Metro (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Parowka09
Poster

Metro (HD)

Postautor: Parowka09 » 12 gru 2016, 19:38

Podobno negocjacje Discovery-TVP są bliskie rozwiązania i podpisanie umowy o sublicencję.Poza tym jeden kanał na IO w DVB-T to za mało.IO w TVP zawsze były bardzo dobre i przede wszystkim darmowe.
Jordi
VIP Expert

Metro (HD)

Postautor: Jordi » 13 gru 2016, 11:13

Parowka09 pisze:Podobno negocjacje Discovery-TVP są bliskie rozwiązania i podpisanie umowy o sublicencję.Poza tym jeden kanał na IO w DVB-T to za mało.IO w TVP zawsze były bardzo dobre i przede wszystkim darmowe.

Mówiono o tym dobre 2-3 miesiące temu i nastała cisza.

IO w TVP jakie są, pokazało Rio. Owszem liczba relacji spora (i to jedyny plus), ale wpadek było codziennie kilkadziesiąt, większość komentatorów to porażka po prostu na czele z Szczęsnym "od wszystkiego". No i wszędobylskie studia (nawet podczas rozgrywania dyscyplin z Polakami), gdzie często np. gwiazda od pływania była zmuszana do oceny strzelectwa, czy czego innego na czym się kompletnie nie zna (pamiętna "olewka" prowadzącego przez Otylię, która się odwróciła tyłem, żeby oglądać pływanie, a nie gadać o wioślarstwie...). Poza tym często nie przełączali się na sporty z Polakami, tylko uparcie pokazywali jakieś mało interesujące dyscypliny i to nie raz tak było.

Jak pomyślę choćby o dueciku Jóźwik-Benia, to po prostu odechciewa się włączać biegi... Biathlon i Sobczyński też porażka... No i na bank gdzieśby wepchnęli Szczęsnego, którego nie idzie znieść 5 minut.

Dlatego liczę, że może DC wykorzysta fakt posiadania już możliwości emisji na naziemnej i postawi TVP odpowiednie warunki, bo jakość komentarza na ES, a TVP to lata świetlne w 90% sportów - nawet jeśli TVP coś dostanie, to oby tylko wymagane minimum przez ustawę. Metro ma taką koncesję, że bez problemu mogliby puścić IO jak dla mnie :) Starty Polaków na Metro (nawet skróty w mniej popularnych sportach, a biegi skoki biathlon na żywo całe), a reszta i całe relacje na ES/ES2/ESP.
Parowka09
Poster

Metro (HD)

Postautor: Parowka09 » 13 gru 2016, 16:06

Najlepiej byłoby TVP i Eurosport ma IO.Coś jak IO 2012,bo widz miał wybór.
media18
Użytkownik

Metro (HD)

Postautor: media18 » 31 gru 2016, 15:05

[quote="Jordi"]Ja dziś przeczytałem o fiasku rozmów Discovery z ARD i ZDF w Niemczech i naszła mnie myśl, że dzięki inwestycji w Metro Discovery ma gdzie puścić IO w telewizji naziemnej i może postawić porządne warunki TVP (i bardzo dobrze) ;)

Czy Ty rozumiesz, co to znaczy Polski interes?
Jeżeli amerykańska stacja Discovery postawi - jak sobie tego życzysz - porządne warunki TVP, to kto za to zapłaci? Święty Mikołaj?
Zapłacą: Ty, ja i inni płacący abonament radiowo-telewizyjny w tym kraju.

W Niemczech publiczne stacje pogoniły Discovery, ale Ty chcesz, aby publiczna (czytaj: Nasza telewizja) stała się dojną krową dla jankesów?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Metro (HD)

Postautor: Karol » 31 gru 2016, 15:09

media18 pisze:Zapłacą: Ty, ja i inni płacący abonament radiowo-telewizyjny w tym kraju.

To pomówienie :lol:
Frontowiec
Junior
Kontaktowanie:

Metro (HD)

Postautor: Frontowiec » 24 lut 2017, 13:55

W marcu br. nowe programy w Metro:

''Nogaś poleca'' - program publicystyczno-kulturalny Michała Nogasia (od czwartku, 9 marca br., godz. 19:50).
''Studio Dużego Formatu'' - rozmowa z reporterami o tematach poruszanych na łamach ''Dużego Formatu'' (od środy, 15 marca br., godz. 19:00).
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Metro (HD)

Postautor: Kamilo » 11 mar 2017, 14:00

Przy produkcjach własnych mają ogromne problemy z nagłośnieniem. W "PIWO" często dominuje podkład, zaś ostatni program Nogasia to czysty bełkot. Dramat.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Metro (HD)

Postautor: Kamilo » 19 kwie 2017, 23:18

Z anteny - prawdopodobnie definitywnie - wyleciał program "PIWO" Mikołaja Lizuta. Ostatni premierowy odcinek wyemitowano 11 lutego.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Metro (HD)

Postautor: Trzeciak » 17 maja 2017, 16:47

W ramówce można już zobaczyć pierwsze filmy emitowane przez Discovery: http://www.press.pl/tresc/48458,metro-s ... -discovery
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazek

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”