TV Trwam

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To akurat nie jest niczym nowym. Bp. Długosz już od wielu lat regularnie występuje zarówno w TVP, jak i w TV Trwam. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

TV Trwam pokaże dzisiaj o godz. 16:55 film dokumentalny Prezesa TVP Jacka Kurskiego pt. ''Nocna zmiana'' z 1994 roku. Myślałem, że tylko TVP ma prawa do ''Nocnej zmiany''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

TV Trwam ma prawa do całej TVP a nie tylko do pojedynczego filmu ;)

Mogliby zrobić dil odwrotny i wymienić się na ten program : https://youtu.be/OfjhjR0FXXw?t=2m35s :)
Jest to program edukacyjny obrazujący skutki zażywania dopalaczy... Myślę, że nadałby się do prime time TVP2 - oglądalność poszybowałaby w górę niczym rakieta ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Za promocję ubiegłorocznego szczytu NATO w Warszawie Ministerstwo Obrony Narodowej zapłaciło nadawcy TV Trwam ponad 102 tysiące złotych: http://www.press.pl/tresc/49449,mon-zap ... czytu-nato
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ciekawe jaka była ilość emitowanych spotów i na jakiej podstawie dokonano wyceny, skoro oficjalnie nikt nie zna wyników oglądalności TV Trwam. Chyba, że zapytano Jacka Kurskiego, który przecież korzysta z "polskich" badań telemetrycznych :-)
Awatar użytkownika
brzoza13
Obserwator
Posty: 327
Rejestracja: 28 sie 2017, 20:15
x 28

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brzoza13 »

Telewizja Trwam nie zapłaci 50 tys. złotych kary za relację spalenia tęczy na Marszu Niepodległości: http://[link zakazany]/artykul/tv ... apelacyjny
Dobrego dnia!
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ale przed chwilą o. Rydzyk wraz z "ministrem finansów" o. Królem pranie mózgów przeprowadzili ! Jest transmisja z jakiegoś festynu, na którą trafiłem skacząc po kanałach. Najpierw była potańcówka, a po niej na scenę wyszli wyżej wspomniani ojcowie i ustawili wirowanie pralki na najwyższe obroty. Obecnie jest już po wszystkim, teraz już tylko płukanie końcowe :)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ten festyn to ''Dziękczynienie w Rodzinie'', który się odbywa co w każdą pierwszą sobotę września w Radiu Maryja i TV Trwam.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Tak, trafiłem akurat na odpowiedni moment. O. Rydzyk jest jedyny w swoim rodzaju ;) Mówi, mówi, nagle zwraca uwagę na człowieka pod sceną i do niego "nie nudź mnie teraz - później, później" :lol: Albo jak zaganiał ludzi na kiełbasę i kaszankę : "chcecie kiełbaskę" ? A widownia jak po sznurku dała się prowadzić. Oczywiście nie obyło się bez nawiązań do polityki... Że gadają na Szydło, Macierewicza a jak na Jarosława gadają ! I na o. Króla gadają. A o. Król : "na mnie to nic, a jak na o. Rydzyka gadają". Po czym obydwaj zainicjowali skandowanie "paskudniki, paskudniki !" a widownia za nimi "paskudniki, paskudniki !". Po czym o. Rydzyk : "jak mają coś to niech powiedzą w oczy, a nie po kryjomu za plecami, no tak ?". Widownia : "taak, taak !". O. Rydzyk : "chcielibyście by tak na was ktoś gadał ?". Widownia : "niee, niee !". A przed chwilą co sami robili ? Skandowali "paskudniki !". Ojciec Rydzyk to jednak mistrz manipulacji prostych ludzi ;) Wszystko okraszone narzekaniem na brak pieniędzy, co tam na brak pieniędzy ! Na klepanie biedy... Chciałbym tak biedować ;/ Żeby nie było, doceniam imperium o. Rydzyka, nie każdy byłby zdolny do stworzenia tak wielu różnych gałęzi działalności, ale forma jaką posługuje się ten zakonnik pozostawia wiele do życzenia.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Sorry, że post pod postem, ale zalinkuję trochę tej wspaniałej wczorajszej biesiady. Występ Adama Janoscha "Adi" oraz Pawła Siluka Steinera. Super występy :)

Link: https://youtu.be/f16xvm3whYI?t=4m18s
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ostatnio zauważyłem, że poniedziałkowe felietony ''Myśląc Ojczyzna'' zaczął prowadzić prof. Krzysztof Bielecki - jeden ze stałych ekspertów ''Sprawy dla Reportera'' TVP1.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

W 2017 r. aż o 30% spadła oglądalność TV Trwam, a jej udziały w rynku wyniosły trochę powyżej 0,5%. Więcej:

https://wiadomosci.wp.pl/tv-trwam-ze-sp ... 717225601a
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pawel

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jak juz pisałem w dziale o telemetrii. Ze względu na to jak wygląda pomiar Nielsena to normalne dla mniejszych stacji. Raz będzie -30% innym razem +30%. Tylko w tym drugim przypadku wirtualnekłastwa (które wcześniej opublikowało te wyniki) nie zrobi z tego artykułu.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Spada oglądalność TV Trwam głównie z tego powodu, że tą telewizje oglądają osoby starsze niż młodsze. Może są w ramówce jakieś programy dla dzieci i młodzieży (np. ''Westerplatte młodych'' czy pasmo dla dzieci o godz. 19:30), to jednak ta telewizja jest skierowana głównie dla osób starszych.

Z tego co wiem, to TV Trwam nie kupiła panelu Nielsena. Pewnie za kilka miesięcy napiszą na stronie Radia Maryja artykuł w którym powiedzą, że TV Trwam ogląda 10 mln widzów.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pawel pisze:Jak juz pisałem w dziale o telemetrii. Ze względu na to jak wygląda pomiar Nielsena to normalne dla mniejszych stacji. Raz będzie -30% innym razem +30%. Tylko w tym drugim przypadku wirtualnekłastwa (które wcześniej opublikowało te wyniki) nie zrobi z tego artykułu.
Wątpię, aby wielkość panelu miała znaczenie w przypadku TV Trwam i czy większa ilość badanych gospodarstw domowych by jej pomogła. W telewizji naziemnej ma zasięg identyczny, co kanały z tego samego mux'u oraz dwóch sąsiednich. Kablowo też jest dostępna wszędzie. Nie można więc mówić, że to mniejsza stacja.

Jej problemem jest dostępność satelitarna, w zasadzie jej brak na HB.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości