Disney Channel

Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

1 września ruszy także Playhouse Disney (czyli prawdopodobnie te pasmo zniknie z DC). Pewna informacja.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

TiM pisze:1 września ruszy także Playhouse Disney (czyli prawdopodobnie te pasmo zniknie z DC). Pewna informacja.
Pewna ta informacja to nie jest. Pasmo Playhouse Disney pozostanie we wrześniu na Disney Channel. Na ich stronie jest cała ramówka stacji.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=88314#p88314 - proponuję przeczytać ten temat.

A co do pasma Playhouse Disney na Disney Channel, to jeszcze przez jakiś czas zostanie na tej antenie. Dostęp do stacji na razie będą mieli tylko użytkownicy UPC, a z czasem kolejne kablówki uzyskają dostęp do tego kanału. Podobnie było, jak startowało MiniMini - jeszcze przez kilka miesięcy po starcie był emitowany blok "MiniKaruzela" (z bajkami dla dzieci do 7 lat) na "MiniMaxie" (dzisiejszy "ZigZap").
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

3q33 pisze:http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=88314#p88314 - proponuję przeczytać ten temat.

A co do pasma Playhouse Disney na Disney Channel, to jeszcze przez jakiś czas zostanie na tej antenie. Dostęp do stacji na razie będą mieli tylko użytkownicy UPC, a z czasem kolejne kablówki uzyskają dostęp do tego kanału. Podobnie było, jak startowało MiniMini - jeszcze przez kilka miesięcy po starcie był emitowany blok "MiniKaruzela" (z bajkami dla dzieci do 7 lat) na "MiniMaxie" (dzisiejszy "ZigZap").
Faktycznie, może się źle wyraziłem. O starcie Playhouse Disney wiem, a mi chodziło o to że to pasmo pozostanie na DC pomimo tego co piszesz
Awatar użytkownika
Nitrome
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2010, 19:45

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nitrome »

Kanał miałem na kwaterze na wakacjach we Władysławowie. Szczególnie mnie zainteresowały seriale, który dotąd nie wdziałem.

W domu tego kanału akurat nie mam.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 11 lut 2010, 20:19

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Na wakacjach nie miałem dostępu do internetu. Oglądałem tylko Cyfrowy Polsat. I często oglądałem Disney Channel. Nawet nie wiedziałem, że mają ciekawe seriale. Często oglądałem "Czarodzieje z Waverly Place", "Nie ma to jak hotel" albo "Nie ma to jak statek". Polecam.
zielarz155
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 14 lip 2008, 22:06

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zielarz155 »

Ty naprawdę uważasz, że te seriale są ciekawe? One są na poziomie Hanny Montany, którą uważam za szczyt głupoty -.-
Awatar użytkownika
Stig
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2010, 14:50

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stig »

Nie zgodzę się. Też uważam że są ciekawe. Kiedyś z ciekawości oglądnąłem kilka produkcji na i prezentują dobry poziom. No i są pozbawione przemocy co uważam za plus. Nie wymagaj od produkcji dla młodszej widowni jakiegoś wyrafinowanego humoru. Zresztą jakie produkcje nie są dla ciebie głupie? Bo produkcje Cartoon Network czy Nickolodeon nie są wcale ambitniejsze jeśli chodzi o fabułę od disneya.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Może każdy odcinek składa się z dobrej dawki humoru, ale też nie przepadam z produkcjami Disney'a.

Gdy oglądałem kiedyś bajki, to tylko Cartoon Network takie jak: Johny Bravo, Laboratorium Dextera, Atomówki, Krowa i kurczak, Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, Johny Test, Scooby-Doo i wiele innych...
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
sutek95
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 12 lip 2010, 18:20

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sutek95 »

Disney Channel jest świetna stacją, myślę że DC powinien znowu emitować Wymienników i Brende i Pana Whiskersa w popołudnie. Teraz w tych godzinach cały czas leci Hannah Montana i inne seriale fabularne. Czekam na Disney Cinemagic (oby tylko w SD)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

sutek95 pisze:Disney Channel jest świetna stacją, myślę że DC powinien znowu emitować Wymienników i Brende i Pana Whiskersa w popołudnie. Teraz w tych godzinach cały czas leci Hannah Montana i inne seriale fabularne. Czekam na Disney Cinemagic (oby tylko w SD)
A co, może mi powiesz, że jesteś przeciwnikiem HD? Disney Cinemagic powinien być, ale tylko w HD
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Od 1 grudnia br. Disney Channel emituje reklamy.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Filmy też od jakiegoś czasu zaczęli przerywać reklamami.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Haha, niezły prezent na swoje urodziny sobie zrobili :D Filmy przerywają reklamami czy zapowiedziami? Bo to drugie jest już od dawna. Jeżeli reklamy są emitowane tylko po programie, to jeszcze nie tak źle. Dzieci są pewnie już do tego przyzwyczajone ;)
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
Posty: 1925
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:01
Lokalizacja: Katowice
x 88
x 85

Disney Channel (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brk »

@TiM - w czasie filmu, tak jak np. na TVN.
Od 13 lat jako piszący, trochę dłużej jako czytający :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Walt Disney Company”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości