Stopklatka

Dyskusje o kanałach telewizyjnych prowadzonych przez spółkę Kino Polska TV
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Stopklatka TV już dawno zaczęła się psuć po tym, jak KRRiT pozwoliła na to, aby Stopklatka TV emitowała według zmienionej koncesji seriale, filmy dokumentalne oraz kabarety - i mamy tego skutki.

@Pawel przestań lepiej politykować, bo to jest już nudne.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Pawel

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Frontowiec pisze: @Pawel przestań lepiej politykować, bo to jest już nudne.
Nie bój się. Po prostu stwierdzam fakty. A że to jest dla niektórych niewygodne to już nie moja wina. Tym bardziej pokazuje to że od początku mam rację.

No i dlaczego dalej prowokujesz, zamiast przystopować? Czy jeśli ja napiszę Ci, że łamiesz regulamin, bo robisz offtopic, to to będzie dla Ciebie niewygodne? Ja po prostu stwierdzam fakty! Kolejna tego typu zagrywka skończy się ostrzeżeniem. Jeśli chcesz o tym rozmawiać, to zrób to na PW, dalsza dyskusja na ten temat tutaj również skończy się ostrzeżeniem. Dijon
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Parowka09 pisze:Od 1 września od poniedziałku do piątku nie są już emitowane filmy o 8:00. Teraz w paśmie od 6:00 do 20:00 nie ma emitowanego żadnego filmu na kanale, który został wybrany w konkursie jako filmowy :lol:.
No niestety. A teraz tylko czasami można liczyć na dobry film po 20:00, mocno ten kanał się stoczył od rozpoczęcia nadawania. Niestety teraz w ciągu dnia królują m.in.: "Złotopolscy", "Niania", "Umrzesz że śmiechu" itd. ;) Teraz tylko w weekendy w ciągu dnia puszczają więcej filmów, zaczynając od ok. godz. 8-9 rano.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Kiedyś naprawdę uważałem, że to kanał z potencjałem. Obecnie niestety poziom ramówki jest fatalny.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Również dawniej uważałem, że to jeden z nielicznych kanałów dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej, który ma spory potencjał, niestety taka ramówka jaka jest obecnie, to w większości brak oglądalności. Dziwi mnie, że widzowie nie chcieli oglądać filmów.
Pawel

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Dominik pisze:Kiedyś naprawdę uważałem, że to kanał z potencjałem. Obecnie niestety poziom ramówki jest fatalny.
Ja akurat niczego wielkiego po tym kanale się nie spodziewałem. Typowe połączenie badziewnych Filmboxów i Kino Polska w najgorszym wydaniu.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Jantar pisze:
Medyk24 pisze:"Złotopolskich" to chyba wykupili tylko 1 sezon, ostatnio widziałem, że znowu zaczęli powtarzać od 1. odcinka.
Jak na razie wyemitowali równo 100 odcinków. To zdaje się nawet nie jest pełny 1-y sezon. Pytałam ich o dalsze odcinki i odpowiedzieli mi, że będą emitowane jeszcze przed wakacjami.

Stopklatka TV Jeżeli chodzi o "Złotopolskich", to postaramy się wrócić z kolejnymi odcinkami :)
Lubię to!Zobacz więcej reakcji ·17 maja o 11:02

Stopklatka TV Najprawdopodobniej od wakacji ruszymy z kolejnymi odcinkami serialu :)
Lubię to!Zobacz więcej reakcji · Odpowiedz · 17 maja o 15:23
No i wracają z dalszymi odcinkami. Od środy startuje emisja od odcinka nr 101. Pytanie, ile tym razem odcinków puszczą. Kolejne 100, 200, więcej? A może tylko 65 i emisja zakończy się na tym samym odcinku, co na Pulsie kilka lat temu?
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Przepraszam za post pod postem, ale edytować już się nie da.

Właśnie się dowiedziałam, że teraz będą emitowane odcinki Złotopolskich do numeru 200-go. Kupili licencję na kolejne 100 odcinków. Za kilka miesięcy zapewne dokupią kolejną 100-ę i tak sobie będą to ciągnąć.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 799
x 258

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

W październiku Stopklatka TV premierowo pokaże takie filmy jak: "Sierociniec", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Awanturyści" czy "Champion III".
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Do Stopklatki TV wraca bardzo często powtarzany film polski pt. ''Komedia Małżeńska'' z 1993 roku - emisja jutro o godz. 12:55 oraz pojutrze o godz. 10:55.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Będzie więcej seriali paradokumentalnych w Stopklatce TV. KRRiT zgodziła się na zmiany w koncesji:
http://www.press.pl/tresc/51695,krrit-z ... stopklatce
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Agora chce sprzedać swoje udziały w Stopklatce TV, jednocześnie rezygnując ze stacji.

https://media2.pl/media/149141-Agora-ch ... wizji.html
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To było do przewidzenia. Agora ucieka z przemysłu telewizyjnego, a Kino Polska chce się w niego zagłębić - przykładem jest przejęcie kontroli w Zoom TV i zapowiedź zmian w nim.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Teraz zastanawiam się, na ile była to przemyślana strategia ustawiona pod silniejszych graczy, a na ile nieprzemyślane zapędy początkujących nadawców.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Znakiem tego, że NTC nie jest zbawieniem i gwarantem sukcesu, a krzyżem, którego bez odpowiednich środków się nie udźwignie. Kino Polska ma jakieś doświadczenie na rynku, ma kanały płatne, zarabia. Agora w tej chwili się cofa. Opuściła rynek tv, który jeszcze kilka lat temu chciała podbić. Tylko czekać aż porzuci radio :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino Polska TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości