2x2

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

2x2

Postautor: Tomek » 13 sty 2018, 7:17

No cóż każdy ma własne zainteresowania ;). Mimo wszystko 2x2tv mogłaby trochę lepiej tłumaczyć na facebooku i na własnej stronie (która nie istnieje :lol:), jakim formatem jest rozprowadzana. Pewnie, aby na ostudzać ich nie emocji.
http://anime-eden.pl/telewizja-2x2/

W pewnym sensie pewnie rozważają któregoś dnia przejście na satelitę.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Mod

2x2

Postautor: AtoMan » 13 sty 2018, 16:40

Dopiero jak się to będzie opłacać - a chwilowo na to się nie zanosi.

Kanał jest jednak dość szeroko dostępny dzięki dostawcy vior.tv, oferującemu streaming online - niestety, od paru dni ich usługi nie są dostępne z powodu rzekomych błędów technicznych :/
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

2x2

Postautor: Tomek » 13 sty 2018, 17:12

Też wyczytałem tą informację na ich facebooku, ale strona jakoś nie działała, więc puściłem to mimo uszu i nie pisałem o tym tutaj na forum.

W sumie te vior.tv to jakaś dziwna firma. Podobno streaming jest legalny (google odesłało mnie do forum satkuriera, gdzie PowerTV tak twierdzi), ale jednocześnie mało informacji o niej informacji na necie (wystartowała w połowie września) i od tak po prostu od ponad dnia nie działa. Współczuje osobom, którzy im zapłacili, a teraz nie mogą nic obejrzeć.

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”