Tele 5 i Polonia 1

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Tele 5 i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zapraszam do dyskusji na temat tych stacji TV.
Best of the best w Tele5

Retransmisja wielkiej sportowej imprezy, która odbyła się 13 maja na warszawskim Torwarze już w najbliższą niedzielę w Tele5. Pod hasłem "Best of the best" - Polska versus reszta świata, najlepsi zawodnicy rywalizowali o mistrzostwo świata, Europy i Polski w muay thai, kickboxingu i karate.


Walki stoczyli m.in.: Tomasz Makowski (Gwardia Zielona Góra) i Kaew (Fairtex Tajlandia); Maciej Skupiński (Serafin Warszawa) i Yodsenklai (Fairtex Tajlandia); Filip Rządek (Kalisz) i Peter Kajevic (USA); Marcin Różalski (Płock) i Rick Roufus (USA) oraz Marcin Cieśliński (Świebodzice) i Faycal Moussedene (Francja). Walki sędziowali: Fritz Exenberger (Austria), Al Wichgers (USA), Robert Their (Austria), oraz Krzysztof Żychliński i Krzysztof Kacperski.

Gala "Best of the best II" to emocjonujące, sportowe widowisko, prawdziwa gratka dla miłośników sztuk walki. Tele5 jako jedyna stacja telewizyjna w Polsce będzie retransmitować tę imprezę.

Emisja w niedzielę, 28 maja o godz. 22:50.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Jak dla mnie Tele5 jest najlepszym polskimkanałem FTA. Zdecydowanie są tam najlepsze filmy ze wszystkich tych kanałów, tylko szkoda że jakość nie jest rewelacyjna:)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Tele 5 jest bardzo fajną stacją, Polonia 1 też. Ci, co uważają inaczej nie patrzą na to, że są to darmowe telewizje FTA, które za swój odbiór nie pobierają nawet pieniędzy od kablówek.

Na Tele 5 lubię oglądać sport, seriale. Na Polonię 1 spoglądam rano przed szkołą jak nie mam co robić. O tej porze lecą anime, które 10 lat temu oglądały wszystkie dzieci (i nie tylko). Do dziś niektóre fabularnie są fajne (m.ni. Tygrysia Maska czy Daimos :) )
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Polonia1 wprowadziła do naszego kraju kilka istotnych rzeczy, m.in. telenowele i anime, które do niedawna były standardem w TVN Siedem czy też Polsacie. Poza tym to pierwsza prywatna telewizja ogólnopolska (TV Echo była lokalna ;) ).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jak już jesteśmy przy historii Polonii 1 to trzeba obowiązkowo podać adres strony Majkella: www.polonia1.up.pl Polecam :)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

ta telewizja nie nalezy do najciekawszych w Polsce, bo ta są same telezakupy! Nigdy nie mogłbym oglądać tego kanału przez dłużej niż 15 minut!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Fakt faktem! Popieram zdanie przedmówcy! Tele 5 - OK Polinia 1- [cenzura] :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Faktem jest ze za takie coś posypać się moga bany :mad:
Awatar użytkownika
rogus234
VIP Expert
Posty: 114
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:33
Lokalizacja: Warszawa
x 1
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rogus234 »

Tele5 jeszcze ujdzie, tam przynajmniej żywi ludzie pracują;) Ale Polonia 1 to już dawno, dawno temu zeszła na psy....
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Ostatnio na Polonii 1 powtarzają ukrytą kamerę "Redhanded - Na goracym uczynku" która była dawniej emitowana na Super 1.
Jak leciało to zrobiłem zdjęcie:

Obrazek
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Ja rowniez nie ogladam wogole POLONI 1 bo nie ma tam nic interesujacego,po za tym jej ogladalnosc jest znikoma bo zaledwie 0,06% zas TELE 5 faktycznie nadaje sporo filmow ale niestety odstrasza mnie jakosc obrazu...
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

W sumie oglądalność Polonii 1 jak na stację satelitarną nie jest wcale taka mała. Jest porównywalna z wieloma kanałami tematycznymi.

Co do użytkownika @marcelek, to proponuję ostrzeżenie tudzież bana - tego typu głosy nie dość, że nic nie wnoszą do dyskusji, to jeszcze znaiżają poziom forum. A o niego wypadałoby by dbać, szczególnie na początku. W dodatku przez wiele osób takie wypowiedzi mogą być odczytane jako obraźliwe.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Jak ktoś będzie miał ochotę obejrzeć "Redhanded - Na goracym uczynku" to informuję, że leci to teraz zawsze w niedzielę po filmie około godziny 22:00. Może będzie mógł ktoś zrobić lepsze zapy niż ja dałem. Program jest warty uwagi ;)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Axel pisze:Jak ktoś będzie miał ochotę obejrzeć "Redhanded - Na goracym uczynku" to informuję, że leci to teraz zawsze w niedzielę po filmie około godziny 22:00
Dzięki obejrze, choc z ciekawości. Pamiętam program z Super 1.

Jak już jesteśmy przy tych typu programach to "Jaja na boczku" leciały na Polonii 1?
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Tele 5 (HD) i Polonia 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Axel pisze:Może będzie mógł ktoś zrobić lepsze zapy niż ja dałem.
Chętnie obejrzę. Może uda mi się zrobić jakieś zrzuty.

Ostatecznie nie skreślam tej stacji całkowicie, ponieważ od czasu do czasu zadowolę się nawet klasycznymi filmami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości