Stopklatka

Dyskusje o kanałach telewizyjnych prowadzonych przez spółkę Kino Polska TV
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Oprawa ciekawa, taka trochę w stylu TVP Kultura. Za to nowe logo przedobrzone. Wcięcie w literze to fajny pomysł, ale opatrzenie nim każdej z 10 liter nie podnosi prostoty, a wprost przeciwnie.
2009-2021
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Odkopując temat: w mojej wyobraźni (przed startem kanału) miałem czerwono-bordowe logo na czarnym tle (mniej-więcej w stylu gamingowym). Może na takie logo mogliby postawić?
Wracając jednak do dwóch ważniejszych rzeczy:
1. Nowa strona (nie wiem od kiedy - pewnie od czasu nowego loga, czyli od Wielkiego Piątku) jeździ na szablonie Zooma,
2. Od jakiegoś czasu na antenie jest coraz więcej pozycji ogólnych - od kilku miesięcy jest "Umrzesz ze śmiechu" i nie byłoby nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie to, że dzisiaj zauważyłem jeszcze... "Pułapki umysłu" :lol: Kilka lat temu mogli z tym kanałem tak robić (bo to był jedyny kanał Agory i jedyny ogólnodostępny SPI), ale po starcie Zoomu czy Metra? Nie no, ręce opadają...
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

"Pułapki umysłu" na Stopklatce są od dawna - bodajże od 2015 r. ;)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

No, ale wiesz - odkąd mają bardziej reprezentatywne odnogi, to mogliby jednak przyhamować i tam przenieść, prawda? Bo i tak zdecydowana większość (chyba tak z 90%) kanałów powstałych na potrzeby DVB-T emituje nibydokumentalne gnioty z USA z jakością telefonu komórkowego sprzed 10 lat i przydałaby się odmiana (ewentualnie odkodowanie tychże stacji, bo skoro koszta takich programów są bardzo niskie, to warto by urozmaicić FTA, bo tam tego brakuje) - dlatego też uważam, że takie WP powinno pójść w informacje i publicystykę, Zoom w programy z kablówek, a stacje z MUX1 w swoje poszczególne tematyki.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Większość stacji naziemnych emituje, jak to nazwałeś "nibydokumentalne gnioty z USA", ponieważ zazwyczaj mają dobrą oglądalność i pewne zyski z reklam, co jest ważne bo koncesja wyłącznie na nadawanie w systemie naziemnej telewizji cyfrowej kosztuje niemało pieniędzy a jeszcze stacja musi być rentowna, czyli przynosić zyski a nie tylko generować coraz to większe koszty. Koncepcja Stopklatki w pierwszym półroczu działalności była zbyt ambitna dla polskiego widza, z tego właśnie powodu zaczęto emitować programy odbiegające od pierwotnej tematyki kanału po to, aby stacja mogła być szybciej opłacalna. Powiedzmy prawdzie w oczy - gdyby np. TVP Kultura byłaby nadawana przez stacje komercyjne, dawno by się zwinęła z rynku telewizyjnego albo osiągałaby śladową oglądalność. Jeśli chodzi o FTA - w dobie platform satelitarnych i 27 kanałów (a w niektórych rejonach nawet ponad 30) dostępnych całkowicie za darmo po prostu się nie opłaca. Bezpowrotnie minęły czasy kiedy taka VIVA Polska miała więcej widzów niż obecnie "półmuzyczna" 8TV lub Eska TV przed wrześniem 2016 r. Brak kodowania niewiele daje - przykład Tele5 idealnie to pokazuje.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Od 1 czerwca br. Stopklatka TV nie będzie już pokazywać filmów od poniedziałku do piątku, od godz. 6:00 do godz. 20:00. Jak dla mnie, to ten kanał zdecydowanie się popsuł ciągle wałkując te same seriale np. ''Złotopolscy'' i ''Niania'' oraz te same dokumenty z National Geographic, które są powtarzane w kółko.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

"Złotopolskich" to chyba wykupili tylko 1 sezon, ostatnio widziałem, że znowu zaczęli powtarzać od 1. odcinka.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Smutne, co się stało z tym kanałem. A najgorsze jest to, że nic im nie można zrobić, bo o ile w ramówce przeważają seriale a nie tylko programy rozrywkowe, to zapisy koncesyjne wypełniają.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Medyk24 pisze:"Złotopolskich" to chyba wykupili tylko 1 sezon, ostatnio widziałem, że znowu zaczęli powtarzać od 1. odcinka.
Jak na razie wyemitowali równo 100 odcinków. To zdaje się nawet nie jest pełny 1-y sezon. Pytałam ich o dalsze odcinki i odpowiedzieli mi, że będą emitowane jeszcze przed wakacjami.

Stopklatka TV Jeżeli chodzi o "Złotopolskich", to postaramy się wrócić z kolejnymi odcinkami :)
Lubię to!Zobacz więcej reakcji ·17 maja o 11:02

Stopklatka TV Najprawdopodobniej od wakacji ruszymy z kolejnymi odcinkami serialu :)
Lubię to!Zobacz więcej reakcji · Odpowiedz · 17 maja o 15:23
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Sporo dobrych filmów przeszło do Metra.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Nie wiem ile odcinków ''Złotopolskich'' kupił TV Puls, ale Stopklatka TV kupiła zdecydowanie za mało. Tutaj się zgodzę z @Kamilo że sporo dobrych filmów przeszło do Metra, a na Stopklatce to emitują głównie filmy np. z Kino Polska.

Ja to się ciesze, że Stopklatka TV nie powtarza już w kółko filmu polskiego pt. ''Komedia małżeńska'' z 1994 roku, który nawet był emitowany aż 5 razy w jednym tygodniu.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Frontowiec pisze:Nie wiem ile odcinków ''Złotopolskich'' kupił TV Puls, ale Stopklatka TV kupiła zdecydowanie za mało.
Puls kupił i wyemitował dokładnie 165 odcinków. Stopklatka na razie miała 100 odcinków, ale w wakacje będą dalsze. Nie wiadomo jednak, ile.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4473
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Stopklatka pokazała film "Francuski numer" od 12 lat, a nie jak inne stacje od 16 lat. Co ciekawe wszystkie przekleństwa w filmie były wyłączone.
Pawel

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Przecież to brzmi jak jakaś parodia. Jak Wilk z Wall Street w wersji ocenzurowanej :lol: .
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Stopklatka TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W pierwszym półroczu tego roku Stopklatka zanotowała niższe wpływy, a co za tym idzie - ponad milionową stratę: http://[link zakazany]/artykul/st ... za-reklame
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino Polska TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości