Gold TV

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
pokorny82patryk
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2016, 13:13

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pokorny82patryk »

Pamiętam, jak w iTV były wróżki i w kółko głupie konkursy i listy przebojów z jakimś badziewiem... widać, właścicielom nigdy się nie nudzi. Ale od początku to była żenada. Wróżki zwłaszcza...
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Przecież wróżki zostają.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak "Moje Logo News". Z drugiej strony programów o nowinkach technicznych nie brakuje, poza tym sporo jest kanałów na YouTube o podobnej tematyce. A jednak Piotrek zrobił coś świetnego, niestety nie wpisało się to w wyobrażenia zarządu Telestaru jak ma wyglądać iTV. No to zrobili kanał udający aplikację na telefon - tak mi się kojarzy to logo na środku, z wersją mobilną stron www. Chociaż z telefonami nie mają już nic wspólnego, chyba nawet stream internetowy zniknął.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Strasznie słaba ta ich stronka, nawet ramówki nie ma
pablos2654
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 16 sty 2013, 22:19

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablos2654 »

Jest już zaktualizowana strona stacji. Po kliknięciu na każdy program automatycznie odsyła do fanpage na Facebooku :)
http://www.totv.com.pl/
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

A stream i tak nie działa w Chrome :)
pablos2654
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 16 sty 2013, 22:19

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablos2654 »

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Strasznie dziwna ta telewizja. Programy o wszystkim i o niczym, większość audycji produkowana jest w tym samym studiu, z tą samą scenografią- nie chce się nawet zainwestować w greenbox, aby jakoś rozróżnić owe programy. Jakość obrazu poraża - publikują odcinki na YouTube, które nie przechodzą przez żadnego satelitę, zgrywane są prawdopodobnie prosto z miksera, a i tak nie da się oglądać. Bez kitu, moja budżetowa Xperia nagrywa w lepszej jakości obrazu.

Nie bardzo wiem też, do jakiej niszy usiłują trafić. Być może już o tym pisałem, ale YouTuberzy prezentują dużo ciekawsze materiały niż "profesjonalne" TO!TV.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Obejrzałem trochę odcinków na YT... To w takiej jakości jest emitowane w telewizji?! Duża część youtuberów nagrywa w HD... od paru lat...
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

TO!TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Jutuberzy, jutuberami, wiele lokalnych kanałów już w HD nadaje.
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

TO!TV (dawniej: iTV)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

pablos2654 pisze: Tu nowy link do trailera:
https://www.youtube.com/watch?v=fFENqq4APPU
Co najbardziej zwraca moją uwagę w tym spocie (poza typową dla Telestara stylistyką), to udział samego właściciela stacji, szefa wszystkich szefów w Grupie MNI, Andrzeja Piechockiego. :) Prezesa widzimy w ostatnim ujęciu, gdy rozsiadłszy się dumnie w swej bryce, nie może wyjść z podziwu dla nowej ramówki TO!TV. ;)

Przyznać muszę, że gdy natknąłem się na ten spot w TV, zastosowana w końcówce innowacja szczerze mnie rozbawiła. :) Kto wie, czy nie jesteśmy świadkami narodzin nowego trendu w dziedzinie telewizyjnej autopromocji? :P Być może już niebawem w polsatowskich zwiastunach oglądać będziemy uśmiechniętą twarz Zygmunta Solorza, a TVP raczyć nas zacznie wizerunkiem Kurskiego po każdym bloku reklamowym? ;)
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

TO!TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Moim zdaniem TO!TV powinno wrócić do korzeni i być bardziej interaktywną telewizją z dużym dodatkiem muzyki. Mogli przecież pomyśleć i iść drogą 4fun Media a oni wydziwiają.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

TO!TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Moim zdaniem TO!TV powinno zostać zlikwidowane. Najgorsza telewizja, jaką w życiu widziałem.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

TO!TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

10 lat temu to była całkiem solidnie zapowiadająca się stacja telewizyjna. Pamiętam choćby program specjalny po śmierci Jana Pawła II - kiedy przekaz napływający z głównych stacji wskazywał mniej więcej na koniec świata, tam posadzono parę młodych osób, dopuszczono wszelkie możliwe formy kontaktu dla widzów i wychodził bardzo przystępny, wielogodzinny blok programowy, pozbawiony taniego patosu i pustych słów. Wtedy mogło wydawać się to nawet zbyt luzackie, dziś w większości właśnie tego byśmy oczekiwali. Jak na ten 2005 rok - ewenement. Przynajmniej tak to zapamiętałem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TO!TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

morus1000 pisze:Moim zdaniem TO!TV powinno wrócić do korzeni i być bardziej interaktywną telewizją z dużym dodatkiem muzyki. Mogli przecież pomyśleć i iść drogą 4fun Media a oni wydziwiają.
Z tymi korzeniami to nie przesadzajmy, bo tamta interakcja przegrałaby z obecnymi czasami. Chociaż przyznam, było parę zabawnych audycji, no to niestety, nie na te czasy.

Przykładowa ramówka z 2004 roku.

07:15 Moje Logo News Extra
08:00 Telezakupy
09:00 Moje Logo News
09:30 Bitwa wodna
11:00 Telezakupy
12:00 Spotkania z Jasnowidzem
14:15 Astronauci
15:40 iChat
16:15 Moje Logo News
16:50 iChat
17:15 iTV PARTY
17:50 Strefa JAVA
19:15 Moje Logo News
19:50 iChat
20:30 Runy - Wrota Magicznej Wiedzy
22:30 iChat
00:10 Marianna Rokita - Sex Show
01:10 Powtórki programów

Podstawą działalności stacji były telefony komórkowe i płatne usługi SMS. Żyli z gier interaktywnych typu "Bitwa wodna" czy "Astronauci". Nawet "Moje Logo News", które skończyło jako program informacyjno-gadżeciarski, z początku prezentował tapety, dzwonki czy loga na telefony (tytuł był rozwinięciem nazwy czasopisma "Moje Logo"). Jak widać, ezoteryki było w programie dość mało, to się chwaliło. Jakość obrazu pozostawiała niestety wiele do życzenia, podobnie jak w konkurencyjnym, chociaż stricte muzycznym 4fun.tv.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości