Polskie kanały BBC

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Vectra jest git. Dodała BBC Brit i BBC Earth w HD ;)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

A jak u Ciebie z dźwiękiem na BBC Earth HD? Bo w UPC jest wyraźnie głośniej niż na wszystkich pozostałych kanałach.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

[ Spoiler ]
Zapowiedzi z BBC Brit: https://www.youtube.com/watch?v=fSamRiaI-mo
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Oprawa to klasa sama w sobie - BBC nie zawiodło. Cieszę się, że w wreszcie UPC dodało te kanały także w wersji HD (co prawda są ustawione w dziwnej kolejności, ale nieważne). BBC Entertainment w SD nie dało się już oglądać, bitrate ewidentnie był bardzo niski.

Cieszę się, że w BRIT zostają "Prawdziwe przekręty" - polecam ten program! No i oczywiście świeżutki "Top gear" - jednego wiernego widza już mają.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Lambert
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 01 lut 2015, 12:48

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lambert »

Dzisiaj (przynajmniej u mnie) w nc+ dodano BBC Brit w jakości HD. (Pozycja 118 jakby ktoś nie wiedział ;) ), i BBC Earth w HD (pozycja 80)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Orange TV jak zwykle zaspało i BBC Brit HD jak na razie brak.
Awatar użytkownika
Lambert
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 01 lut 2015, 12:48

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lambert »

A Earth jest?
Obrazek
Pawel

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Lambert pisze:Dzisiaj (przynajmniej u mnie) w nc+ dodano BBC Brit w jakości HD. (Pozycja 118 jakby ktoś nie wiedział ;) ), i BBC Earth w HD (pozycja 80)
A co w tym dziwnego skoro już od jakiegoś czasu nawet na dekoderze wyskakiwało info o nowej numeracji kanałów i właśnie rebrandingu kanałów BBC i Animal Planet SD w Discovery Life?
Programowny
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 15

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

Jakby nikt nie wiedział, to dziś BBC CBeebies zmieniło logo ekranowe na nieprzezroczystą wersję poprzedniego i w stosunku do poprzedniego jest przesunięte bardziej w prawy górny rog (czyli poza 4:3 safe area).
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Fajna sprawa z nowym sezonem Top Gear'a równo z premierą w UK. Jest tylko jeden problem: oglądając myślałem, że emisja zaraz się "wysypie" i będzie jakaś większa awaria albo coś takiego. Obraz migał, na ekranie pokazywały się jakieś poziomie paski, słychać było klikanie. Widać, że start nowego kanału nie wymusił na nadawcy poprawy jakości technicznej emisji :(
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

Mnie najbardziej rozwaliła wpadka techniczna przed pierwszym odcinkiem Top Gear, kiedy widzowie (CP) ujrzeli... kolorowe pasy (test card), następnie jakiś komunikat prawdopodobnie z systemu emisyjnego i odliczanie do startu emisji. Efektem tego były przesunięcia reklam w czasie całego pierwszego odcinka i opóźnienie kolejnego (2) odcinka serii o trzy minuty.
Awatar użytkownika
Lambert
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 01 lut 2015, 12:48

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lambert »

Pawel pisze:
Lambert pisze:Dzisiaj (przynajmniej u mnie) w nc+ dodano BBC Brit w jakości HD. (Pozycja 118 jakby ktoś nie wiedział ;) ), i BBC Earth w HD (pozycja 80)
A co w tym dziwnego skoro już od jakiegoś czasu nawet na dekoderze wyskakiwało info o nowej numeracji kanałów i właśnie rebrandingu kanałów BBC i Animal Planet SD w Discovery Life?
Ja nie miałem żadnego info, być może to przez to że mam dekoder jeszcze za czasów Cyfry+.
Obrazek
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Co jakiś czas natrafiam na przerwy w przekazie, przez co np. program albo jakaś zapowiedź tuż przed przerwą rozciąga się w czasie i wchodzi jingiel reklamy.

W ogóle mamy kolejny nowy kanał, który za nic ma sobie ramówkę. A może to rzeczywiście efekt tych przesunięć? Zawsze wkurzał mnie tym główny FOX, a teraz także w FOX Comedy.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie wiem jak sprawa ma się w BBC Earth, ale na BBC Brit strasznie irytuje mnie dopisek "premiera". Oczywiście nie ma nic złego w tym, jak wygląda. Rzecz w tym, że odnoszę wrażenie, że emitowany jest bez sensu, bez żadnej kontroli. Ostatnio jakimś późnym, bardzo późnym wieczorem (koło północy) oglądałem jeden z odcinków najnowszego sezonu "Top Gear" - przez pierwszą część na ekranie wisiał napis "premiera", po reklamach już nie wrócił. Dlaczego piszę o jakiej godzinie... bo to raczej nie była emisja premierowa, w dodatku o takiej porze. I co najciekawsze, taki numer wykręcili nie pierwszy raz. Często są problemy z tym dopiskiem.
Pawel

Polskie kanały BBC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Też to zauważyłem. Poza tym chwalili się że kanały BBC w HD będą nie miały w logo literek HD bo są niepotrzebne. Moim zdaniem również dopisek PREMIERA jest niepotrzebny, tym bardziej że emitowany jest w przeciwległym rogu ekranu. Żeby on jeszcze był jakoś dopasowany do logo jak np. w AXN czy FOX to co innego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości