Boomerang

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Taki mały offtopic
To co witu rezygnujesz juz z RM i nie podpisujesz porozumienia.
Ja zdąrzyłem zapłacić za dwa miesiące i mam do końca lipca RM a później chyba tez Muzyka i Film tak jak kiedyś
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Wiesz, stwierdziłem, że nie ma sensu płacić za ten pakiet dla cinemaxów na których znajduje ze 2 filmy na miesiąc czy innych kanałow, może kiedyś zatęsknie sobie za zagubionymiz AXN-ie ale jakoś przeżyję:) Familijny + MTV powinny mi wystarczyć
PS: związałem się dzisiaj umową na Familijny na rok!
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
master
Obserwator
Posty: 409
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Lokalizacja: Gdzieś daleko stąd...
x 1
Kontakt:

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: master »

Ja i tak płace za RM bo i tak bym opłacał Sport, Muzyke i Bajki a za te same pieniądze mam cały Pakiet! Wtedy się opłaca miec cały RM i tak mało co ogadam Cinemaxa
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Na razie to info dotyczy tylko Boomerangu w Wielkiej Brytanii,ale kto wie,może w przyszłości będzie dotyczyć także innych wersji tego kanału ( w wtym polskiej).
Tom i Jerry bez dymka
2006-08-23 17:41:20 | Patryk Pallus
Źródło: cbsnews.com, fot. bbc.co.uk
Brytyjski kanał z kreskówkami Boomerang usunie wszystkie sceny z papierosami z klasycznych filmów animowanych, które emituje. Powodem tej decyzji jest skarga widza na dwa odcinki słynnego serialu Tom i Jerry, w których można było zobaczyć popalającego sobie kota.

Jak zapewniła Cecilia Persson z Turner Braodcasting UK, wszystkie produkcje animowane z biblioteki programowej kanału zostaną przejrzane i usunięte będą z nich sceny, które mogłyby zostać odebrane jako przedstawiające palenie w atrakcyjnym świetle. Decyzja ta odnosi się tylko do brytyjskiej wersji Boomeranga i dotyczyć będzie między innymi takich słynnych kreskówek jak Flinstonowie, Jestonowie czy Scooby Doo.

Cała sprawa zaczęło się od skargi widza, o której poinformował brytyjski regulator rynku telewizyjnego Ofcom. Skarga dotyczyła dwóch odcinków Toma i Jerry’ego – obu wyprodukowanych ponad 50 lat temu. W epizodzie pt. ‘Texas Tom’, kot chcąc wywrzeć wrażenie na kotce pali papierosa, zaś w odcinku ‘Tennis Chumps’, to przeciwnik Toma pali cygaro.

Decyzję Boomeranga z aprobatą przyjął Ofcom. Zgodnie z zasadami panującymi w Wielkiej Brytanii, palenie nie powinno być pokazywane w programach kierowanych do dzieci, chyba że jest to silne uzasadnione względami fabuły. Innego zdania jest wspierająca palenie organizacja Forest, która określiła decyzję stacji jako totalny absurd.
Żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Może i pomysł jest trochę dziwny ale popieram tego typu rozwiązania...
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 31 lip 2006, 12:57
Kontakt:

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kiper »

według mnie to też głupota w latach 50 papierosy były tak popularne jaj dzisiaj chpisy
szymi
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 15 wrz 2007, 14:26

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szymi »

tak ale w latach 50 przedszkolaki nie paliły które oglądają ten kanał
vicar
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:31

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicar »

Czy są jakieś plany odnośnie wprowadzenia Boomerangu do Cyfry+?
Awatar użytkownika
lukas_k
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:38
Lokalizacja: Okolice Radomia
x 1
Kontakt:

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukas_k »

Cyfra+ nie jest zainteresowana rozszerzaniem oferty dziecięcej, chociaż mają najgorszą z polskich platform. Cóż zrobisz, nie obchodzi ich oferta dziecięca i tyle.
Co do Boomerangu, to zauważyłem, że zakupili kilkanaście nowych odcinków "Flinstonów", bo niektórych nigdy nie widziałem.
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Cartoonito na kanale Boomerang - początek 12 października emisja codziennie o 6:00, 11:00 i 17:00
Nowe seriale: Banany w Piżamach, Jelly Jamm, Looney Tunes: Maluchy w pieluchach, Gerald McBoing Boing, Kacper Szkoła postrachu, George prosto z drzewa;
Koniec emisji: Perypetie Penelopy Pitstop, Tex Avery, Miś Yogi, Yogi Łowca Skarbów, Szczenięce Lata Toma i Jerry’ego, Droopy i Dripple, Droopy, Superdetektyw, Kocia Ferajna, Miś Paddington, Odlotowe Wyścigi, Pomocy! To banda Kudłacza, Różowa Pantera i przyjaciele, Dastardly i Muttley;
Cartoonboom.xaa

Szkoda, że zaprzestają emisji starych, dobrych seriali.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W wolnym tłumaczeniu może to oznaczać powolny koniec marki Boomerang w Polsce.
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: odrodzony »

Oni chyba sobie żartują!Jeśli zaprzestaną emisji takich seriali jak Dastardly i Muttley, Odlotowe Wyścigi to ja w życiu nie włączę tego kanału!
ared
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 12 paź 2010, 14:43

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ared »

Powstanie Środkowo-Europejski oddział Boomeranga

"Według informacji od Turner Broadcasting System z dniem 12 października nastąpi rozdzielenie kanału Boomerang z wersji Pan Europe na CEE – czyli centralnoeuropejską. Od początku istnienia Boomerangu w Polsce widzowie oglądali wersję kanału kierowaną dla Europy Środkowo-Wschodniej, Południowej Afryki i Bliskiego Wschodu. (...) [Skutkiem tego jest usunięcie z emisji większości kreskówek, które będą emitowane do dnia 12 października (do godziny 5:59). "

źródło: http://telewizja.npx.pl/news.php?readmore=2763
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Z tego co zauważyłem podczas wakacyjnej wędrówki po kanałach - podczas bajek - jest specjalne wakacyjne logo stacji umiejscowione na słońcu.

Kanał nadal nadaje w 4:3.
Pozdrawiam, Trzeciak
Lex

Boomerang

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Od 1 stycznia zniknęło Cartoonito. Niektóre kreskówki z tego pasma jednak pozostały.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości