Tele 5 i Polonia 1

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Znam takie przypadki na świecie, gdzie już po Świętach Wielkanocnych na półkach pojawiają się pierwsze produkty świąteczne. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Pasmo Ezo TV w Polonii1 zmieniło nazwę na Astra TV i w związku z tym otrzymało nowy spot promocyjny:

http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne ... mpg(video)

EDIT: Spot promocyjny pasma P1 Magiczna TV z pierwszego półrocza 2017 r.:

http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne ... mpg(video)

Wybaczcie edycję, ale w nocy już nie chciało mi się tego szukać.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

W paśmie Klejnot TV emitują właśnie polski utwór disco polo. No no no, szarpnęli się na licencję i opłatę do ZAIKS-u? :P

Ładne panie prezentują te klejnoty, mają talent (na Węgrzech?) do wyboru odpowiednich osób ;)
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

Tele 5 ma nową, odświeżoną stronę internetową.

Dawno już tam nie wchodziłem i nie interesowałem się tą stacją, ale widzę, że zrobili się bardzo prorosyjscy. W ramówce filmy i seriale z Rosji, a nawet dokument "Krym wraca do ojczyzny".
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nowa strona, ale na pierwszy ogień wiosenne zapowiedzi...
Screenshot_20170819-093843.png
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Oglądaj on line - czyżby wreszcie ponownie uruchomili streaming internetowy? A jednak nie, to tylko jakieś filmiki promocyjne z ich konta na youtube :lol:
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Od września Polsat Media zajmie się sprzedażą reklam w Polonii 1 (do tej pory sprzedawało im czas Media 5) i Tele 5 (Idmnet). Media 5 chyba się zwija.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Podejrzewam, że Media 5 od dawna jest zwinięte i istnieje teoretycznie, pewnie całą siecią sprzedaży czasu reklamowego zajmuje się jakaś sekretarka, o czym może świadczyć fakt, że najważniejsza stacja Polcastu - Tele 5 - od dawna korzysta z usług zewnętrznych biur - najpierw Atmedii (która przez Polsat i TVN zwinęła chyba swój interes z Polski), a potem bodajże IDMnet (ZPR). Co do Polonia 1, Top Shopu itd. to jego najbardziej prominentnym klientom pewnie niewiele do szczęścia potrzeba - ustawić wielogodzinną pętle, bądź miejsce na satelicie dla call tv i wszystko jest ok. Paradoksalnie dołączenie Polonii 1 do Polsatu oznacza, że Polcastu jeszcze trochę jeszcze zależy na tej stacji, skoro chcą się podzielić się kasą z Soloszem (chociaż domyślam się, że nie chodzi o pasmo telezakupowe).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Moim zdaniem to znak że Top Shop może... szykować się do kasacji lub zmiany nadawcy bo Studio Moderna czyli dotychczasowy właściciel pasma ma już pełny kanał w postaci Mango24. Przy okazji zwinęli serwis z programem dla prasy ze strony - do tej pory był odnośnik, w zamian odświeżyli rubrykę o stacji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Też o tym pomyślałem po chwili zastanowienia, ale ubiegłeś mnie przed edycją posta :) W sensie, że Top Shop może stracić reklamodawców.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Najwyżej w miejsce Top Shop wejdą pasma ezoteryczne, call tv i Klejnot TV :-) Żeby ktoś nie liczył na więcej Polonii 1 w Polonii 1. Natura zawsze znajdzie sposób :-)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Polsat i Polonia 1 - spotkanie po latach. Szkoda tylko, że w takich okolicznościach... Ja jestem niezmiernie zdziwiony, że w ogóle istnieje coś takiego jak czas antenowy i sprzedaż reklam w Polonii 1 :) A gdybym tak wziął kamerę, nakręcił jakiś klip reklamowy i potem wysłał zamówienie na emisję ? Zapłaciłbym bodajże 100-200 zł i ciekawe czy by poleciało... Ktoś chętny na debiut w telewizji ? :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Biura reklamy raczej sprzedają reklamy w pakietach z innymi kanałami lub po prostu duża ilość spotów, więc wydatek kilkuset złotych to mało powiedziane :-) Ja się nie dziwię, że istnieje tam sprzedaż reklam. Wbrew pozorom Polonia 1 nie jest kanałem z najmniejszą widownią - jest jeszcze Mango, NTL, Motowizja :-)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Czyli nie można kupić jednej emisji w wybranym kanale ? Szkoda, bo ten pomysł chodził mi po głowie od paru lat :)
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Pewnie można, ale raczej przy dużych widowiskach, kiedy ceny spotów sięgają kilkudziesięciu tysięcy. W normalnych wypadkach musisz kupić za jednym zamachem przynajmniej 100 spotów, a wtedy z 200 zł robi się 20 000 zł. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości