OPTICUM 4060CX PLUS po każdym włączeniu na ekranie wyświetla że są nowe kanały do wgrania ale jest to jakieś czarne po naciśnięciu tak znika ale nic nie wgrywa i tak jest za każdym razem wgrałem Software 1.3.69 jakiś czas było dobrze i znowu jest zle
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości