Nowe Media2 :)

Pytania odnośnie funkcjonowania portalu Media2.pl
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jak oceniacie nowy wygląd media2 ?
Według mnie cała strona jak i forum mogła zmienić kolorystyke na ciemno niebieski (taki jak przy dacie napisania postu (patrz wyżej)
Ogólnie serwisik wygląda teraz luźniej :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Mnie nowy wygląd serwisu przypadł do gustu.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Nowy wygląd serwisu jest bardzo fajny i co najważniejsze nie ma już błędów :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Mi też się nowy wygląd serwisu spodobał.Oby tak dalej ;)
I wygląda na to,że błędy takze zostały wyeliminowane.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Błędy zniknęły, bo serwis znajduje się na wytrzymalszym serwerze. Powtórzę informację i powiem, że administrator zobowiązał się zmienić wygląd forum tak, aby pasowało ono do reszty serwisu :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Błędy zniknęły, ale czy wygląd na poważnie się zienił? Bo ja nie widzę żadnej zmiany :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
swistak01
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 2006, 19:09
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: swistak01 »

Trzy przekleństwa w jednym poście. Post nadawał się tylko do wykasowania. Zmień język albo forum.

Napisz to samo w cywilizowanej formie albo nie pisz nic.

gosc
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Witu pisze:Błędy zniknęły, ale czy wygląd na poważnie się zienił? Bo ja nie widzę żadnej zmiany :D
Jeżeli chodzi o serwis to zmieniło się położenie działów :Forum,Wiadomości,Baza Wiedzy,Relacje na żywo ,Newsletter a reszta znalazła się w chudszej czcionce pod wymienionymi działami
Serwis zwiększył też objętość i dorzucił sondę :)
Zmainy oceniam na duuże 5
Poland - Aktywnie najlepszy!
dante
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2006, 13:08

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dante »

calkiem calkiem. styl i kolorystyka sie nie zmienila. jest bardziej czytelnie

przydaloby sie jeszcze tylko zmienic sponsorow w nagrodach. bo konkurs jak stoi tak stal i nie ma wynikow :P
Awatar użytkownika
pasylw
VIP Expert
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:30
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pasylw »

Nowy serwer? Dziwne ale u mnie na neo teraz muli się stronka i forum. Dawniej tego tak nie zauważałem.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

To chyba jesteś tutaj wyjątkiem :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

pasylw pisze:Nowy serwer? Dziwne ale u mnie na neo teraz muli się stronka i forum. Dawniej tego tak nie zauważałem.
Może przypadkiem limit przekroczyłeś? :D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
swistak01
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 2006, 19:09
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: swistak01 »

Moje przeklenstwa wynikaly z tego ze poprostu sie zdenerwowalem jak zobaczylem cos sie stalo z portalem telefon.gsm.pl . Ta strona zupelnie stracila niezaleznosc!!!! To polaczenie z miedia2 nie wyszlo na pewno na dobre. Gdzie jest forum o telefonach?? bardzo czetko z niego korzystalem i bylo bardzo fajne. Teraz jest takis jeden wielki bajzel gdzie jest wszystko. jakies programy tv, gazety, satelity itp. I te reklamy google na srodku strony. co to ma byc?! Telefon.gsm.pl gdzies sie rozmyl i nie rozni sie niczym od media2 nawet sondy takie same. Osobiscie mi sie to nie podoba i mysle ze znajda sie osoby ktore sie ze mna zgodza. Ale mozliwe ze w balaganie tego forum nie znajda tego tematu i powiecie ze nikt sie nie podpisal.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Uważasz, że na forum panuje bałagan. A czym był do tej pory TGP? Serwis podupadał od miesięcy, szczególnie po odejściu TP. Newsy pojawiały się 2-3 razy w tygodniu, w dodatku były to przedruki z ogólnopolskich i lokalnych tytułów prasowych – na dodatek nie była to prasa branżowa. Po prostu brakowało redakcji, która w odpowiedni sposób uzupełniałaby zawartość serwisu. I w ten oto sposób wszystko uratowało Media2.pl, ponieważ udostępniło TGP swoją bazę danych z częścią dotyczącą telekomunikacji.

Co do forum. Także i mnie zaskoczyła likwidacja forum TGP. Jednak faktem jest, że integracja serwisów to nic innego, jak łączenie niektórych modułów. Nie dało się połączyć tematów oraz postów z forum TGP, więc trzeba było zrezygnować z tego podupadającego boardu. Myślę, że tutaj nie brakuje „mądrych głów”, które mają pojęcie na temat telekomunikacji oraz telefonii komórkowej – to samo mogę powiedzieć o konkurencyjnych (dla TGP) serwisach, do których także możesz zajrzeć.

Na koniec, tak apropos twoich przekleństw, które zostały usunięte, muszę stwierdzić, że były one albo chwilową słabością albo po prostu nie potrafisz uczestniczyć w dyskusjach na forum. Nie pisz, że panuje tu bałagan, bo owe zmiany są po prostu kwestią przyzwyczajeń, które możesz zaakceptować, lecz nie musisz. Nikt nie trzyma Cię tu na siłę. Twój post z pewnością osoby, które się z Tobą zgodzą w kwestii „negatywnych zmian w M2 i TGP”, mogą się także wypowiedzieć na ten temat.

Tyle co mogę powiedzieć i co już zostało ogłoszone w Media2.pl – Serwis nie powróci już do starego layoutu, jednakże można go dostosować do potrzeb czytelników, oczywiście wszystko ma swoje granice.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Nowe Media2 :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Jeżeli są osoby na prawdę zainteresowane tematyką gsm i chcą rozmawiać na ten temat to na forum media2 można utworzyć specjalny dział co w pewnym stopniu zrekompensuje zamkniecie tamtego forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Działanie serwisu Media2.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości