Videostrada TP/Orange - Pytania i problemy

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator
Posty: 266
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:15
x 1

Videostrada TP/Orange - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krewetka »

Jeśli masz pytania dotyczące Videostrady, napisz tutaj. Pomożemy. :)

PS. Polecam Adminom przyklejenie tematu ;)
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator
Posty: 281
Rejestracja: 05 lip 2008, 20:00

Videostrada TP/Orange - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Wie ktoś coś na temat tej oferty TP - Neostrada + telewizja za 59 zł...? jakie są programy, jaki jest dostęp, czy przez satelitę, czy przez live boxa... na stronie tp próżno szukać tych informacji...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Videostrada TP/Orange - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Przez satelitę albo liveboxa, zależy od tego w jakim mieście mieszkasz, w większych jest przez liveboxa.
ATS
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2008, 9:00

Videostrada TP/Orange - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ATS »

Tomala pisze:(...) na stronie tp próżno szukać tych informacji...
Słabo szukasz. Wszystko jest na stronie tepsy.
http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telewizja/
kasia_shehada
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2008, 11:07

Videostrada TP/Orange - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kasia_shehada »

Ostrzegam wszystkich zainteresowanych odbiorem pakietów Cyfry + ADSL w ramach multipakietu TPSA.
Zamówienie na pakiet podstawowy CYFRY + oraz kilka kanałów Canal Plus złożyłam w Salonie Sprzedaży TPSA na ul. Jubilerskiej w dniu 1 września 2008. Do tej pory nie włączono mi tej opcji – MIJA DWA I PÓŁ MIESIĄCA!!!
Musiałam wielokrotnie interweniować w infoliniach obu firm (TPSA i Canal Plus), składać reklamacje, skargi, zawierać umowy (błędnie konfigurowane przez pracowników TP), po czym je anulować, i tak w kółko. Sprawy wciąż nie załatwiono, zgłaszam właśnie skargę do UKE. Jak widać na moim przykładzie (a nie jest to moje pierwsze doświadczenie z TPSA i wideostradą), nie warto wierzyć w ich ofertę, bo można zostać z bardzo ubogim pakietem TV na wiele miesięcy. W TPSA jeśli ktoś zrobi błąd, to jego anulowanie w systemie zawsze trwa dłużej niż 2 miesiące. A błędy powstają tam nagminnie. Potem już nikt nie pomaga klientowi - co najwyżej dostaje on standardowy list z przeprosinami oraz informacją, że sytuacja jest zbiegiem niekorzystnych zdarzeń. Mam już bogatą kolekcję podobnych pism, najzabawniejsze, że każde z oddziału TPSA w innym mieście Polski ( Opole, Koszalin, Rzeszów, Słupsk, Katowice...) Więc ostrzegam innych: TPSA ma w ofercie KUSZĄCY lecz NIEDOSTĘPNY pakiet kanałów TV !!!
ATS
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2008, 9:00

Videostrada TP/Orange - Pytania i problemy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ATS »

Interesująca sprawa.
Mam nadzieję że napiszesz na forum jaki skutek odniosła twoja skarga do UKE.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości