Jaka aplikacja do oglądania tv na smartphone?

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
jutrzenka
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 12 gru 2012, 12:13

Jaka aplikacja do oglądania tv na smartphone?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jutrzenka »

Czy znacie jakieś aplikacje za pośrednictwem których będę mógł obejrzeć tv na moim smartphone... Czy jest coś takiego czy jestem skazana na streaming?
apogeum
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 21 wrz 2012, 8:37

Jaka aplikacja do oglądania tv na smartphone?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: apogeum »

Jako takiej aplikacji dzięki której będziesz mógł oglądać TV na żywo chyba nie ma. Pozostaje więc streaming. Każda z dużych stacji telewizyjnych posiada obecnie aplikacje dzięki którym możesz obejrzeć najciekawsze seriale, programy czy informacje.

TVP - aplikacje TVP Stream
Polsat - aplikacja Ipla
TVN - TVN Player

Są jeszcze jakieś agregatory w których można obejrzeć programy z poszczególnych stacji w jednym miejscu - ale ja z tego nie korzystałem. Jeżeli Ci się chce to poszukaj jeszcze na http://yourapps.info/aplikacje-na-androida - jest to witryna z recenzjami ponad 2,5k aplikacji na smartfony. Tam na pewno coś uda Ci się wygrzebać.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Jaka aplikacja do oglądania tv na smartphone?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Jest jeszcze propozycja dla klientów UPC - nowa aplikacja o nazwie Horizon TV. Niestety działa ona tylko w ramach sieci należących do UPC.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość