Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
sussex
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2010, 22:49

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sussex »

Ratunku!!!!
Dwa tygodnie temu kupiłam TnK w zestawie znajdował się dekoder OPTICUM 4060xc dziś wieczorem zaczoł coś szaleć
tzn. włancza się sam i wyłancza i tak w kółko nie wiem czego to może być przyczyną proszę o pomoc wręcz błagam
sussex
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2010, 22:49

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sussex »

Acha a teraz doszłam do tego że jak wyjmę kabel od anteny to wtedy działa normalnie
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Oddaj go na reklamację.

Przecież my nic z nim nie zrobimy.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
grazyna800
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:45

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grazyna800 »

Witam.Mój problem polega na tym że nie odbieram dobrze TVP 1 i TVP 2.Mam telewizje na kartę i mieszkam w Anglii.Czy ktoś może wie co mogę zrobić,inne kanały odbierają dobrze.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Poprawić ustawienie anteny satelitarnej.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
jarosnieg
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2010, 19:52

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jarosnieg »

Siemano ! Podpisałem w grudniu umowe z " N " , gratis dostałem "telewizje na karte " . Jakieś 2 tygodnie temu ją podłączyłem i ściągnąłem liste kanałów ale nie aktywowałem ! Dziś ją znów podłączyłem chcąc ją aktywować przez internet i się nie da????? Natomiast z tej całej oferty brakuje mi kanału nsport i tvp sport . I co teraz zrobić ????
Miczki
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 01 mar 2009, 20:02

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miczki »

Niektóre kanały z dniem 28 stycznia,zmieniły częstotliwości będziesz w związku z tym, musiał ponownie wyszukać kanały.
jarosnieg
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2010, 19:52

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jarosnieg »

Tylko ,że ja wyszukałem kanały i dalej nic ? To może być problem a kartą ?
Treozes
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2009, 16:59

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Treozes »

Mam deokder Golden Interstar GI-S780 CRCI Xpeed, podobno najlepszy jaki może być, tak zapewniali mnie panowie instalatorzy proponując w zamian za ten cyfry + niby za darmo w ofercie ale nie łapał sygnałów z obu satelitów.My nie mieliśmy pojęcia o co chodzi więc zgodziliśmy się dopłacając cos około ponad 200 zł. obecne chce po wygasnięciu umowy z cyfrą + przejśc na tv na kartę, czy ten dekoder nadaje się do tego czy musze kupić nowy? Gdzieś w informacjachna temat tv na kartę ten dekoder był wymieniony wśród nadających się ale teraz przeglądając forum piszecie że musi byc miejsce na kartę sim a ja nie widzę tego. Dziękuje za odpowiedź z góry.
tomas36
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2010, 16:45

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomas36 »

Prosze o Pomoc!!
Tydzien temu zakupilem zestaw TNK.Aktywowalem .Przez kilkadni wszystko dzialalo jak nalezy.Teraz podczas przelaczania pilotem kanaly z bardzo duzym opuznieniem zaskakuja ,albo wogule nie odbieraja .Po jakims czasie jak przelaczam pilotem w ta i z powrotem znowu odbieraja.
Jaka moze byc tego przyczyna??Mam zestaw TechniSat
crazypiter1990
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2010, 22:18

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: crazypiter1990 »

Witam.
Mam mały problem.:) Otóż ....oczywiscie posiadam TnK. Mam dekoder Opticum 7300 ci2x cos takiego:D hmm no i tak...sciagnałem plik i zaktualizowałem poprzez USB. Po zeskanowaniu satelit Hotbird 13 E i Astra 19,2 E. Niestety....wiekszosci porgramow TnK nie ma ....a jesli sa np 1, 2 i TVP SPort to zakodowane.
Już nie wiem co mam robić. MAm nadzieję, że nic nie uszkodziłem. Bo bd biednie:)
Nie wiem czy ten post to do dekoderów czy z problemami TNK??
dzięki:) za pomoc;) jak cos to na PW tez;)
zamulek
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 22 gru 2009, 15:44

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zamulek »

forum.dvhk.pl i tam zapytaj o dekoder, ja wgrywałem listę z ręki i wszystko świeci
makan
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:46

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: makan »

Witam. Po podłączeniu dekodera i aktywowaniu karty, brak jest kanałów TVN i ogólnie polskich w liście programów. Dekoder Technisat Digit CD PLUS. Widzi kartę, ale nie wyświetla informacji o uprawnieniach.O co tu chodzi ?
pozdrawiam
skajka88
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2010, 20:08

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skajka88 »

witam.
Mam telewizje n na karte juz jakies 8 miesiecy i od prawie 5 mam problem z dekoderem. Gdy uruchamiam go wyswietla mi sie informacja ,,Bład karty smart,, po kilkukrotnym resetowaniu mam to samo ale czasami powraca i wyswietla mi programy ale tylko na 5 do 10 minut i potem to samo zacina sie i gdy go restartuje wyswietla sie komunikat blad karty smart. z tego powodu nawet go nie uruchamiam lub ogladam tylko vive ktora jest odkodowana ale nie wiem co mam robic bo w serwisie mowili zebym go wylaczyla na pere godzin i to niby mialo pomoc ale to nie pomoglo.
prosze o pomoc... co moze byc przyczyna. ????
sparrow23
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2010, 14:38

Dekodery Telewizji na Kartę - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sparrow23 »

witam mam problem kupilem dekoder dreambox 500s do tego starter tNK aktywowalem go przez neta antena ustawiona na hotbirda 13E odbiera mi kanaly fta wykrywa te kanaly z katry ale pisze ze sa kodowane i czarny ekran ? co robic ? czy trzeba ustawiac cos w konwerterze? (czy karta ma byc wlozona chipem w dol czy w gore?)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości